D1 (1e provinciale)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 23/05/2018 08:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.SPINLEY DESSEL A2217320641759
2.VC SMASH LIER A2216501631458
3.BOVOC BOUWEL B2214125512846
4.FH NIJLEN A229346473937
5.VOACH A2210048414334
6.VOLLEY WESTERLO A2291111364230
7.VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B2281310364529
8.V.C. ZOERSEL B2265011404828
9.VBC ZANDHOVEN B2261510395125
10.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C2262212324824
11.MENDO BOOISCHOT B2232413275517
12.VST LIONS GROOT-TURNHOUT A221301815619

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - FH NIJLEN A0 - 3
16/09MENDO BOOISCHOT B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B0 - 3
16/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - V.C. ZOERSEL B1 - 3
16/09SPINLEY DESSEL A - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
16/09VOLLEY WESTERLO A - VC SMASH LIER A0 - 3
17/09VOACH A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
23/09VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - SPINLEY DESSEL A1 - 3
23/09BOVOC BOUWEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
23/09VBC ZANDHOVEN B - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
23/09VC SMASH LIER A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
23/09FH NIJLEN A - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
24/09V.C. ZOERSEL B - VOACH A1 - 3
30/09VOLLEY WESTERLO A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
30/09VOACH A - FH NIJLEN A2 - 3
30/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VBC ZANDHOVEN B3 - 2
30/09MENDO BOOISCHOT B - V.C. ZOERSEL B2 - 3
30/09SPINLEY DESSEL A - BOVOC BOUWEL B2 - 3
30/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VC SMASH LIER A0 - 3
14/10V.C. ZOERSEL B - SPINLEY DESSEL A1 - 3
14/10FH NIJLEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
14/10VBC ZANDHOVEN B - VOLLEY WESTERLO A2 - 3
14/10VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
14/10VC SMASH LIER A - VOACH A3 - 0
15/10MENDO BOOISCHOT B - BOVOC BOUWEL B1 - 3
21/10MENDO BOOISCHOT B - VC SMASH LIER A0 - 3
21/10VOACH A - VBC ZANDHOVEN B1 - 3
21/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 1
21/10SPINLEY DESSEL A - FH NIJLEN A3 - 2
21/10VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - BOVOC BOUWEL B0 - 3
21/10VOLLEY WESTERLO A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
28/10VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VOACH A1 - 3
28/10VBC ZANDHOVEN B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C1 - 3
28/10V.C. ZOERSEL B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
29/10BOVOC BOUWEL B - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
29/10FH NIJLEN A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
04/11MENDO BOOISCHOT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
11/11VC SMASH LIER A - BOVOC BOUWEL B3 - 2
11/11FH NIJLEN A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
11/11SPINLEY DESSEL A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
11/11VOACH A - VOLLEY WESTERLO A0 - 3
12/11V.C. ZOERSEL B - VBC ZANDHOVEN B1 - 3
18/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOACH A3 - 0
18/11SPINLEY DESSEL A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
18/11VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
18/11VC SMASH LIER A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
18/11VOLLEY WESTERLO A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A2 - 3
19/11FH NIJLEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 2
02/12VOACH A - SPINLEY DESSEL A0 - 3
02/12VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - BOVOC BOUWEL B0 - 3
02/12VBC ZANDHOVEN B - VC SMASH LIER A0 - 3
02/12VOLLEY WESTERLO A - MENDO BOOISCHOT B0 - 3
02/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 1
03/12V.C. ZOERSEL B - FH NIJLEN A1 - 3
09/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - SPINLEY DESSEL A0 - 3
09/12MENDO BOOISCHOT B - VOACH A3 - 2
09/12VC SMASH LIER A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
09/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOLLEY WESTERLO A0 - 3
09/12BOVOC BOUWEL B - V.C. ZOERSEL B3 - 0
10/12VBC ZANDHOVEN B - FH NIJLEN A1 - 3
16/12VOLLEY WESTERLO A - SPINLEY DESSEL A1 - 3
16/12FH NIJLEN A - VC SMASH LIER A2 - 3
16/12VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - V.C. ZOERSEL B2 - 3
