EM3 (U11 Regionaal reeks 6)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 17/01/2019 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.BOVOC BOUWEL A131030039939
2.VST LIONS GROOT-TURNHOUT D128220341134
3.V.C. KASTERLEE A129102321232
4.V.C. KASTERLEE B138014281628
5.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F136025242324
6.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (bc)135215232323
7.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A133127202920
8.VC ST.JANSKRING HERENTALS (bc)134117192719
9.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B132236193319
10.FH NIJLEN C133109163016
11.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E134018152815
12.HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B13200117357

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
12/01V.C. KASTERLEE A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
12/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 0
12/01V.C. KASTERLEE B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
13/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BOVOC BOUWEL A2 - 3
13/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - FH NIJLEN C0 - 3
13/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
19/01BOVOC BOUWEL A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
19/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - V.C. KASTERLEE A
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
20/01FH NIJLEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
20/01VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - V.C. KASTERLEE B
15/09V.C. KASTERLEE A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 2
15/09V.C. KASTERLEE B - BOVOC BOUWEL A0 - 3
15/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - FH NIJLEN C3 - 1
16/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)0 - 3
16/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
16/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
22/09BOVOC BOUWEL A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D3 - 2
22/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - V.C. KASTERLEE B0 - 3
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A2 - 3
23/09VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - V.C. KASTERLEE A1 - 3
23/09FH NIJLEN C - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
29/09V.C. KASTERLEE A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)1 - 3
29/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - BOVOC BOUWEL A2 - 3
29/09V.C. KASTERLEE B - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)2 - 3
30/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
30/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - FH NIJLEN C1 - 3
30/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E0 - 3
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - V.C. KASTERLEE B0 - 3
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 2
07/10FH NIJLEN C - V.C. KASTERLEE A1 - 3
07/10VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)0 - 3
14/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A0 - 3
20/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
20/10BOVOC BOUWEL A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
27/10V.C. KASTERLEE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
27/10V.C. KASTERLEE B - FH NIJLEN C3 - 0
28/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - BOVOC BOUWEL A1 - 3
28/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B1 - 3
28/10VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 0
03/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - V.C. KASTERLEE B0 - 3
03/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 0
03/11BOVOC BOUWEL A - V.C. KASTERLEE A3 - 1
04/11FH NIJLEN C - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
04/11VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1 - 3
10/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
10/11V.C. KASTERLEE B - V.C. KASTERLEE A0 - 3
10/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - FH NIJLEN C3 - 1
10/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BOVOC BOUWEL A0 - 3
11/11VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)2 - 3
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 1
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - FH NIJLEN C3 - 0
17/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1 - 3
17/11BOVOC BOUWEL A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
18/11VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - V.C. KASTERLEE B3 - 1
18/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - V.C. KASTERLEE A1 - 3
24/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F3 - 2
01/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - BOVOC BOUWEL A0 - 3
01/12V.C. KASTERLEE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F3 - 0
01/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
02/12FH NIJLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 2
02/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE A0 - 3
02/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D2 - 3
08/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 2
08/12FH NIJLEN C - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)0 - 3
08/12BOVOC BOUWEL A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
09/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - V.C. KASTERLEE A
09/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE B0 - 3
09/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
15/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
15/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
15/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)1 - 3
16/12FH NIJLEN C - BOVOC BOUWEL A0 - 3
22/12V.C. KASTERLEE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 1
22/12V.C. KASTERLEE A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F3 - 1
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - V.C. KASTERLEE A0 - 3
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
05/01BOVOC BOUWEL A - V.C. KASTERLEE B3 - 1
05/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D2 - 3
06/01VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 0
06/01FH NIJLEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F1 - 3
12/01V.C. KASTERLEE A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
12/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 0
12/01V.C. KASTERLEE B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
13/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BOVOC BOUWEL A2 - 3
13/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - FH NIJLEN C0 - 3
13/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
19/01BOVOC BOUWEL A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
19/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - V.C. KASTERLEE A
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
20/01FH NIJLEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
20/01VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - V.C. KASTERLEE B
26/01V.C. KASTERLEE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
26/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
26/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
26/01V.C. KASTERLEE A - FH NIJLEN C
27/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BOVOC BOUWEL A
27/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
02/02BOVOC BOUWEL A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
02/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - V.C. KASTERLEE A
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
03/02FH NIJLEN C - V.C. KASTERLEE B
03/02VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
09/02BOVOC BOUWEL A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
16/02V.C. KASTERLEE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
16/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - FH NIJLEN C
16/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
16/02V.C. KASTERLEE A - BOVOC BOUWEL A
17/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
17/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
23/02V.C. KASTERLEE A - V.C. KASTERLEE B
23/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
23/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
23/02BOVOC BOUWEL A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
24/02FH NIJLEN C - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
24/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
02/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - V.C. KASTERLEE A
16/03V.C. KASTERLEE B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
16/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
16/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BOVOC BOUWEL A
16/03V.C. KASTERLEE A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
17/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
17/03FH NIJLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
23/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - V.C. KASTERLEE B
23/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
23/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - FH NIJLEN C
23/03V.C. KASTERLEE A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
24/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
30/03V.C. KASTERLEE B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
30/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
30/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - BOVOC BOUWEL A
30/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - FH NIJLEN C
30/03V.C. KASTERLEE A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
30/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
06/04AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
06/04BOVOC BOUWEL A - FH NIJLEN C
07/04BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - V.C. KASTERLEE B
07/04HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
07/04VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be