BM (Meisjes U17 Regionaal reeks 2)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 20/10/2018 19:09

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VOLMAR EKEREN B (bc)4400012112
2.BRAVOC RANST B4310012412
3.FH NIJLEN (bc)5301112612
4.VOS SCHILDE (bc)5210210810
5.OXACO BVC ANTWERPEN B42002777
6.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc)42002777
7.VC SMASH LIER42002777
8.VOLMAR EKEREN C (bc)41102696
9.BRAVOC RANST A31011565
10.DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc)400133123
11.GEEL ZWART WIJNEGEM500051151

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
13/10VOS SCHILDE (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
13/10FH NIJLEN (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
14/10OXACO BVC ANTWERPEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 1
15/09FH NIJLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
15/09BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN C (BC)2 - 3
15/09VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST B1 - 3
16/09OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
22/09DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)2 - 3
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - VC SMASH LIER1 - 3
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)0 - 3
22/09BRAVOC RANST B - FH NIJLEN (BC)3 - 2
22/09VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST A3 - 0
23/09VOLMAR EKEREN C (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 1
29/09VC SMASH LIER - BRAVOC RANST B1 - 3
29/09FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
29/09VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
30/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 1
30/09OXACO BVC ANTWERPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST A0 - 3
06/10VOLMAR EKEREN B (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 1
06/10DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC SMASH LIER0 - 3
06/10BRAVOC RANST B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
07/10VOLMAR EKEREN C (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
13/10VOS SCHILDE (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
13/10FH NIJLEN (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
14/10OXACO BVC ANTWERPEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 1
27/10VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN B (BC)
27/10BRAVOC RANST A - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
28/10OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST B
28/10FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN (BC)
03/11VOLMAR EKEREN B (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
03/11BRAVOC RANST B - BRAVOC RANST A
03/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
04/11VOLMAR EKEREN C (BC) - VC SMASH LIER
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN C (BC)
10/11BRAVOC RANST A - VC SMASH LIER
10/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
11/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOS SCHILDE (BC)
11/11OXACO BVC ANTWERPEN B - FH NIJLEN (BC)
17/11VC SMASH LIER - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
17/11BRAVOC RANST A - OXACO BVC ANTWERPEN B
17/11VOLMAR EKEREN B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
17/11FH NIJLEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)
17/11BRAVOC RANST B - GEEL ZWART WIJNEGEM
25/11VOLMAR EKEREN C (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
01/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST A
02/12VOS SCHILDE (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
02/12VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST B
08/12FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST A
08/12VC SMASH LIER - VOS SCHILDE (BC)
08/12BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN B (BC)
15/12VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST A
15/12VOLMAR EKEREN B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
15/12VC SMASH LIER - OXACO BVC ANTWERPEN B
15/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - FH NIJLEN (BC)
22/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST B
05/01BRAVOC RANST B - VOS SCHILDE (BC)
05/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FH NIJLEN (BC)
05/01VOLMAR EKEREN B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
06/01VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST A
12/01VC SMASH LIER - GEEL ZWART WIJNEGEM
12/01FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST B
12/01VOS SCHILDE (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
12/01BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN B (BC)
13/01OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN C (BC)
13/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
19/01BRAVOC RANST B - VC SMASH LIER
19/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
19/01VOLMAR EKEREN B (BC) - VOS SCHILDE (BC)
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC ANTWERPEN B
20/01VOLMAR EKEREN C (BC) - FH NIJLEN (BC)
26/01VC SMASH LIER - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
26/01BRAVOC RANST A - GEEL ZWART WIJNEGEM
26/01FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
26/01VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
27/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST B
02/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST A
02/02BRAVOC RANST B - OXACO BVC ANTWERPEN B
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM - VOS SCHILDE (BC)
02/02VOLMAR EKEREN B (BC) - VC SMASH LIER
03/02VOLMAR EKEREN C (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
09/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
16/02VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN C (BC)
16/02BRAVOC RANST A - BRAVOC RANST B
16/02FH NIJLEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
17/02OXACO BVC ANTWERPEN B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
17/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
23/02VC SMASH LIER - BRAVOC RANST A
23/02FH NIJLEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
23/02VOS SCHILDE (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
23/02VOLMAR EKEREN B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
24/02VOLMAR EKEREN C (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
16/03VOS SCHILDE (BC) - FH NIJLEN (BC)
16/03VOLMAR EKEREN C (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
16/03GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST B
17/03OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST A
17/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VC SMASH LIER
23/03VC SMASH LIER - FH NIJLEN (BC)
23/03BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN C (BC)
23/03BRAVOC RANST A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
24/03OXACO BVC ANTWERPEN B - VOS SCHILDE (BC)
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
30/03VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST B
30/03VOS SCHILDE (BC) - VC SMASH LIER
30/03DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
30/03BRAVOC RANST A - FH NIJLEN (BC)
06/04FH NIJLEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
06/04BRAVOC RANST B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
06/04BRAVOC RANST A - VOS SCHILDE (BC)
07/04OXACO BVC ANTWERPEN B - VC SMASH LIER
13/04GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN B (BC)

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be