CJ (Jongens Cadetten Regionaal A)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 20/02/2018 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.WOKA WOMMELGEM (bc)9810027427
2.GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)9711026626
3.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (bc)104303231723
4.FH NIJLEN84121191219
5.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B123027182718
6.VOLMAR EKEREN124107162516
7.W.E.K. LOENHOUT (bc)820159209
8.DOSKO@RISTORNO ESSEN1000193303

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
24/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - W.E.K. LOENHOUT (BC)
24/02VOLMAR EKEREN - FH NIJLEN
16/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)1 - 3
16/09VOLMAR EKEREN - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)0 - 3
23/09W.E.K. LOENHOUT (BC) - VOLMAR EKEREN1 - 3
23/09WOKA WOMMELGEM (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B3 - 0
30/09VOLMAR EKEREN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)3 - 1
30/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - DOSKO@RISTORNO ESSEN3 - 0
14/10WOKA WOMMELGEM (BC) - VOLMAR EKEREN3 - 0
15/10FH NIJLEN - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B3 - 2
21/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)0 - 3
28/10FH NIJLEN - VOLMAR EKEREN3 - 0
28/10W.E.K. LOENHOUT (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B3 - 1
11/11DOSKO@RISTORNO ESSEN - WOKA WOMMELGEM (BC)0 - 3
11/11FH NIJLEN - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)2 - 3
12/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT (BC)3 - 2
18/11DOSKO@RISTORNO ESSEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)0 - 3
18/11FH NIJLEN - WOKA WOMMELGEM (BC)0 - 3
18/11W.E.K. LOENHOUT (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)0 - 3
25/11VOLMAR EKEREN - DOSKO@RISTORNO ESSEN3 - 2
25/11DOSKO@RISTORNO ESSEN - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)0 - 3
02/12W.E.K. LOENHOUT (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN3 - 1
02/12GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - WOKA WOMMELGEM (BC)2 - 3
03/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - FH NIJLEN3 - 2
09/12W.E.K. LOENHOUT (BC) - FH NIJLEN0 - 3
09/12WOKA WOMMELGEM (BC) - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)3 - 1
16/12GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)3 - 0
16/12W.E.K. LOENHOUT (BC) - WOKA WOMMELGEM (BC)0 - 3
16/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - VOLMAR EKEREN3 - 0
06/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN3 - 0
13/01FH NIJLEN - DOSKO@RISTORNO ESSEN3 - 0
13/01GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - VOLMAR EKEREN3 - 0
14/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B3 - 2
20/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - WOKA WOMMELGEM (BC)1 - 3
20/01VOLMAR EKEREN - W.E.K. LOENHOUT (BC)3 - 0
27/01DOSKO@RISTORNO ESSEN - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B0 - 3
28/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - VOLMAR EKEREN3 - 1
03/02VOLMAR EKEREN - WOKA WOMMELGEM (BC)0 - 3
03/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - FH NIJLEN1 - 3
10/02DOSKO@RISTORNO ESSEN - VOLMAR EKEREN0 - 3
10/02GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B3 - 1
24/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - W.E.K. LOENHOUT (BC)
24/02VOLMAR EKEREN - FH NIJLEN
10/03WOKA WOMMELGEM (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN
10/03GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - FH NIJLEN
10/03W.E.K. LOENHOUT (BC) - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)
17/03GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - W.E.K. LOENHOUT (BC)
17/03WOKA WOMMELGEM (BC) - FH NIJLEN
24/03DOSKO@RISTORNO ESSEN - W.E.K. LOENHOUT (BC)
24/03FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC)
24/03WOKA WOMMELGEM (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)
14/04FH NIJLEN - W.E.K. LOENHOUT (BC)
14/04GEEL ZWART WIJNEGEM (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN
15/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - WOKA WOMMELGEM (BC)
21/04VOLMAR EKEREN - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B
21/04DOSKO@RISTORNO ESSEN - FH NIJLEN
21/04WOKA WOMMELGEM (BC) - W.E.K. LOENHOUT (BC)
22/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM (BC)

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be