16/12VBC ZANDHOVEN B - BOVOC BOUWEL B1 - 3
16/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - MENDO BOOISCHOT B3 - 2
16/12VOACH A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
06/01MENDO BOOISCHOT B - FH NIJLEN A0 - 3
13/01VC SMASH LIER A - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
13/01FH NIJLEN A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A2 - 3
13/01VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT B3 - 2
13/01VBC ZANDHOVEN B - SPINLEY DESSEL A2 - 3
13/01BOVOC BOUWEL B - VOACH A3 - 1
20/01VOACH A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
20/01MENDO BOOISCHOT B - VBC ZANDHOVEN B3 - 2
20/01SPINLEY DESSEL A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
20/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VC SMASH LIER A0 - 3
20/01VOLLEY WESTERLO A - FH NIJLEN A0 - 3
20/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - BOVOC BOUWEL B1 - 3
27/01VBC ZANDHOVEN B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
27/01BOVOC BOUWEL B - SPINLEY DESSEL A0 - 3
27/01VC SMASH LIER A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
27/01VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
28/01V.C. ZOERSEL B - MENDO BOOISCHOT B3 - 2
28/01FH NIJLEN A - VOACH A1 - 3
03/02VOACH A - VC SMASH LIER A0 - 3
03/02SPINLEY DESSEL A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
03/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FH NIJLEN A3 - 2
03/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B1 - 3
03/02VOLLEY WESTERLO A - VBC ZANDHOVEN B1 - 3
03/02BOVOC BOUWEL B - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
10/02BOVOC BOUWEL B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
10/02V.C. ZOERSEL B - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
10/02VC SMASH LIER A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
10/02VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
10/02VBC ZANDHOVEN B - VOACH A3 - 2
11/02FH NIJLEN A - SPINLEY DESSEL A0 - 3
24/02VOACH A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B1 - 3
24/02SPINLEY DESSEL A - VC SMASH LIER A3 - 0
24/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
24/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - V.C. ZOERSEL B1 - 3
24/02VOLLEY WESTERLO A - BOVOC BOUWEL B0 - 3
03/03VC SMASH LIER A - SPINLEY DESSEL A3 - 2
03/03BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN A3 - 0
04/03V.C. ZOERSEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
09/03SPINLEY DESSEL A - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
10/03BOVOC BOUWEL B - VC SMASH LIER A0 - 3
10/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - SPINLEY DESSEL A0 - 3
10/03VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - FH NIJLEN A0 - 3
10/03VOLLEY WESTERLO A - VOACH A1 - 3
10/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - MENDO BOOISCHOT B0 - 3
10/03VBC ZANDHOVEN B - V.C. ZOERSEL B3 - 0
17/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
17/03VBC ZANDHOVEN B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B1 - 3
17/03VOACH A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 1
18/03V.C. ZOERSEL B - VC SMASH LIER A0 - 3
24/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
24/03SPINLEY DESSEL A - VOACH A3 - 2
24/03MENDO BOOISCHOT B - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
24/03VC SMASH LIER A - VBC ZANDHOVEN B3 - 2
24/03BOVOC BOUWEL B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
25/03FH NIJLEN A - V.C. ZOERSEL B1 - 3
14/04VOACH A - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
14/04SPINLEY DESSEL A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
14/04VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VC SMASH LIER A2 - 3
14/04VOLLEY WESTERLO A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
14/04V.C. ZOERSEL B - BOVOC BOUWEL B3 - 1
15/04FH NIJLEN A - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
21/04BOVOC BOUWEL B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
21/04MENDO BOOISCHOT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C0 - 3
21/04VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VOACH A0 - 3
21/04VC SMASH LIER A - FH NIJLEN A3 - 0
22/04V.C. ZOERSEL B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 2
22/04MENDO BOOISCHOT B - SPINLEY DESSEL A0 - 3

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be