Onze scheidsrechters en markeerders : aanduidingen

U leest hier niet enkel de aanduidingen voor de scheidsrechters van al onze jeugd, reserve -en gewestelijke dames, maar ook de markeerders zullen in de competitie van 2016-2017 opnieuw online komen.

Scheidsrechtersaanduidingen voor de volgende weekends.

 

Scheidsrechter Datum Thuisploeg Uitploeg
Leen Scheers 17/09 13:00 CM arvoc 1
Marc Jacobs 18/09 10:00 DM (bc) olen
Birgit Gilen 18/09 10:00 EM2 smash lier 1 (bc)
Eddy Stassyns 18/09 12:00 BJ2 (bc) mavoc
Luc Haesen 18/09 16:00 D6 schriek 3
Gerry Leemans 01/10 11:00 BJ1 puurs 2
Lore Verwimp 02/10 10:00 DJ (bc) beerse
Kimberly Vercammen 02/10 10:00 EM1 schilde 2 (bc)
Marc Jacobs 02/10 14:00 D6 westerlo 5
Leen Scheers 08/10 16:30 CM wegi 1
Joke Marien 09/10 10:00 DM (bc) berlaar
Birgit Gilen 09/10 10:00 EM2 ranst
Nicolas Lipman 09/10 12:00 CJ berlaar
Walter van den broeck 15/10 11:00 D7 volak 3
Gerry Leemans 15/10 13:00 BJ2 (bc) lint
Lennert verwimp 16/10 10:00 DJ (bc) noorderkempen 3
Lore Anthonis 16/10 10:00 EM1 schilde 1 (bc)
Marc Jacobs 16/10 14:00 D6 volak 4
Marc Vydt 22/10 14:30 BM mavoc
Leen Scheers 23/10 10:00 bvh voorronde : CM volak 1
Kim Vennekes 30/10 10:00 DM (bc) schriek
Marysael Robbe 30/10 12:00 CJ mavoc
Yorik Van Looy 05/11 11:00 BJ1 molvoc 1
Walter van den broeck 05/11 13:00 D7 berlaar 2
Marlies Thijs 06/11 10:00 EM1 ekeren 3 (bc)
Rik Raets 06/11 10:00 DJ (bc) volmar ekeren (bc)
Luc Haesen 06/11 16:00 D6 schriek 2
Eddy Stassyns 06/11 18:00 BJ2 (bc) wovo
Bart De dapper 12/11 13:00 CM bovoc 1
Birgit Gilen 13/11 10:00 EM2 mortsel
Lindsy Vercammen 13/11 10:00 DM (bc) bovoc 3
Luc Haesen 13/11 14:00 BJ2 (bc) fixit (bc)
Liese Cautreels 19/11 10:30 EM1 smash lier 2 (bc)
Alexander Melis 19/11 10:30 DJ (bc) essen 2 (bc)
Yorik Van Looy 19/11 12:30 BM mortsel
Leen Scheers 19/11 14:30 CM molvoc mol 1
Marc Jacobs 19/11 18:30 BJ1 amigos
Walter van den broeck 19/11 20:30 D7 fh nijlen 6
Birgit Gilen 26/11 10:30 bvh 1/8 finale : EM1 olvoc 3
Eline van hoof 26/11 12:30 DJ (bc) essen 1 (bc)
Haike Verbeeck 26/11 12:30 bvh 1/8 finale : EM1 olvoc 3
Bart De dapper 26/11 16:30 bvh 1/4 finale : CM Berlaar
Marc Vydt 27/11 16:00 D6 herenthout 4
Gerry Leemans 27/11 18:00 BJ2 (bc) retie (bc)
Bart De dapper 03/12 13:00 CM mavoc 1
Marc Vydt 03/12 15:00 D7 schriek 2
Marie Raets 04/12 10:00 DM (bc) westerlo 2 (bc)
Birgit Gilen 04/12 10:00 EM2 lint
Emma van Regenmortel 04/12 12:00 CJ amigos 1
Birgit Gilen 10/12 11:00 EM2 jong edegem (bc)
Leen Scheers 10/12 13:00 CM geel 1
Florke Matheus 11/12 10:00 EM1 mavoc 1
Robby Marysael 11/12 10:00 DM (bc) herenthout 2
Luc Haesen 11/12 12:00 BJ2 (bc) noorderkempen 2 (bc)
Nicolas Lipman 11/12 14:00 CJ mendo 1
Birthe Verelst 17/12 12:30 CJ puurs
Jens verlinden 17/12 14:30 BM blaasveld 1
Marc Vydt 17/12 18:30 D7 zandhoven 4
Marc Jacobs 18/12 12:00 BJ1 mendo
Rik Raets 07/01 12:30 CJ mavoc
Marc Vydt 07/01 16:30 D7 zandhoven 4
