CJ (Jongens U15 Regionaal reeks 2)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 12/11/2018 18:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (bc)7600119319
2.V.C. KASTERLEE7600119419
3.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (bc)7600119619
4.VC OLEN (bc)6420018518
5.MOLVOC MOL (bc)84013171417
6.VC GEEL (bc)7410215915
7.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C83005111611
8.DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc)72023111711
9.FH NIJLEN (bc)820066196
10.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (bc)610055155
11.HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B610054164
12.W.E.K. LOENHOUT700071211

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
10/11W.E.K. LOENHOUT - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
10/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 0
10/11VC OLEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 2
10/11FH NIJLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
10/11VC GEEL (BC) - V.C. KASTERLEE0 - 3
17/11V.C. KASTERLEE - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
17/11W.E.K. LOENHOUT - FH NIJLEN (BC)
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
18/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
18/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC OLEN (BC)
18/11MOLVOC MOL (BC) - VC GEEL (BC)
15/09V.C. KASTERLEE - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
15/09VC OLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
15/09VC GEEL (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)0 - 3
15/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)0 - 3
16/09MOLVOC MOL (BC) - FH NIJLEN (BC)1 - 3
22/09FH NIJLEN (BC) - VC GEEL (BC)0 - 3
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 1
22/09DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
22/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - V.C. KASTERLEE0 - 3
22/09W.E.K. LOENHOUT - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C0 - 3
23/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC OLEN (BC)0 - 3
29/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)1 - 3
29/09VC GEEL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 1
29/09V.C. KASTERLEE - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
30/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 0
30/09MOLVOC MOL (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)3 - 1
06/10FH NIJLEN (BC) - VC OLEN (BC)0 - 3
06/10DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - V.C. KASTERLEE3 - 1
06/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - MOLVOC MOL (BC)0 - 3
06/10W.E.K. LOENHOUT - VC GEEL (BC)0 - 3
07/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C1 - 3
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
13/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 0
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - MOLVOC MOL (BC)1 - 3
14/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
20/10VC GEEL (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
27/10VC OLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 1
27/10V.C. KASTERLEE - FH NIJLEN (BC)3 - 0
27/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)0 - 3
28/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
28/10MOLVOC MOL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1 - 3
03/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - V.C. KASTERLEE1 - 3
03/11FH NIJLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C0 - 3
03/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)1 - 3
03/11W.E.K. LOENHOUT - VC OLEN (BC)0 - 3
04/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC GEEL (BC)0 - 3
10/11W.E.K. LOENHOUT - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
10/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 0
10/11VC OLEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 2
10/11FH NIJLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
10/11VC GEEL (BC) - V.C. KASTERLEE0 - 3
17/11V.C. KASTERLEE - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
17/11W.E.K. LOENHOUT - FH NIJLEN (BC)
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
18/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
18/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC OLEN (BC)
18/11MOLVOC MOL (BC) - VC GEEL (BC)
24/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
24/11VC OLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
01/12FH NIJLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
01/12VC OLEN (BC) - VC GEEL (BC)
01/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT
02/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
02/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - V.C. KASTERLEE
08/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
08/12W.E.K. LOENHOUT - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
08/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - VC OLEN (BC)
09/12MOLVOC MOL (BC) - V.C. KASTERLEE
09/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC GEEL (BC)
15/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - W.E.K. LOENHOUT
15/12VC GEEL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
16/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - MOLVOC MOL (BC)
22/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
22/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
22/12VC OLEN (BC) - V.C. KASTERLEE
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - VC GEEL (BC)
05/01W.E.K. LOENHOUT - V.C. KASTERLEE
05/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
05/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC OLEN (BC)
05/01FH NIJLEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)
12/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - W.E.K. LOENHOUT
12/01V.C. KASTERLEE - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
12/01VC OLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
12/01VC GEEL (BC) - FH NIJLEN (BC)
13/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
13/01MOLVOC MOL (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - VC OLEN (BC)
19/01FH NIJLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
19/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
19/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC GEEL (BC)
19/01W.E.K. LOENHOUT - MOLVOC MOL (BC)
20/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE
26/01V.C. KASTERLEE - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
26/01VC OLEN (BC) - FH NIJLEN (BC)
26/01VC GEEL (BC) - W.E.K. LOENHOUT
27/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
27/01MOLVOC MOL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
02/02W.E.K. LOENHOUT - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
02/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC OLEN (BC)
02/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC GEEL (BC)
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
02/02FH NIJLEN (BC) - V.C. KASTERLEE
03/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - MOLVOC MOL (BC)
09/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - FH NIJLEN (BC)
09/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
09/02VC OLEN (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
16/02V.C. KASTERLEE - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
16/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - FH NIJLEN (BC)
16/02VC OLEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT
17/02MOLVOC MOL (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
17/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
23/02V.C. KASTERLEE - VC GEEL (BC)
23/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FH NIJLEN (BC)
23/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - W.E.K. LOENHOUT
24/02MOLVOC MOL (BC) - VC OLEN (BC)
02/03VC GEEL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
02/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
09/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
09/03V.C. KASTERLEE - VC OLEN (BC)
16/03VC GEEL (BC) - MOLVOC MOL (BC)
16/03FH NIJLEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT
16/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
16/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - V.C. KASTERLEE
16/03VC OLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
16/03DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
17/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
23/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
23/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - FH NIJLEN (BC)
23/03V.C. KASTERLEE - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
23/03VC GEEL (BC) - VC OLEN (BC)
24/03MOLVOC MOL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
30/03V.C. KASTERLEE - MOLVOC MOL (BC)
30/03VC GEEL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
31/03FH NIJLEN (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
31/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - W.E.K. LOENHOUT
06/04W.E.K. LOENHOUT - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
06/04BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - VC GEEL (BC)
06/04FH NIJLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
06/04VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
07/04MOLVOC MOL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
13/04W.E.K. LOENHOUT - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be