D1 (1e provinciale)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 18/02/2018 02:07

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC SMASH LIER A151320045543
2.SPINLEY DESSEL A1512210441241
3.BOVOC BOUWEL B1610123382134
4.FH NIJLEN A177343402931
5.VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B166118263121
6.VOLLEY WESTERLO A166118263121
7.VBC ZANDHOVEN B165146313621
8.VOACH A166037263421
9.V.C. ZOERSEL B153309253515
10.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C153219203614
11.MENDO BOOISCHOT B172249224314
12.VST LIONS GROOT-TURNHOUT A161301213439

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
10/02BOVOC BOUWEL B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
10/02V.C. ZOERSEL B - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
10/02VBC ZANDHOVEN B - VOACH A3 - 2
10/02VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
10/02VC SMASH LIER A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
11/02FH NIJLEN A - SPINLEY DESSEL A0 - 3
16/09VOLLEY WESTERLO A - VC SMASH LIER A0 - 3
16/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - FH NIJLEN A0 - 3
16/09MENDO BOOISCHOT B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B0 - 3
16/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - V.C. ZOERSEL B1 - 3
16/09SPINLEY DESSEL A - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
17/09VOACH A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
23/09VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - SPINLEY DESSEL A1 - 3
23/09VC SMASH LIER A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
23/09BOVOC BOUWEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
23/09VBC ZANDHOVEN B - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
23/09FH NIJLEN A - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
24/09V.C. ZOERSEL B - VOACH A1 - 3
30/09VOACH A - FH NIJLEN A2 - 3
30/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VC SMASH LIER A0 - 3
30/09SPINLEY DESSEL A - BOVOC BOUWEL B2 - 3
30/09MENDO BOOISCHOT B - V.C. ZOERSEL B2 - 3
30/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VBC ZANDHOVEN B3 - 2
30/09VOLLEY WESTERLO A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
14/10V.C. ZOERSEL B - SPINLEY DESSEL A1 - 3
14/10VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
14/10VBC ZANDHOVEN B - VOLLEY WESTERLO A2 - 3
14/10VC SMASH LIER A - VOACH A3 - 0
14/10FH NIJLEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
15/10MENDO BOOISCHOT B - BOVOC BOUWEL B1 - 3
21/10SPINLEY DESSEL A - FH NIJLEN A3 - 2
21/10VOACH A - VBC ZANDHOVEN B1 - 3
21/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 1
21/10MENDO BOOISCHOT B - VC SMASH LIER A0 - 3
21/10VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - BOVOC BOUWEL B0 - 3
21/10VOLLEY WESTERLO A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
28/10VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VOACH A1 - 3
28/10VBC ZANDHOVEN B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C1 - 3
28/10V.C. ZOERSEL B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
29/10FH NIJLEN A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
29/10BOVOC BOUWEL B - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
04/11MENDO BOOISCHOT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
11/11SPINLEY DESSEL A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
11/11VOACH A - VOLLEY WESTERLO A0 - 3
11/11VC SMASH LIER A - BOVOC BOUWEL B3 - 2
11/11FH NIJLEN A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
12/11V.C. ZOERSEL B - VBC ZANDHOVEN B1 - 3
18/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOACH A3 - 0
18/11SPINLEY DESSEL A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
18/11VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
18/11VC SMASH LIER A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
18/11VOLLEY WESTERLO A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A2 - 3
19/11FH NIJLEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 2
02/12VBC ZANDHOVEN B - VC SMASH LIER A0 - 3
02/12VOACH A - SPINLEY DESSEL A0 - 3
02/12VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - BOVOC BOUWEL B0 - 3
02/12VOLLEY WESTERLO A - MENDO BOOISCHOT B0 - 3
02/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 1
03/12V.C. ZOERSEL B - FH NIJLEN A1 - 3
09/12VC SMASH LIER A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
09/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - SPINLEY DESSEL A0 - 3
