BM (Meisjes U17 Regionaal reeks 2)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 20/02/2019 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VOLMAR EKEREN B (bc)151310143743
2.FH NIJLEN (bc)151301142942
3.BRAVOC RANST B1511211411641
4.BRAVOC RANST A157224342334
5.OXACO BVC ANTWERPEN B156036282828
6.VOS SCHILDE (bc)156207262826
7.VC SMASH LIER156117252925
8.VOLMAR EKEREN C (bc)1642010213521
9.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc)155109203220
10.DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc)1711312144814
11.GEEL ZWART WIJNEGEM17101159489

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/02VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 1
16/02FH NIJLEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
16/02BRAVOC RANST A - BRAVOC RANST B3 - 2
17/02OXACO BVC ANTWERPEN B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
17/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
23/02FH NIJLEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
23/02GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST B
23/02VOLMAR EKEREN B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
23/02VOS SCHILDE (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
23/02VC SMASH LIER - BRAVOC RANST A
24/02VOLMAR EKEREN C (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
15/09VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST B1 - 3
15/09BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN C (BC)2 - 3
15/09FH NIJLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
16/09OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)0 - 3
22/09VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST A3 - 0
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - VC SMASH LIER1 - 3
22/09DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)2 - 3
22/09BRAVOC RANST B - FH NIJLEN (BC)3 - 2
23/09VOLMAR EKEREN C (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 1
29/09VC SMASH LIER - BRAVOC RANST B1 - 3
29/09FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
29/09VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
30/09OXACO BVC ANTWERPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
30/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 1
06/10VOLMAR EKEREN B (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 1
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST A0 - 3
06/10DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC SMASH LIER0 - 3
06/10BRAVOC RANST B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
07/10VOLMAR EKEREN C (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
13/10FH NIJLEN (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
13/10VOS SCHILDE (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
14/10OXACO BVC ANTWERPEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 1
27/10VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
27/10BRAVOC RANST A - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
28/10OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST B1 - 3
28/10FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)0 - 3
03/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B0 - 3
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN (BC)0 - 3
03/11VOLMAR EKEREN B (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
03/11BRAVOC RANST B - BRAVOC RANST A3 - 1
04/11VOLMAR EKEREN C (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
10/11BRAVOC RANST A - VC SMASH LIER3 - 0
10/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN C (BC)0 - 3
11/11OXACO BVC ANTWERPEN B - FH NIJLEN (BC)1 - 3
11/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
17/11BRAVOC RANST B - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
17/11FH NIJLEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)3 - 0
17/11VOLMAR EKEREN B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
17/11VC SMASH LIER - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
17/11BRAVOC RANST A - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 2
25/11VOLMAR EKEREN C (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)1 - 3
01/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST A3 - 1
02/12VOS SCHILDE (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 2
02/12VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST B0 - 3
08/12FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST A3 - 1
08/12VC SMASH LIER - VOS SCHILDE (BC)3 - 1
15/12VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST A0 - 3
15/12VOLMAR EKEREN B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
15/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - FH NIJLEN (BC)0 - 3
22/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST B0 - 3
05/01BRAVOC RANST B - VOS SCHILDE (BC)3 - 0
05/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FH NIJLEN (BC)0 - 3
06/01VOLMAR EKEREN B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 1
06/01VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST A0 - 3
12/01VOS SCHILDE (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 1
12/01FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST B3 - 0
12/01BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN B (BC)2 - 3
12/01VC SMASH LIER - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 2
13/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
13/01OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC ANTWERPEN B0 - 3
19/01VOLMAR EKEREN B (BC) - VOS SCHILDE (BC)3 - 0
19/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)2 - 3
19/01BRAVOC RANST B - VC SMASH LIER3 - 1
20/01VOLMAR EKEREN C (BC) - FH NIJLEN (BC)0 - 3
23/01VC SMASH LIER - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 0
26/01VC SMASH LIER - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)2 - 3
26/01FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)3 - 1
26/01VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 1
26/01BRAVOC RANST A - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 1
27/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST B1 - 3
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM - VOS SCHILDE (BC)1 - 3
02/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST A0 - 3
02/02VOLMAR EKEREN B (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
02/02BRAVOC RANST B - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 2
03/02VOLMAR EKEREN C (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)1 - 3
09/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM0 - 3
16/02VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 1
16/02FH NIJLEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
16/02BRAVOC RANST A - BRAVOC RANST B3 - 2
17/02OXACO BVC ANTWERPEN B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
17/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
23/02FH NIJLEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
23/02GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST B
23/02VOLMAR EKEREN B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
23/02VOS SCHILDE (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
23/02VC SMASH LIER - BRAVOC RANST A
24/02VOLMAR EKEREN C (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
02/03BRAVOC RANST B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
09/03BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN B (BC)
16/03VOLMAR EKEREN C (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
16/03VOS SCHILDE (BC) - FH NIJLEN (BC)
17/03OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST A
17/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VC SMASH LIER
23/03BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN C (BC)
23/03BRAVOC RANST A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
23/03GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN B (BC)
23/03VC SMASH LIER - FH NIJLEN (BC)
24/03OXACO BVC ANTWERPEN B - VOS SCHILDE (BC)
30/03VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST B
30/03BRAVOC RANST A - FH NIJLEN (BC)
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
30/03DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
30/03VOS SCHILDE (BC) - VC SMASH LIER
06/04FH NIJLEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
06/04BRAVOC RANST A - VOS SCHILDE (BC)
07/04OXACO BVC ANTWERPEN B - VC SMASH LIER

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be