BM (Meisjes Scholieren Provinciaal A)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 12/12/2017 18:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VOLLEY HEIST DAMES10721029829
2.MENDO BOOISCHOT10802028628
3.BOVOC BOUWEL A10810127527
4.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN101306142414
5.VOLLEY WESTERLO122118133013
6.MAVOC-MECHELEN A112027102910
7.FH NIJLEN1120188278

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
09/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BOVOC BOUWEL A0 - 3
09/12FH NIJLEN - VOLLEY WESTERLO3 - 0
17/12MENDO BOOISCHOT - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
09/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - FH NIJLEN3 - 0
09/09VOLLEY HEIST DAMES - MAVOC-MECHELEN A3 - 0
09/09VOLLEY WESTERLO - BOVOC BOUWEL A0 - 3
10/09VOLLEY HEIST DAMES - MENDO BOOISCHOT3 - 2
16/09BOVOC BOUWEL A - VOLLEY WESTERLO3 - 0
16/09MAVOC-MECHELEN A - VOLLEY HEIST DAMES0 - 3
16/09FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN2 - 3
23/09BOVOC BOUWEL A - FH NIJLEN3 - 0
23/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VOLLEY WESTERLO3 - 2
23/09MAVOC-MECHELEN A - MENDO BOOISCHOT0 - 3
30/09MAVOC-MECHELEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN2 - 3
30/09FH NIJLEN - VOLLEY HEIST DAMES0 - 3
30/09VOLLEY WESTERLO - MENDO BOOISCHOT0 - 3
08/10MAVOC-MECHELEN A - VOLLEY WESTERLO3 - 1
14/10BOVOC BOUWEL A - MAVOC-MECHELEN A3 - 0
14/10VOLLEY HEIST DAMES - VOLLEY WESTERLO3 - 1
15/10MENDO BOOISCHOT - FH NIJLEN3 - 0
21/10MENDO BOOISCHOT - MAVOC-MECHELEN A3 - 0
21/10VOLLEY WESTERLO - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
21/10FH NIJLEN - BOVOC BOUWEL A0 - 3
28/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - MAVOC-MECHELEN A1 - 3
28/10VOLLEY HEIST DAMES - FH NIJLEN3 - 0
29/10MENDO BOOISCHOT - VOLLEY WESTERLO3 - 0
04/11BOVOC BOUWEL A - VOLLEY HEIST DAMES3 - 2
11/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - MENDO BOOISCHOT0 - 3
11/11MAVOC-MECHELEN A - FH NIJLEN0 - 3
18/11VOLLEY WESTERLO - FH NIJLEN3 - 0
18/11BOVOC BOUWEL A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
18/11MENDO BOOISCHOT - VOLLEY HEIST DAMES2 - 3
25/11MAVOC-MECHELEN A - BOVOC BOUWEL A0 - 3
25/11FH NIJLEN - MENDO BOOISCHOT0 - 3
25/11VOLLEY WESTERLO - VOLLEY HEIST DAMES0 - 3
02/12VOLLEY WESTERLO - MAVOC-MECHELEN A3 - 2
02/12MENDO BOOISCHOT - BOVOC BOUWEL A3 - 0
02/12VOLLEY HEIST DAMES - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
09/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BOVOC BOUWEL A0 - 3
09/12FH NIJLEN - VOLLEY WESTERLO3 - 0
17/12MENDO BOOISCHOT - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
06/01BOVOC BOUWEL A - MENDO BOOISCHOT
06/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VOLLEY HEIST DAMES
07/01FH NIJLEN - MAVOC-MECHELEN A
13/01VOLLEY HEIST DAMES - BOVOC BOUWEL A

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be