D7 (2de Gew H'tals )

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 21/01/2018 15:18

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC OLEN B117301311127
2.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D128103281526
3.FH NIJLEN G127041301825
4.V O L A K VORSELAAR D125313282222
5.VOLLEY WESTERLO E116113242021
6.MENDO BOOISCHOT D115123231819
7.VC ST.JANSKRING HERENTALS C114115192114
8.VBC ZANDHOVEN D114025182114
9.BOVOC BOUWEL E11122616289
10.VOC SCHRIEK B12210914308
11.FH NIJLEN F10000103300

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
13/01VOC SCHRIEK B - MENDO BOOISCHOT D0 - 3
13/01VBC ZANDHOVEN D - V O L A K VORSELAAR D2 - 3
13/01VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VC OLEN B2 - 3
13/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - BOVOC BOUWEL E3 - 1
14/01FH NIJLEN G - FH NIJLEN F3 - 0
20/01BOVOC BOUWEL E - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 0
20/01VC OLEN B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
20/01V O L A K VORSELAAR D - VOC SCHRIEK B3 - 1
20/01MENDO BOOISCHOT D - VBC ZANDHOVEN D
20/01VOLLEY WESTERLO E - FH NIJLEN G3 - 1
16/09V O L A K VORSELAAR D - VBC ZANDHOVEN D0 - 3
16/09MENDO BOOISCHOT D - VOC SCHRIEK B3 - 1
17/09FH NIJLEN F - FH NIJLEN G0 - 3
23/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VC OLEN B0 - 3
23/09VC ST.JANSKRING HERENTALS C - BOVOC BOUWEL E3 - 0
23/09VOC SCHRIEK B - V O L A K VORSELAAR D1 - 3
23/09VBC ZANDHOVEN D - MENDO BOOISCHOT D2 - 3
24/09FH NIJLEN G - VOLLEY WESTERLO E2 - 3
30/09BOVOC BOUWEL E - FH NIJLEN G3 - 2
30/09VOLLEY WESTERLO E - VOC SCHRIEK B3 - 1
30/09FH NIJLEN F - VBC ZANDHOVEN D0 - 3
30/09MENDO BOOISCHOT D - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 0
30/09V O L A K VORSELAAR D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D1 - 3
07/10BOVOC BOUWEL E - VOLLEY WESTERLO E1 - 3
07/10VOC SCHRIEK B - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 1
14/10VOC SCHRIEK B - FH NIJLEN F3 - 0
14/10VBC ZANDHOVEN D - VOLLEY WESTERLO E1 - 3
14/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - MENDO BOOISCHOT D3 - 0
14/10VC ST.JANSKRING HERENTALS C - V O L A K VORSELAAR D3 - 2
15/10FH NIJLEN G - VC OLEN B2 - 3
21/10VOLLEY WESTERLO E - VC ST.JANSKRING HERENTALS C0 - 3
21/10VC OLEN B - VOC SCHRIEK B3 - 0
21/10BOVOC BOUWEL E - VBC ZANDHOVEN D0 - 3
21/10V O L A K VORSELAAR D - FH NIJLEN G3 - 2
22/10FH NIJLEN F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D0 - 3
28/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VOLLEY WESTERLO E3 - 2
28/10VC ST.JANSKRING HERENTALS C - FH NIJLEN F3 - 1
28/10VBC ZANDHOVEN D - VC OLEN B1 - 3
28/10VOC SCHRIEK B - BOVOC BOUWEL E3 - 2
29/10FH NIJLEN G - MENDO BOOISCHOT D3 - 1
04/11BOVOC BOUWEL E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D1 - 3
04/11MENDO BOOISCHOT D - FH NIJLEN F3 - 0
11/11VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VBC ZANDHOVEN D3 - 0
12/11MENDO BOOISCHOT D - BOVOC BOUWEL E2 - 3
12/11V O L A K VORSELAAR D - VC OLEN B3 - 1
12/11FH NIJLEN G - VOC SCHRIEK B3 - 1
18/11VOLLEY WESTERLO E - FH NIJLEN F3 - 1
18/11VOC SCHRIEK B - VBC ZANDHOVEN D0 - 3
18/11V O L A K VORSELAAR D - MENDO BOOISCHOT D3 - 2
18/11BOVOC BOUWEL E - VC OLEN B2 - 3
19/11FH NIJLEN G - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 1
02/12VC OLEN B - FH NIJLEN F3 - 0
02/12BOVOC BOUWEL E - V O L A K VORSELAAR D0 - 3
02/12VC ST.JANSKRING HERENTALS C - FH NIJLEN G0 - 3