Eddy Stassyns 14/01 12:30 BM dessel 1
Marc Vydt 14/01 14:30 D7 westerlo 6
Marc Jacobs 14/01 18:30 BJ1 puurs 1
Florke Matheus 15/01 10:00 DJ (bc) woka
Marysael Robbe 15/01 10:00 EM1 amigos 3
Emma van Regenmortel 15/01 12:00 CJ hellvoc
Leen Scheers 21/01 13:00 CM mendo
Birgit Gilen 22/01 10:00 EM2 blaasveld
Birthe Verelst 22/01 10:00 DM (bc) zandhoven 5
Luc Haesen 22/01 12:00 BJ2 (bc) bornem (bc)
Yorik Van Looy 28/01 11:00 BM oxaco 1
Marc Vydt 28/01 13:00 D7 bouwel 5
Jens verlinden 28/01 15:00 BJ1 wegi 1
Lennert verwimp 29/01 10:00 EM1 fixit(bc)
Lore Verwimp 29/01 10:00 DJ (bc) loenhout
Eddy Stassyns 29/01 12:00 BJ2 (bc) geel zwart
Marc Jacobs 29/01 16:00 D6 berlaar 2
Joke en Kaat Marien 04/02 11:00 Starters : FH Nijlen Vc Olen 1&2
Bart De dapper 04/02 13:00 CM noorderkempen 2
Robyn Peeters 04/02 15:00 BM mendo
Birgit Gilen 05/02 10:00 EM2 hellvoc 2 (bc)
Lore Dens 05/02 10:00 DM (bc) st.janskring 2
Eddy Stassyns 05/02 12:00 CJ oxaco 2
Marie Raets en Kimberly Vercammen 11/02 10:00 Starters : FH Nijlen Westerlo 1&2
Birthe en Ibe Verrelst 18/02 11:00 Starters : FH Nijlen Westerlo 3&4
Marc Vydt 18/02 13:00 BM hellvoc
Haike Verbeeck 19/02 10:00 EM1 ekeren 2
Lore Anthonis 19/02 10:00 DJ (bc) vosselaar-merksplas 2
Eddy Stassyns 19/02 12:00 BJ1 noorderkempen 1
Robyn Peeters 19/02 14:00 D6 volak 3
Marc Jacobs 19/02 18:00 BJ2 (bc) woka 1
Leen Scheers 25/02 15:00 CM mortsel 1
Birgit Gilen 26/02 10:00 EM2 mavoc 2
Luc Haesen 26/02 10:00 DM (bc) mavoc 2
Joke en Kaat Marien 04/03 10:30 Starters : FH Nijlen Mendo 1&2
Marc Vydt 04/03 12:30 D7 westerlo 5
Bart De dapper 05/03 10:00 bvh 1/2 finale : CM Mendo
Luc Haesen 05/03 12:00 bvh 1/2 finale : BM Schriek 1
Yorik Van Looy 11/03 11:00 BM berlaar
Marc Vydt 11/03 13:00 BJ2 (bc) hoogstraten
Liese Cautreels 12/03 10:00 DJ (bc) st.janskring(bc)
Bart De dapper 12/03 10:00 EM1 wavoc 3
Luc Haesen 12/03 12:00 BJ1 hellvoc
Walter van den broeck 12/03 16:00 D6 fh nijlen 7
Birthe en Ibe Verrelst 18/03 10:30 Starters : FH Nijlen Herenthout 1&2
Nicolas Lipman 18/03 14:30 D7 schriek 3
Birgit Gilen 19/03 10:00 EM2 woka
Marc Jacobs 19/03 10:00 DM (bc) westerlo 3 (bc)
Yorik Van Looy 25/03 11:00 BM herenthout
Lore Dens 26/03 10:00 EM1 wavoc 2
Lorran Goris 26/03 10:00 DJ (bc) herenthout 1
Luc Haesen 26/03 12:00 BJ1 st.janskring
Danny Luyten 26/03 16:00 D6 bovoc 5
Eddy Stassyns 26/03 18:00 BJ2 (bc) woka 2 (bc)
Marc Vydt 01/04 11:00 D7 volak 4
Rik Raets 02/04 14:00 CJ Noorderkempen
Eddy Stassyns 02/04 16:00 D6 westerlo 6
Yorik Van Looy 08/04 11:00 BM schriek 1
Sofie Jacobs 09/04 10:00 DJ (bc) herenthout 2 (bc)
Lore Anthonis 09/04 12:00 BJ1 lions
Alexander Melis 09/04 14:00 CJ Wegi
Gerry Leemans 22/04 10:30 D7 herenthout 4
Lindsy Vercammen 22/04 12:30 CM kasterlee 1
Kaat Marien 22/04 14:30 BJ2 (bc) zoersel (bc)
Marie Raets 23/04 10:00 EM1 noorderkempen 2
Haike Verbeeck 23/04 10:00 DM (bc) wavoc 2
Birgit Gilen 23/04 12:00 EM2 wavoc 1
Marc Jacobs 23/04 18:00 D6 zandhoven 4

