BM (Meisjes U17 Regionaal reeks 2)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 12/12/2018 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VOLMAR EKEREN B (bc)8800024124
2.BRAVOC RANST B8710024624
3.FH NIJLEN (bc)9701124824
4.VOLMAR EKEREN C (bc)104204181718
5.VOS SCHILDE (bc)93204171617
6.BRAVOC RANST A93114171717
7.OXACO BVC ANTWERPEN B93024161916
8.VC SMASH LIER94005131713
9.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc)93006102010
10.DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc)910268258
11.GEEL ZWART WIJNEGEM900092272

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
08/12VC SMASH LIER - VOS SCHILDE (BC)3 - 1
08/12FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST A3 - 1
15/12VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST A
15/12VOLMAR EKEREN B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
15/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - FH NIJLEN (BC)
15/09VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST B1 - 3
15/09FH NIJLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
15/09BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN C (BC)2 - 3
16/09OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)0 - 3
22/09VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST A3 - 0
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - VC SMASH LIER1 - 3
22/09DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)2 - 3
22/09BRAVOC RANST B - FH NIJLEN (BC)3 - 2
23/09VOLMAR EKEREN C (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 1
29/09FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
29/09VC SMASH LIER - BRAVOC RANST B1 - 3
29/09VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
30/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 1
30/09OXACO BVC ANTWERPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
06/10DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC SMASH LIER0 - 3
06/10BRAVOC RANST B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
06/10VOLMAR EKEREN B (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 1
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST A0 - 3
07/10VOLMAR EKEREN C (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
13/10VOS SCHILDE (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
13/10FH NIJLEN (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
14/10OXACO BVC ANTWERPEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 1
27/10VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
27/10BRAVOC RANST A - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
28/10FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)0 - 3
28/10OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST B1 - 3
03/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B0 - 3
03/11BRAVOC RANST B - BRAVOC RANST A3 - 1
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN (BC)0 - 3
03/11VOLMAR EKEREN B (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
04/11VOLMAR EKEREN C (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN C (BC)0 - 3
10/11BRAVOC RANST A - VC SMASH LIER3 - 0
10/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
11/11OXACO BVC ANTWERPEN B - FH NIJLEN (BC)1 - 3
11/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
17/11VC SMASH LIER - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
17/11FH NIJLEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)3 - 0
17/11BRAVOC RANST B - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
17/11VOLMAR EKEREN B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
17/11BRAVOC RANST A - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 2
25/11VOLMAR EKEREN C (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)1 - 3
01/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST A3 - 1
02/12VOS SCHILDE (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 2
02/12VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST B0 - 3
08/12VC SMASH LIER - VOS SCHILDE (BC)3 - 1
08/12FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST A3 - 1
15/12VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST A
15/12VOLMAR EKEREN B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
15/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - FH NIJLEN (BC)
22/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST B
05/01BRAVOC RANST B - VOS SCHILDE (BC)
05/01VOLMAR EKEREN B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
05/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FH NIJLEN (BC)
06/01VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST A
12/01VC SMASH LIER - GEEL ZWART WIJNEGEM
12/01VOS SCHILDE (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
12/01FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST B
12/01BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN B (BC)
13/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
13/01OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN C (BC)
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC ANTWERPEN B
19/01VOLMAR EKEREN B (BC) - VOS SCHILDE (BC)
19/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
19/01BRAVOC RANST B - VC SMASH LIER
20/01VOLMAR EKEREN C (BC) - FH NIJLEN (BC)
23/01VC SMASH LIER - OXACO BVC ANTWERPEN B
26/01VC SMASH LIER - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
26/01BRAVOC RANST A - GEEL ZWART WIJNEGEM
26/01VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
26/01FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
27/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST B
02/02VOLMAR EKEREN B (BC) - VC SMASH LIER
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM - VOS SCHILDE (BC)
02/02BRAVOC RANST B - OXACO BVC ANTWERPEN B
02/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST A
03/02VOLMAR EKEREN C (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
09/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
16/02VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN C (BC)
16/02BRAVOC RANST A - BRAVOC RANST B
16/02FH NIJLEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
17/02OXACO BVC ANTWERPEN B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
17/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
23/02VOS SCHILDE (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
23/02FH NIJLEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
23/02VOLMAR EKEREN B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
23/02VC SMASH LIER - BRAVOC RANST A
24/02VOLMAR EKEREN C (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
09/03BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN B (BC)
16/03VOLMAR EKEREN C (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
16/03GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST B
16/03VOS SCHILDE (BC) - FH NIJLEN (BC)
17/03OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST A
17/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VC SMASH LIER
23/03BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN C (BC)
23/03BRAVOC RANST A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
23/03VC SMASH LIER - FH NIJLEN (BC)
24/03OXACO BVC ANTWERPEN B - VOS SCHILDE (BC)
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
30/03BRAVOC RANST A - FH NIJLEN (BC)
30/03VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST B
30/03DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
30/03VOS SCHILDE (BC) - VC SMASH LIER
06/04BRAVOC RANST B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
06/04BRAVOC RANST A - VOS SCHILDE (BC)
06/04FH NIJLEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
07/04OXACO BVC ANTWERPEN B - VC SMASH LIER
13/04GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN B (BC)

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be