02/12VOLLEY WESTERLO E - MENDO BOOISCHOT D0 - 3
02/12VOC SCHRIEK B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D0 - 3
09/12VC OLEN B - VOLLEY WESTERLO E3 - 1
09/12VBC ZANDHOVEN D - FH NIJLEN G0 - 3
09/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 1
16/12VC OLEN B - MENDO BOOISCHOT D3 - 0
16/12VOLLEY WESTERLO E - V O L A K VORSELAAR D3 - 1
17/12VBC ZANDHOVEN D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D0 - 3
07/01FH NIJLEN F - V O L A K VORSELAAR D1 - 3
13/01VOC SCHRIEK B - MENDO BOOISCHOT D0 - 3
13/01VBC ZANDHOVEN D - V O L A K VORSELAAR D2 - 3
13/01VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VC OLEN B2 - 3
13/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - BOVOC BOUWEL E3 - 1
14/01FH NIJLEN G - FH NIJLEN F3 - 0
20/01BOVOC BOUWEL E - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 0
20/01VC OLEN B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
20/01V O L A K VORSELAAR D - VOC SCHRIEK B3 - 1
20/01MENDO BOOISCHOT D - VBC ZANDHOVEN D
20/01VOLLEY WESTERLO E - FH NIJLEN G3 - 1
27/01VOC SCHRIEK B - VOLLEY WESTERLO E
27/01VC ST.JANSKRING HERENTALS C - MENDO BOOISCHOT D
27/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - V O L A K VORSELAAR D
27/01VBC ZANDHOVEN D - FH NIJLEN F
28/01FH NIJLEN G - BOVOC BOUWEL E
03/02VC OLEN B - FH NIJLEN G
03/02V O L A K VORSELAAR D - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
03/02MENDO BOOISCHOT D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D
03/02FH NIJLEN F - VOC SCHRIEK B
03/02VOLLEY WESTERLO E - VBC ZANDHOVEN D
10/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - FH NIJLEN F
10/02VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VOLLEY WESTERLO E
10/02VBC ZANDHOVEN D - BOVOC BOUWEL E
11/02FH NIJLEN G - V O L A K VORSELAAR D
24/02BOVOC BOUWEL E - VOC SCHRIEK B
24/02VC OLEN B - VBC ZANDHOVEN D
24/02MENDO BOOISCHOT D - FH NIJLEN G
24/02FH NIJLEN F - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
24/02VOLLEY WESTERLO E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D
03/03VOC SCHRIEK B - VC OLEN B
03/03BOVOC BOUWEL E - FH NIJLEN F
03/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VOC SCHRIEK B
10/03VBC ZANDHOVEN D - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
10/03VOLLEY WESTERLO E - BOVOC BOUWEL E
10/03FH NIJLEN F - MENDO BOOISCHOT D
10/03VOC SCHRIEK B - FH NIJLEN G
10/03VC OLEN B - V O L A K VORSELAAR D
17/03VBC ZANDHOVEN D - VOC SCHRIEK B
17/03MENDO BOOISCHOT D - V O L A K VORSELAAR D
17/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - FH NIJLEN G
17/03VC OLEN B - BOVOC BOUWEL E
18/03FH NIJLEN F - VOLLEY WESTERLO E
24/03V O L A K VORSELAAR D - BOVOC BOUWEL E
24/03MENDO BOOISCHOT D - VOLLEY WESTERLO E
24/03FH NIJLEN F - VC OLEN B
25/03FH NIJLEN G - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
07/04VC OLEN B - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
14/04BOVOC BOUWEL E - MENDO BOOISCHOT D
14/04VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D
14/04V O L A K VORSELAAR D - FH NIJLEN F
14/04VOLLEY WESTERLO E - VC OLEN B
15/04FH NIJLEN G - VBC ZANDHOVEN D
21/04FH NIJLEN F - BOVOC BOUWEL E
21/04VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VOC SCHRIEK B
21/04VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VBC ZANDHOVEN D
21/04MENDO BOOISCHOT D - VC OLEN B
21/04V O L A K VORSELAAR D - VOLLEY WESTERLO E

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be