09/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOLLEY WESTERLO A0 - 3
09/12MENDO BOOISCHOT B - VOACH A3 - 2
09/12BOVOC BOUWEL B - V.C. ZOERSEL B3 - 0
10/12VBC ZANDHOVEN B - FH NIJLEN A1 - 3
16/12VOLLEY WESTERLO A - SPINLEY DESSEL A1 - 3
16/12FH NIJLEN A - VC SMASH LIER A2 - 3
16/12VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - V.C. ZOERSEL B2 - 3
16/12VBC ZANDHOVEN B - BOVOC BOUWEL B1 - 3
16/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - MENDO BOOISCHOT B3 - 2
16/12VOACH A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
06/01MENDO BOOISCHOT B - FH NIJLEN A0 - 3
13/01VC SMASH LIER A - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
13/01FH NIJLEN A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A2 - 3
13/01VBC ZANDHOVEN B - SPINLEY DESSEL A2 - 3
13/01VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT B3 - 2
13/01BOVOC BOUWEL B - VOACH A3 - 1
20/01VOACH A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
20/01MENDO BOOISCHOT B - VBC ZANDHOVEN B3 - 2
20/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - BOVOC BOUWEL B1 - 3
20/01SPINLEY DESSEL A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
20/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VC SMASH LIER A0 - 3
20/01VOLLEY WESTERLO A - FH NIJLEN A0 - 3
27/01BOVOC BOUWEL B - SPINLEY DESSEL A0 - 3
27/01VBC ZANDHOVEN B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
27/01VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
27/01VC SMASH LIER A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
28/01FH NIJLEN A - VOACH A1 - 3
28/01V.C. ZOERSEL B - MENDO BOOISCHOT B3 - 2
03/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FH NIJLEN A3 - 2
03/02VOACH A - VC SMASH LIER A0 - 3
03/02BOVOC BOUWEL B - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
03/02SPINLEY DESSEL A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
03/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B1 - 3
03/02VOLLEY WESTERLO A - VBC ZANDHOVEN B1 - 3
10/02BOVOC BOUWEL B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
10/02V.C. ZOERSEL B - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
10/02VBC ZANDHOVEN B - VOACH A3 - 2
10/02VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
10/02VC SMASH LIER A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
11/02FH NIJLEN A - SPINLEY DESSEL A0 - 3
24/02VOACH A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B
24/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VBC ZANDHOVEN B
24/02SPINLEY DESSEL A - VC SMASH LIER A
24/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - V.C. ZOERSEL B
24/02VOLLEY WESTERLO A - BOVOC BOUWEL B
03/03VC SMASH LIER A - SPINLEY DESSEL A
03/03BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN A
04/03V.C. ZOERSEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
10/03VOLLEY WESTERLO A - VOACH A
10/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - MENDO BOOISCHOT B
10/03VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - FH NIJLEN A
10/03VBC ZANDHOVEN B - V.C. ZOERSEL B
10/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - SPINLEY DESSEL A
10/03BOVOC BOUWEL B - VC SMASH LIER A
17/03VBC ZANDHOVEN B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B
17/03VOACH A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
17/03MENDO BOOISCHOT B - SPINLEY DESSEL A
17/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VOLLEY WESTERLO A
18/03V.C. ZOERSEL B - VC SMASH LIER A
24/03BOVOC BOUWEL B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B
24/03SPINLEY DESSEL A - VOACH A
24/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
24/03MENDO BOOISCHOT B - VOLLEY WESTERLO A
24/03VC SMASH LIER A - VBC ZANDHOVEN B
25/03FH NIJLEN A - V.C. ZOERSEL B
14/04V.C. ZOERSEL B - BOVOC BOUWEL B
14/04VOACH A - MENDO BOOISCHOT B
14/04SPINLEY DESSEL A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
14/04VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VC SMASH LIER A
14/04VOLLEY WESTERLO A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
15/04FH NIJLEN A - VBC ZANDHOVEN B
21/04VC SMASH LIER A - FH NIJLEN A
21/04BOVOC BOUWEL B - VBC ZANDHOVEN B
21/04VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VOACH A
21/04MENDO BOOISCHOT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
21/04SPINLEY DESSEL A - VOLLEY WESTERLO A
22/04V.C. ZOERSEL B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be