 

Markeerdersaanduidingen voor de volgende weekends.

 

Markeerder Datum Thuisploeg Uitploeg
Monique Bastiaens 17/09 15:00 D4 arvoc 2
Marc Vydt 17/09 17:00 H3 arvoc 2
Eddy Stassyns 17/09 20:30 D1 sparvoc
Luc Haesen 18/09 14:00 D2 smash lier 1
Luc Haesen 01/10 17:00 H2 westerlo 1
Jos Jacobs 01/10 20:30 H1 zoersel b
An Broes 02/10 12:00 D3 beerse 3
Monique Bastiaens 08/10 14:30 D4 mortsel 3
Jos Jacobs 08/10 18:30 H3 schoten 2
Luc Haesen 08/10 20:30 D2 berlaar
Eddy Stassyns 09/10 16:00 D1 arvoc
Eddy Stassyns 09/10 16:00 D1 arvoc
Luc Haesen 15/10 15:00 H2 olmense 1
Peter van looy 15/10 20:30 H1 mendo c
Jos Jacobs 16/10 12:00 H4 volak 1
An Broes 16/10 16:00 D3 mavoc 3
Eddy Stassyns 22/10 20:30 bva 1/32 finale : D1 blaasveld (liga b)
Jos Jacobs 23/10 12:00 H4 bovoc 2
Peter van looy 23/10 16:00 bva 1/32 finale : H1 mendo (liga b)
Marc Vydt 29/10 16:30 H3 lions 1
Monique Bastiaens 29/10 18:30 D4 lions 2
Jos Jacobs 29/10 20:30 H4 sint janskring 4
Eddy Stassyns 30/10 16:00 D1 mortsel
Luc Haesen 30/10 18:00 D2 mendo 3
Jos Jacobs 05/11 15:00 H4 schriek 3
Marc Vydt 05/11 20:30 H1 vck bolderberg
An Broes 06/11 12:00 D3 wovo 2
Guy Witvrouwen 06/11 14:00 H2 molvoc mol 2
Luc Haesen 12/11 15:00 H3 geel 3
Marc Vydt 12/11 20:30 D1 helchteren
Marleen Verlinden 13/11 12:00 D2 geel 2
Marc Jacobs 19/11 16:30 H2 zoersel 5
An Broes 20/11 12:00 D3 schoten 1
Peter van looy 20/11 16:00 H1 wara genk b
Jos Jacobs 20/11 18:00 H4 westerlo 3
An Broes 26/11 14:30 bvh voorronde : D3 (+2) st janskring (2e prov)
Marleen Verlinden 26/11 20:30 D2 oxaco 2
An Broes 27/11 10:00 bvv 1/4 finale : BM1 Leuven
Jos Jacobs 27/11 12:00 H4 kessel statie
Luc Haesen 27/11 14:00 bva 1/4 finale : AM Schriek
Monique Bastiaens 03/12 17:00 D4 noorderkempen 2
Eddy Stassyns 03/12 20:30 D1 amigos b
Luc Haesen 04/12 14:00 D2 hellvoc 1
Marc Vydt 10/12 17:00 H3 mavoc 2
Eddy Stassyns 10/12 20:30 D1 londerzeel
Jos Jacobs 11/12 16:00 D2 mavoc 2
Monique Bastiaens 11/12 18:00 D4 olmense 1
Guy Witvrouwen 17/12 16:30 H2 olen
Peter van looy 18/12 16:00 H1 elvoc elen
An Broes 18/12 18:00 D3 blaasveld 2
