FH Nijlen en de champions league

Dinsdag 01/11-  U17 (BM1)

Locatie :
Sporthal Wuustwezel
Slijkstraat 5
2990 Wuustwezel

Programma :
09:00 - 10:15 :  VDK GENT – U17
10:15 - 11:30 :  U17 - M. SIKS
13:00 - 14:15 :  MENDO – U17

Opzet :
De 2 winnaars van de poule spelen verder, de top 4 van de 8 ploegen gaan naar de eindronde op donderdag 03/11 : Sporthal Bevegemse vijver,  Bevegemsevijvers 1 9620 Zottegem

Woensdag 02/11 - U19 (AM)

Locatie:
Sporthal de Meerminnen,
Klapperstraat 103,
9120 Beveren

Programma:
10:00 - 11:15 : ASTERIX BEVEREN –U19 meisjes
13:00 - 14:15:  U19 Meisjes - AMIGOS
Nadien gaan 2 van de 3 ploegen door.

Opzet : onze U19 moeten minstens 1 van deze (top)ploegen uitschakelen, een zware loting voor onze U19 meisjes vanuit de 12 ingeschreven team
Acht ploegen, de 1e 4 ploegen gaan door op vrijdag 04/11 in Hasselt : Sporthal KA2, Boudewijnlaan 12 3500 Hasselt

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

De Vlaamse Champions League is een jeugdcompetitie op landelijk niveau. De winnaar van elke reeks mag rechtstreeks deelnemen aan de Belgische eindronde en speelt dus voor de titel van Belgisch kampioen na winst in de eigen Vlaamse competitie.

In het seizoen 2016-2017 zullen onze U19 en U17 meisjes opnieuw aantreden in de Champions League competitie, dat zijn landelijke tornooien in de herfst, kerst en paasvakantie.

Hierbij alvast het schema.

Bij de U19 zijn ingeschreven :

SCHRIEK
PUURS
MAVOC
NIJLEN
MENDO
VOC AMIGOS
HERENTHOUT
DILSEN STOKKEM
HASSELT
ASTERIX BEVEREN
MEERBEKE
HAASRODE LEUVEN

Herfst

Woensdag 02 november : kwalificatietornooi in Mechelen of Beveren, er gaan per tornooi  van 6 deelnemers telkens 4 teams door.

Vrijdag 04 november : tornooi finale in Hasselt met 8 teams,  belangrijk want :  de 1ste 4 van het tornooi zijn rechtstreeks gekwalificeerd voor de volgende ronde

Kerst

Dinsdag 27 december : kwalificatietornooi in Nijlen (8 teams) waarvan er 4 doorgaan naar de finale van 02/01

Maandag 02 januari : tornooi finale in Mendo met 8 teams (4 plaatsen van 27/12 + 4 beste uit het algemene klassement na  04/11, zij zijn vrij op 27/12)

Pasen

Maandag 03 april : kwalificatietornooi  in Herenthout (8 teams) waarvan er 4 doorgaan naar de finale van 12/04

Woensdag 12 april : tornooi finale in Dilsen-Stokkem (8 teams) (4 plaatsen + 4 beste uit het algemene klassement na 02/01, zij zijn vrij zijn op 03/04)

Bij de U17 zijn ingeschreven :

SCHRIEK
FIXIT KALMTHOUT
NIJLEN
BOVOC BOUWEL
MENDO
ZANDHOVEN
BLAASVELD
VDK GENT
MEZO ZOTTEGEM
HAASRODE LEUVEN
GOOIK 
OPWIJK
HALLE
VLAMERTINGE
ROESELARE
LENDELEDE

Herfst

Dinsdag 1 november : kwalificatietornooi in Kalmthout of Bellingen Halle, er gaan per tornooi  van 8 deelnemers telkens 4 teams door.

Donderdag 03 november : tornooi finale in Zottegem met 8 teams, belangrijk want : de 1e 4 van het tornooi zijn rechtstreeks gekwalificeerd voor de volgende ronde

Kerst

Dinsdag 03 januari : kwalificatie tornooi in Zandhoven of  Lendelede (6 teams per tornooi) waarvan er 2 per tornooi doorgaan naar de finale van 05/01

Donderdag 05 januari : tornooi in Gooik met 8 teams (4 plaatsen van 03/01 + 4 beste uit het algemeen klassement na 03/11, zij zijn vrij op 03/01)

Pasen

Maandag 03 april : tornooi  in Blaasveld of Roeselare (6 teams per tornooi ) waarvan er 2 per tornooi doorgaan naar de finale van 11/04

Dinsdag 11 april : tornooi in Schriek (8 teams) (4 plaatsen van 03/04  + 4 beste uit het algemeen klassement na 05/01, zij zijn vrij op 03/04)

 

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be