D7 (2de Gew H'tals )

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 20/04/2018 12:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC OLEN B1913501551749
2.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D1912115432639
3.MENDO BOOISCHOT D1910243452838
4.VOLLEY WESTERLO E199424453337
5.FH NIJLEN G209245453435
6.V O L A K VORSELAAR D198335413433
7.VC ST.JANSKRING HERENTALS C198227373529
8.VBC ZANDHOVEN D197039313824
9.BOVOC BOUWEL E1933211284517
10.VOC SCHRIEK B1931213214913
11.FH NIJLEN F19000195570

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
14/04BOVOC BOUWEL E - MENDO BOOISCHOT D1 - 3
14/04V O L A K VORSELAAR D - FH NIJLEN F3 - 0
14/04VOLLEY WESTERLO E - VC OLEN B2 - 3
14/04VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D1 - 3
15/04FH NIJLEN G - VBC ZANDHOVEN D3 - 2
21/04FH NIJLEN F - BOVOC BOUWEL E
21/04MENDO BOOISCHOT D - VC OLEN B
21/04V O L A K VORSELAAR D - VOLLEY WESTERLO E
21/04VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VOC SCHRIEK B
21/04VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VBC ZANDHOVEN D
16/09MENDO BOOISCHOT D - VOC SCHRIEK B3 - 1
16/09V O L A K VORSELAAR D - VBC ZANDHOVEN D0 - 3
17/09FH NIJLEN F - FH NIJLEN G0 - 3
23/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VC OLEN B0 - 3
23/09VC ST.JANSKRING HERENTALS C - BOVOC BOUWEL E3 - 0
23/09VBC ZANDHOVEN D - MENDO BOOISCHOT D2 - 3
23/09VOC SCHRIEK B - V O L A K VORSELAAR D1 - 3
24/09FH NIJLEN G - VOLLEY WESTERLO E2 - 3
30/09V O L A K VORSELAAR D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D1 - 3
30/09MENDO BOOISCHOT D - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 0
30/09FH NIJLEN F - VBC ZANDHOVEN D0 - 3
30/09VOLLEY WESTERLO E - VOC SCHRIEK B3 - 1
30/09BOVOC BOUWEL E - FH NIJLEN G3 - 2
07/10BOVOC BOUWEL E - VOLLEY WESTERLO E1 - 3
07/10VOC SCHRIEK B - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 1
14/10VC ST.JANSKRING HERENTALS C - V O L A K VORSELAAR D3 - 2
14/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - MENDO BOOISCHOT D3 - 0
14/10VBC ZANDHOVEN D - VOLLEY WESTERLO E1 - 3
14/10VOC SCHRIEK B - FH NIJLEN F3 - 0
15/10FH NIJLEN G - VC OLEN B2 - 3
21/10VOLLEY WESTERLO E - VC ST.JANSKRING HERENTALS C0 - 3
21/10BOVOC BOUWEL E - VBC ZANDHOVEN D0 - 3
21/10VC OLEN B - VOC SCHRIEK B3 - 0
21/10V O L A K VORSELAAR D - FH NIJLEN G3 - 2
22/10FH NIJLEN F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D0 - 3
28/10VOC SCHRIEK B - BOVOC BOUWEL E3 - 2
28/10VBC ZANDHOVEN D - VC OLEN B1 - 3
28/10VC ST.JANSKRING HERENTALS C - FH NIJLEN F3 - 1
28/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VOLLEY WESTERLO E3 - 2
29/10FH NIJLEN G - MENDO BOOISCHOT D3 - 1
04/11MENDO BOOISCHOT D - FH NIJLEN F3 - 0
04/11BOVOC BOUWEL E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D1 - 3
11/11VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VBC ZANDHOVEN D3 - 0
12/11FH NIJLEN G - VOC SCHRIEK B3 - 1
12/11V O L A K VORSELAAR D - VC OLEN B3 - 1
12/11MENDO BOOISCHOT D - BOVOC BOUWEL E2 - 3
18/11V O L A K VORSELAAR D - MENDO BOOISCHOT D3 - 2
18/11BOVOC BOUWEL E - VC OLEN B2 - 3
18/11VOC SCHRIEK B - VBC ZANDHOVEN D0 - 3
18/11VOLLEY WESTERLO E - FH NIJLEN F3 - 1
19/11FH NIJLEN G - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 1
02/12VC OLEN B - FH NIJLEN F3 - 0
02/12VOC SCHRIEK B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D0 - 3
02/12VC ST.JANSKRING HERENTALS C - FH NIJLEN G0 - 3
02/12VOLLEY WESTERLO E - MENDO BOOISCHOT D0 - 3
