BJ2 (Jongens Scholieren Regionaal B - U17 (BC))

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 22/10/2017 23:49

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.FH NIJLEN B (bc)5500015015
2.V.C. ZOERSEL (bc)5400112312
3.VOLLEYBAL CLUB BERLAAR42011878
4.SPINLEY DESSEL B32001656
5.WOVO MALLE (bc)41003595
6.W.E.K. LOENHOUT501044144
7.B.V.C. BALEN 400040120

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
21/10B.V.C. BALEN - V.C. ZOERSEL (BC)0 - 3
22/10FH NIJLEN B (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
28/10WOVO MALLE (BC) - SPINLEY DESSEL B
28/10V.C. ZOERSEL (BC) - FH NIJLEN B (BC)
09/09FH NIJLEN B (BC) - SPINLEY DESSEL B3 - 0
09/09WOVO MALLE (BC) - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR1 - 3
09/09W.E.K. LOENHOUT - V.C. ZOERSEL (BC)0 - 3
16/09VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - V.C. ZOERSEL (BC)0 - 3
16/09B.V.C. BALEN - WOVO MALLE (BC)0 - 3
16/09SPINLEY DESSEL B - W.E.K. LOENHOUT3 - 1
23/09W.E.K. LOENHOUT - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 2
23/09WOVO MALLE (BC) - FH NIJLEN B (BC)0 - 3
30/09FH NIJLEN B (BC) - V.C. ZOERSEL (BC)3 - 0
30/09SPINLEY DESSEL B - WOVO MALLE (BC)3 - 1
08/10VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - B.V.C. BALEN 3 - 0
14/10V.C. ZOERSEL (BC) - B.V.C. BALEN 3 - 0
14/10W.E.K. LOENHOUT - FH NIJLEN B (BC)0 - 3
21/10B.V.C. BALEN - V.C. ZOERSEL (BC)0 - 3
22/10FH NIJLEN B (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
28/10WOVO MALLE (BC) - SPINLEY DESSEL B
28/10V.C. ZOERSEL (BC) - FH NIJLEN B (BC)
05/11SPINLEY DESSEL B - V.C. ZOERSEL (BC)
05/11WOVO MALLE (BC) - W.E.K. LOENHOUT
11/11SPINLEY DESSEL B - FH NIJLEN B (BC)
11/11V.C. ZOERSEL (BC) - W.E.K. LOENHOUT
11/11VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - WOVO MALLE (BC)
18/11FH NIJLEN B (BC) - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
18/11W.E.K. LOENHOUT - B.V.C. BALEN
25/11B.V.C. BALEN - W.E.K. LOENHOUT
25/11VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - FH NIJLEN B (BC)
25/11WOVO MALLE (BC) - V.C. ZOERSEL (BC)
02/12V.C. ZOERSEL (BC) - SPINLEY DESSEL B
02/12B.V.C. BALEN - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
09/12VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - SPINLEY DESSEL B
10/12FH NIJLEN B (BC) - B.V.C. BALEN
16/12W.E.K. LOENHOUT - WOVO MALLE (BC)
16/12B.V.C. BALEN - SPINLEY DESSEL B
06/01B.V.C. BALEN - FH NIJLEN B (BC)
06/01SPINLEY DESSEL B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
07/01V.C. ZOERSEL (BC) - WOVO MALLE (BC)
13/01V.C. ZOERSEL (BC) - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
13/01W.E.K. LOENHOUT - SPINLEY DESSEL B
13/01WOVO MALLE (BC) - B.V.C. BALEN
20/01VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - W.E.K. LOENHOUT
20/01SPINLEY DESSEL B - B.V.C. BALEN
21/01FH NIJLEN B (BC) - WOVO MALLE (BC)

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be