BM (Meisjes Scholieren Provinciaal A)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 19/10/2017 12:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VOLLEY HEIST DAMES5410015315
2.BOVOC BOUWEL A4400012012
3.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN4130012612
4.MENDO BOOISCHOT4301011311
5.MAVOC-MECHELEN A610145165
6.VOLLEY WESTERLO600154184
7.FH NIJLEN500142152

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
14/10BOVOC BOUWEL A - MAVOC-MECHELEN A3 - 0
14/10VOLLEY HEIST DAMES - VOLLEY WESTERLO3 - 1
15/10MENDO BOOISCHOT - FH NIJLEN3 - 0
21/10MENDO BOOISCHOT - MAVOC-MECHELEN A
21/10VOLLEY WESTERLO - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
21/10FH NIJLEN - BOVOC BOUWEL A
09/09VOLLEY WESTERLO - BOVOC BOUWEL A0 - 3
09/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - FH NIJLEN3 - 0
09/09VOLLEY HEIST DAMES - MAVOC-MECHELEN A3 - 0
10/09VOLLEY HEIST DAMES - MENDO BOOISCHOT3 - 2
16/09BOVOC BOUWEL A - VOLLEY WESTERLO3 - 0
16/09MAVOC-MECHELEN A - VOLLEY HEIST DAMES0 - 3
16/09FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN2 - 3
23/09MAVOC-MECHELEN A - MENDO BOOISCHOT0 - 3
23/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VOLLEY WESTERLO3 - 2
23/09BOVOC BOUWEL A - FH NIJLEN3 - 0
30/09MAVOC-MECHELEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN2 - 3
30/09FH NIJLEN - VOLLEY HEIST DAMES0 - 3
30/09VOLLEY WESTERLO - MENDO BOOISCHOT0 - 3
08/10MAVOC-MECHELEN A - VOLLEY WESTERLO3 - 1
14/10BOVOC BOUWEL A - MAVOC-MECHELEN A3 - 0
14/10VOLLEY HEIST DAMES - VOLLEY WESTERLO3 - 1
15/10MENDO BOOISCHOT - FH NIJLEN3 - 0
21/10MENDO BOOISCHOT - MAVOC-MECHELEN A
21/10VOLLEY WESTERLO - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
21/10FH NIJLEN - BOVOC BOUWEL A
28/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - MAVOC-MECHELEN A
28/10VOLLEY HEIST DAMES - FH NIJLEN
29/10MENDO BOOISCHOT - VOLLEY WESTERLO
04/11BOVOC BOUWEL A - VOLLEY HEIST DAMES
11/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - MENDO BOOISCHOT
11/11MAVOC-MECHELEN A - FH NIJLEN
18/11VOLLEY WESTERLO - FH NIJLEN
18/11BOVOC BOUWEL A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
18/11MENDO BOOISCHOT - VOLLEY HEIST DAMES
25/11MAVOC-MECHELEN A - BOVOC BOUWEL A
25/11FH NIJLEN - MENDO BOOISCHOT
25/11VOLLEY WESTERLO - VOLLEY HEIST DAMES
02/12VOLLEY WESTERLO - MAVOC-MECHELEN A
02/12MENDO BOOISCHOT - BOVOC BOUWEL A
02/12VOLLEY HEIST DAMES - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
09/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BOVOC BOUWEL A
09/12FH NIJLEN - VOLLEY WESTERLO
17/12MENDO BOOISCHOT - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
06/01BOVOC BOUWEL A - MENDO BOOISCHOT
06/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VOLLEY HEIST DAMES
07/01FH NIJLEN - MAVOC-MECHELEN A
13/01VOLLEY HEIST DAMES - BOVOC BOUWEL A

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be