02/12BOVOC BOUWEL E - V O L A K VORSELAAR D0 - 3
09/12VBC ZANDHOVEN D - FH NIJLEN G0 - 3
09/12VC OLEN B - VOLLEY WESTERLO E3 - 1
09/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 1
16/12VC OLEN B - MENDO BOOISCHOT D3 - 0
16/12VOLLEY WESTERLO E - V O L A K VORSELAAR D3 - 1
17/12VBC ZANDHOVEN D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D0 - 3
07/01FH NIJLEN F - V O L A K VORSELAAR D1 - 3
13/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - BOVOC BOUWEL E3 - 1
13/01VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VC OLEN B2 - 3
13/01VOC SCHRIEK B - MENDO BOOISCHOT D0 - 3
13/01VBC ZANDHOVEN D - V O L A K VORSELAAR D2 - 3
14/01FH NIJLEN G - FH NIJLEN F3 - 0
20/01BOVOC BOUWEL E - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 0
20/01MENDO BOOISCHOT D - VBC ZANDHOVEN D3 - 0
20/01V O L A K VORSELAAR D - VOC SCHRIEK B3 - 1
20/01VC OLEN B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
20/01VOLLEY WESTERLO E - FH NIJLEN G3 - 1
27/01VOC SCHRIEK B - VOLLEY WESTERLO E2 - 3
27/01VBC ZANDHOVEN D - FH NIJLEN F3 - 1
27/01VC ST.JANSKRING HERENTALS C - MENDO BOOISCHOT D2 - 3
27/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - V O L A K VORSELAAR D0 - 3
28/01FH NIJLEN G - BOVOC BOUWEL E3 - 0
03/02VC OLEN B - FH NIJLEN G3 - 1
03/02V O L A K VORSELAAR D - VC ST.JANSKRING HERENTALS C2 - 3
03/02MENDO BOOISCHOT D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 1
03/02FH NIJLEN F - VOC SCHRIEK B1 - 3
03/02VOLLEY WESTERLO E - VBC ZANDHOVEN D3 - 1
10/02VBC ZANDHOVEN D - BOVOC BOUWEL E3 - 1
10/02VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VOLLEY WESTERLO E3 - 1
10/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - FH NIJLEN F3 - 0
11/02FH NIJLEN G - V O L A K VORSELAAR D0 - 3
24/02VC OLEN B - VBC ZANDHOVEN D3 - 0
24/02MENDO BOOISCHOT D - FH NIJLEN G2 - 3
24/02VOLLEY WESTERLO E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 2
24/02FH NIJLEN F - VC ST.JANSKRING HERENTALS C0 - 3
24/02BOVOC BOUWEL E - VOC SCHRIEK B3 - 2
03/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VOC SCHRIEK B3 - 0
03/03BOVOC BOUWEL E - FH NIJLEN F3 - 0
03/03VOC SCHRIEK B - VC OLEN B0 - 3
10/03VC OLEN B - V O L A K VORSELAAR D3 - 2
10/03VOLLEY WESTERLO E - BOVOC BOUWEL E3 - 0
10/03FH NIJLEN F - MENDO BOOISCHOT D0 - 3
10/03VOC SCHRIEK B - FH NIJLEN G0 - 3
10/03VBC ZANDHOVEN D - VC ST.JANSKRING HERENTALS C1 - 3
17/03VBC ZANDHOVEN D - VOC SCHRIEK B3 - 0
17/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - FH NIJLEN G3 - 1
17/03VC OLEN B - BOVOC BOUWEL E3 - 1
17/03MENDO BOOISCHOT D - V O L A K VORSELAAR D3 - 0
18/03FH NIJLEN F - VOLLEY WESTERLO E0 - 3
24/03V O L A K VORSELAAR D - BOVOC BOUWEL E0 - 3
24/03MENDO BOOISCHOT D - VOLLEY WESTERLO E2 - 3
25/03FH NIJLEN G - VC ST.JANSKRING HERENTALS C1 - 3
06/04FH NIJLEN F - VC OLEN B0 - 3
07/04VC OLEN B - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 0
14/04BOVOC BOUWEL E - MENDO BOOISCHOT D1 - 3
14/04V O L A K VORSELAAR D - FH NIJLEN F3 - 0
14/04VOLLEY WESTERLO E - VC OLEN B2 - 3
14/04VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D1 - 3
15/04FH NIJLEN G - VBC ZANDHOVEN D3 - 2
21/04FH NIJLEN F - BOVOC BOUWEL E
21/04MENDO BOOISCHOT D - VC OLEN B
21/04V O L A K VORSELAAR D - VOLLEY WESTERLO E
21/04VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VOC SCHRIEK B
21/04VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VBC ZANDHOVEN D

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be