EM3 (U11 Regionaal reeks 6)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 20/03/2019 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.BOVOC BOUWEL A2016301571457
2.V.C. KASTERLEE A2016202561556
3.VST LIONS GROOT-TURNHOUT D1910324442744
4.V.C. KASTERLEE B1912025432443
5.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F2010037383438
6.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A197129333633
7.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (bc)2072110324032
8.VC ST.JANSKRING HERENTALS (bc)1971110293729
9.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B1932410274927
10.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E1951112224322
11.FH NIJLEN C1941014224522
12.HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1930016115011

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/03V.C. KASTERLEE B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D3 - 0
16/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 2
16/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BOVOC BOUWEL A0 - 3
16/03V.C. KASTERLEE A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 0
17/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
17/03FH NIJLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)1 - 3
23/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
23/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - V.C. KASTERLEE B
23/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - FH NIJLEN C
23/03V.C. KASTERLEE A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
24/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
15/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - FH NIJLEN C3 - 1
15/09V.C. KASTERLEE B - BOVOC BOUWEL A0 - 3
15/09V.C. KASTERLEE A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 2
16/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
16/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)0 - 3
16/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
22/09BOVOC BOUWEL A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D3 - 2
22/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - V.C. KASTERLEE B0 - 3
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A2 - 3
23/09FH NIJLEN C - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
23/09VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - V.C. KASTERLEE A1 - 3
29/09V.C. KASTERLEE B - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)2 - 3
29/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - BOVOC BOUWEL A2 - 3
29/09V.C. KASTERLEE A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)1 - 3
30/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E0 - 3
30/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - FH NIJLEN C1 - 3
30/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - V.C. KASTERLEE B0 - 3
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 2
07/10VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
07/10FH NIJLEN C - V.C. KASTERLEE A1 - 3
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)0 - 3
14/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A0 - 3
20/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
20/10BOVOC BOUWEL A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
27/10V.C. KASTERLEE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
27/10V.C. KASTERLEE B - FH NIJLEN C3 - 0
28/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B1 - 3
28/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - BOVOC BOUWEL A1 - 3
28/10VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 0
03/11BOVOC BOUWEL A - V.C. KASTERLEE A3 - 1
03/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - V.C. KASTERLEE B0 - 3
03/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 0
04/11VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1 - 3
04/11FH NIJLEN C - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
10/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BOVOC BOUWEL A0 - 3
10/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
10/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - FH NIJLEN C3 - 1
10/11V.C. KASTERLEE B - V.C. KASTERLEE A0 - 3
11/11VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)2 - 3
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 1
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - FH NIJLEN C3 - 0
17/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1 - 3
17/11BOVOC BOUWEL A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
18/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - V.C. KASTERLEE A1 - 3
18/11VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - V.C. KASTERLEE B3 - 1
24/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F3 - 2
01/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
01/12V.C. KASTERLEE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F3 - 0
01/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - BOVOC BOUWEL A0 - 3
02/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D2 - 3
02/12FH NIJLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 2
02/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE A0 - 3
08/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 2
08/12FH NIJLEN C - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)0 - 3
08/12BOVOC BOUWEL A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
09/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE B0 - 3
09/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
15/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
15/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
15/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)1 - 3
16/12FH NIJLEN C - BOVOC BOUWEL A0 - 3
22/12V.C. KASTERLEE A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F3 - 1
22/12V.C. KASTERLEE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 1
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - V.C. KASTERLEE A0 - 3
05/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D2 - 3
05/01BOVOC BOUWEL A - V.C. KASTERLEE B3 - 1
06/01VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 0
06/01FH NIJLEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F1 - 3
12/01V.C. KASTERLEE B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
12/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 0
12/01V.C. KASTERLEE A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
13/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
13/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - FH NIJLEN C0 - 3
13/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BOVOC BOUWEL A2 - 3
19/01BOVOC BOUWEL A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F3 - 0
19/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B0 - 3
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - V.C. KASTERLEE A0 - 3
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D1 - 3
20/01VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - V.C. KASTERLEE B0 - 3
20/01FH NIJLEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A0 - 3
26/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)0 - 3
26/01V.C. KASTERLEE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 1
26/01V.C. KASTERLEE A - FH NIJLEN C3 - 0
26/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 1
27/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BOVOC BOUWEL A0 - 3
27/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 1
02/02BOVOC BOUWEL A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 1
02/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - V.C. KASTERLEE A0 - 3
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D1 - 3
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 1
03/02VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F1 - 3
03/02FH NIJLEN C - V.C. KASTERLEE B1 - 3
09/02BOVOC BOUWEL A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 0
16/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - FH NIJLEN C0 - 3
16/02V.C. KASTERLEE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)1 - 3
16/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
16/02V.C. KASTERLEE A - BOVOC BOUWEL A3 - 0
17/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
17/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)0 - 3
23/02V.C. KASTERLEE A - V.C. KASTERLEE B3 - 2
23/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)1 - 3
23/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F3 - 2
23/02BOVOC BOUWEL A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 1
24/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
24/02FH NIJLEN C - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E1 - 3
02/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - V.C. KASTERLEE A0 - 3
09/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - V.C. KASTERLEE A1 - 3
16/03V.C. KASTERLEE B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D3 - 0
16/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 2
16/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BOVOC BOUWEL A0 - 3
16/03V.C. KASTERLEE A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 0
17/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
17/03FH NIJLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)1 - 3
23/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
23/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - V.C. KASTERLEE B
23/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - FH NIJLEN C
23/03V.C. KASTERLEE A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
24/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
30/03V.C. KASTERLEE B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
30/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
30/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - BOVOC BOUWEL A
30/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - FH NIJLEN C
30/03V.C. KASTERLEE A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
30/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
06/04BOVOC BOUWEL A - FH NIJLEN C
06/04AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
07/04HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
07/04BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - V.C. KASTERLEE B
07/04VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be