Bekerprogramma 2017-2018 : seniors en jeugd

Op deze pagina vindt u alles over de bekeravonturen van onze teams in het seizoen 2017-2018.

Netjes overzichtelijk & altijd up-to-date.

Zodra wij bekernieuws (kalender, nieuwe wedstrijduren, uitslagen, wijzigingen of bijzonderheden) ontvangen, dan verneemt u het hier. De bekerwedstrijden staan eveneens in de ploegkalender en het weekendoverzicht bovenaan op deze website.

Daar staan ze aangegeven met een , zo kan u ze herkennen tussen de competitiewedstrijden. De finales van de Beker van Antwerpen gaan door op zaterdag 31 maart en maandag 02 april 2018. De finales van de Beker van Herentals worden gespeeld op zaterdag 28 april 2018. De locatie van de finales is nog niet bekend

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
10-09 19:00 bva voorronde : retie BM1 0-3
11-09 18:00 bvv voorronde (heen) : BM1 mol achterbos 3-1

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
21-10 19:30 BVA 1/8 finale : Gelmers Hoogstraten BM1 0-3
22-10 14:30 bvv voorronde (terug) : mol BM1 1-3
22-10 16:30 bva 1/8 finale : CM wegi 1 2-3
22-10 20:30 bva 1/32 finale : D1 blaasveld (liga b) 1-3
23-10 10:00 bvh voorronde : CM volak 1 3-0
23-10 14:00 bva 1/8 finale : puurs AM 1-3
23-10 14:00 bvh voorronde : D6 volak 3 1-3
23-10 16:00 bva 1/16 finale : merksplas BJ1 3-1
23-10 16:00 bva 1/32 finale : H1 mendo (liga b) 2-3

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
24-11 19:35 bva 1/4 finale : BM1 Wegi 3-2
25-11 19:00 bvh 1/4 finale : schriek 2 BM 0-3
26-11 12:30 bvh 1/8 finale : EM1 olvoc 3 0-3
26-11 13:30 bva 1/4 finale : berlaar CJ 1-3
26-11 14:30 bvh voorronde : D3 (+2) st janskring (2e prov) 3-1
26-11 16:30 bvh 1/4 finale : CM Berlaar 3-1
26-11 18:30 bvh 1/8 finale : D7 (+2) volak 2 (1e gew) 0-3
26-11 20:00 bvh voorronde : bouwel 3 D4 3-1
27-11 10:00 bvv 1/4 finale : BM1 Leuven 0-3
27-11 14:00 bva 1/4 finale : AM Schriek 3-0

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
24-12 10:30 bvv 1/4 finale : VHL Leuven BM1 3-2

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
07-01 17:30 bvh 1/4 finale : mendo 4 (1e prov) H2 (+4) 3-2
08-01 12:00 bvh 1/4 finale : D2 bovoc 3 (+4) 0-3
08-01 14:00 bvh 1/4 finale : H3 (+2) mendo 4 3-1
08-01 16:00 bvh 1/4 finale : D3 (+4) bovoc 2 3-0
08-01 18:00 bvh 1/4 finale : H4 schriek 3 0-3

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
01-02 18:30 bva 1/2 finale : Puurs BM1 1-3

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
11-02 12:00 bvv 1/2 finale (heen) : AM Mol 3-2

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
04-03 10:00 bvh 1/2 finale : mendo BJ1 3-2
04-03 16:30 bvh 1/2 finale : H3 (+4) Mendo 4 0-3
05-03 10:00 bvh 1/2 finale : CM Mendo 0-3
05-03 11:00 bvh 1/2 finale : schriek DJ 0-3
05-03 12:00 bvh 1/2 finale : BM Schriek 1 0-3
05-03 16:00 bva 1/2 finale : AM Wovo 3-1
05-03 16:00 bva 1/2 finale : Oxaco CJ 3-1
05-03 18:00 bvh 1/2 finale : D3 Bovoc 3 3-0

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
14-04 20:15 bvv 1/2 finale (terug) : mol AM 2-3
15-04 15:30 bva finale : Schriek BM1 3-0

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
17-04 17:30 bva finale : Mendo AM 3-0

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
29-04 11:30 bvh finale : Mendo DJ 3-0
29-04 13:30 bvh finale : CJ mendo 1-3
29-04 19:30 bvh finale : D3 Olvoc Olen

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
07-05 16:00 bvv finale : U19 Haasrode Leuven 0-3

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be