Marleen Verlinden 08/01 12:00 bvh 1/4 finale : D2 bovoc 3 (+4)
Marc Vydt 08/01 14:00 bvh 1/4 finale : H3 (+2) mendo 4
An Broes 08/01 16:00 bvh 1/4 finale : D3 (+4) bovoc 2
Jos Jacobs 08/01 18:00 bvh 1/4 finale : H4 schriek 3
Guy Witvrouwen 14/01 16:30 H2 kasterlee 2
Peter van looy 15/01 16:00 H1 maasmechelen
An Broes 15/01 18:00 D3 wavoc
Marc Vydt 21/01 15:00 H3 retie 2
Monique Bastiaens 21/01 17:00 D4 zandhoven 3
Eddy Stassyns 21/01 20:30 D1 kivola riemst
Marleen Verlinden 22/01 14:00 D2 geel zwart 1
Guy Witvrouwen 28/01 17:00 H2 geel 2
Luc Haesen 28/01 20:30 H1 riemst
An Broes 29/01 18:00 D3 olvoc 1
Monique Bastiaens 04/02 17:00 D4 amigos 4
Marc Vydt 04/02 20:30 D1 herenthout
Eddy Stassyns 05/02 14:00 D2 st.janskring 1
Marc Vydt 05/02 16:00 H3 amigos 6
An Broes 11/02 12:00 bvv 1/2 finale (heen) : AM Mol
Peter van looy 11/02 14:00 H4 schriek 2
Guy Witvrouwen 18/02 17:00 H2 amigos 5
Jos Jacobs 18/02 20:30 H1 leefdaal c
An Broes 19/02 16:00 D3 lint
Marc Vydt 25/02 17:00 H3 voach 1
Eddy Stassyns 25/02 20:30 D1 lint
Monique Bastiaens 26/02 12:00 D4 balen 1
Marc Vydt 04/03 16:30 bvh 1/2 finale : H3 (+4) Mendo 4
Jos Jacobs 05/03 14:00 H4 volak 2
An Broes 05/03 16:00 bva 1/2 finale : AM Wovo
An Broes 05/03 18:00 bvh 1/2 finale : D3 Bovoc 3
Monique Bastiaens 11/03 15:00 D4 bovoc 3
Guy Witvrouwen 11/03 17:00 H2 kapellen 2
Peter van looy 11/03 20:30 H1 echtel-eksel
An Broes 12/03 18:00 D3 mortsel 2
Peter van looy 18/03 12:30 H4 westerlo 3
Monique Bastiaens 18/03 16:30 D4 puurs
Marleen Verlinden 18/03 20:30 D2 westerlo 2
Marc Vydt 19/03 12:00 H3 niel
Eddy Stassyns 19/03 16:00 D1 jaraco as b
Luc Haesen 25/03 15:00 H2 st.janskring 2
An Broes 25/03 17:00 D3 herenthout 2
Jos Jacobs 25/03 20:30 H1 herenthout
Marc Vydt 26/03 14:00 H3 molvoc mol 3
Jos Jacobs 02/04 18:00 H4 westerlo 2
Marc Vydt 08/04 17:00 H2 mavoc 1
Peter van looy 08/04 20:30 H1 geel
An Broes 09/04 18:00 D3 bouwel 4
Marc Vydt 22/04 16:30 H3 dessel 1
Monique Bastiaens 22/04 18:30 D4 dessel 2
Marleen Verlinden 22/04 20:30 D2 zoersel 3
Eddy Stassyns 23/04 16:00 D1 kasterlee

