CJ (Jongens Cadetten Regionaal A)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 12/12/2017 18:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.WOKA WOMMELGEM (bc)6510018318
2.GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)6411017517
3.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (bc)62202141114
4.FH NIJLEN62121131113
5.VOLMAR EKEREN621039139
6.W.E.K. LOENHOUT (bc)620139149
7.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B610147157
8.DOSKO@RISTORNO ESSEN600153183

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
09/12WOKA WOMMELGEM (BC) - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)3 - 1
09/12W.E.K. LOENHOUT (BC) - FH NIJLEN0 - 3
16/12GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)
16/12W.E.K. LOENHOUT (BC) - WOKA WOMMELGEM (BC)
16/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - VOLMAR EKEREN
16/09VOLMAR EKEREN - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)0 - 3
16/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)1 - 3
23/09W.E.K. LOENHOUT (BC) - VOLMAR EKEREN1 - 3
23/09WOKA WOMMELGEM (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B3 - 0
30/09VOLMAR EKEREN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)3 - 1
30/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - DOSKO@RISTORNO ESSEN3 - 0
14/10WOKA WOMMELGEM (BC) - VOLMAR EKEREN3 - 0
15/10FH NIJLEN - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B3 - 2
21/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)0 - 3
28/10FH NIJLEN - VOLMAR EKEREN3 - 0
28/10W.E.K. LOENHOUT (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B3 - 1
11/11DOSKO@RISTORNO ESSEN - WOKA WOMMELGEM (BC)0 - 3
11/11FH NIJLEN - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)2 - 3
12/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT (BC)3 - 2
18/11W.E.K. LOENHOUT (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)0 - 3
18/11FH NIJLEN - WOKA WOMMELGEM (BC)0 - 3
18/11DOSKO@RISTORNO ESSEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)0 - 3
25/11VOLMAR EKEREN - DOSKO@RISTORNO ESSEN3 - 2
25/11DOSKO@RISTORNO ESSEN - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)0 - 3
02/12GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - WOKA WOMMELGEM (BC)2 - 3
02/12W.E.K. LOENHOUT (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN3 - 1
03/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - FH NIJLEN3 - 2
09/12WOKA WOMMELGEM (BC) - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)3 - 1
09/12W.E.K. LOENHOUT (BC) - FH NIJLEN0 - 3
16/12GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)
16/12W.E.K. LOENHOUT (BC) - WOKA WOMMELGEM (BC)
16/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - VOLMAR EKEREN
06/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN
13/01FH NIJLEN - DOSKO@RISTORNO ESSEN
13/01GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - VOLMAR EKEREN
14/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B
20/01VOLMAR EKEREN - W.E.K. LOENHOUT (BC)
20/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - WOKA WOMMELGEM (BC)
27/01DOSKO@RISTORNO ESSEN - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B
28/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - VOLMAR EKEREN
03/02VOLMAR EKEREN - WOKA WOMMELGEM (BC)
03/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - FH NIJLEN
10/02DOSKO@RISTORNO ESSEN - VOLMAR EKEREN
10/02GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B
24/02VOLMAR EKEREN - FH NIJLEN
24/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - W.E.K. LOENHOUT (BC)
10/03WOKA WOMMELGEM (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN
10/03W.E.K. LOENHOUT (BC) - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)
10/03GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - FH NIJLEN
17/03GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - W.E.K. LOENHOUT (BC)
17/03WOKA WOMMELGEM (BC) - FH NIJLEN
24/03DOSKO@RISTORNO ESSEN - W.E.K. LOENHOUT (BC)
24/03FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)
24/03WOKA WOMMELGEM (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)
14/04GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN
14/04FH NIJLEN - W.E.K. LOENHOUT (BC)
15/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - WOKA WOMMELGEM (BC)
21/04DOSKO@RISTORNO ESSEN - FH NIJLEN
21/04VOLMAR EKEREN - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B
21/04WOKA WOMMELGEM (BC) - W.E.K. LOENHOUT (BC)
22/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be