BJ2 (Jongens Scholieren Regionaal B - U17 (BC))

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 21/01/2018 15:18

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.FH NIJLEN B (bc)10900127327
2.V.C. ZOERSEL (bc)10900127627
3.VOLLEYBAL CLUB BERLAAR104024171917
4.W.E.K. LOENHOUT101216142614
5.WOVO MALLE (bc)102107122412
6.SPINLEY DESSEL B1020087266

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
13/01W.E.K. LOENHOUT - SPINLEY DESSEL B3 - 1
13/01V.C. ZOERSEL (BC) - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 1
20/01VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - W.E.K. LOENHOUT2 - 3
21/01FH NIJLEN B (BC) - WOVO MALLE (BC)3 - 0
09/09WOVO MALLE (BC) - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR1 - 3
09/09FH NIJLEN B (BC) - SPINLEY DESSEL B3 - 0
09/09W.E.K. LOENHOUT - V.C. ZOERSEL (BC)0 - 3
16/09SPINLEY DESSEL B - W.E.K. LOENHOUT3 - 1
16/09VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - V.C. ZOERSEL (BC)0 - 3
23/09WOVO MALLE (BC) - FH NIJLEN B (BC)0 - 3
23/09W.E.K. LOENHOUT - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 2
30/09SPINLEY DESSEL B - WOVO MALLE (BC)3 - 1
30/09FH NIJLEN B (BC) - V.C. ZOERSEL (BC)3 - 0
14/10W.E.K. LOENHOUT - FH NIJLEN B (BC)0 - 3
22/10FH NIJLEN B (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
28/10WOVO MALLE (BC) - SPINLEY DESSEL B3 - 0
28/10V.C. ZOERSEL (BC) - FH NIJLEN B (BC)3 - 0
05/11SPINLEY DESSEL B - V.C. ZOERSEL (BC)0 - 3
05/11WOVO MALLE (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 1
11/11SPINLEY DESSEL B - FH NIJLEN B (BC)0 - 3
11/11V.C. ZOERSEL (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 1
11/11VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - WOVO MALLE (BC)3 - 0
18/11FH NIJLEN B (BC) - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 0
25/11VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - FH NIJLEN B (BC)0 - 3
25/11WOVO MALLE (BC) - V.C. ZOERSEL (BC)0 - 3
02/12V.C. ZOERSEL (BC) - SPINLEY DESSEL B3 - 0
09/12VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - SPINLEY DESSEL B3 - 0
16/12W.E.K. LOENHOUT - WOVO MALLE (BC)2 - 3
06/01SPINLEY DESSEL B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR0 - 3
07/01V.C. ZOERSEL (BC) - WOVO MALLE (BC)3 - 1
13/01W.E.K. LOENHOUT - SPINLEY DESSEL B3 - 1
13/01V.C. ZOERSEL (BC) - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 1
20/01VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - W.E.K. LOENHOUT2 - 3
21/01FH NIJLEN B (BC) - WOVO MALLE (BC)3 - 0

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be