 

Een dikke dankjewel aan ons totale scheidsrechtercorps:

Eddy Stassyns - Sofie Jacobs - Marc Vydt- Bert van Oosterhout - Marleen Verlinden - Marc Jacobs - Wim Marien - Danny Luyten - Gerry Leemans - Kaat Marien - Marie Raets - Robyn Peeters - An Broes - Walter van den broeck - Scheers Leen - De Dapper Bart - Birgit Gielen en onze jeugdspelers vanuti de jeugdteams die sinds jaar mee gaan fluiten (Cautreels Liese, Palmans Demi, Verbeeck Haike, Verstraeten Maximme, Leysen Kamil, Melis Alexander, Raets Rik, Gorris Loran, Lipman Nicolas, Marysael Robbe, Matheus Florke, Verwimp Lennert, Anthonis Lore, Marien Joke, Thijs Marlies, Van Hoof Eline, Van Regenmortel Emma, Vercammen Kimberly, Vercammen Lindsy, Verrelst Ibe, Verrelst Birthe, Verwimp Lore)

Ook mogen we onze markeerders niet vergeten, anders waren wedstrijden die een verplichte markeerder nodig hebben niet mogelijk : Eddy Stassyns - Marc Vydt - Jos Jacobs - Monique Bastiaens- Marleen Verlinden - Gerry Leemans - Gust Verelst -Luc Haesen - Peter van Looy

Voor D2 en H2 zoeken wij nog enkele markeerders die af en toe willen inspringen.

We kunnen nog wat helpers gebruiken om het werk te verlichten. we zijn op zoek naar een paar nieuwe officiële scheidsrechters, enkele markeerders en enkele jeugdscheidsrechters..Als jij zin hebt om jeugscheidsrechter of scheidsrechter in het gewest, neem dan met ons contact op. U hoeft niet perse lange cursussen te volgen (een kleine éénmalige opfrissing is voldoende) en ontvangt vanuit de club een kleine attentie. Handig voor onze jeugdigen om wat zakgeld bij te verdienen. Tevens mag u in de provincie Antwerpen tot ereklasse alle wedstrijden gratis volgen. Ook leuk meegenomen niet ?

Als markeerder hoeft u zelfs helemaal geen cursus te volgen.

Geraakt u er echt niet uit, dan kan u altijd voor de jeugdscheidsrechters , enkel verantwoordelijke Gust Verelst via telefoon (niet per mail) : 03/411.15.62 en voor de markeerders enkel Luc Haesen contacteren : lhaesen@telenet.be of 0478/84.33.53

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be