EM3 (U11 Regionaal reeks 6)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 12/11/2018 18:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.BOVOC BOUWEL A7520021621
2.VST LIONS GROOT-TURNHOUT D7601020320
3.V.C. KASTERLEE A74102171017
4.V.C. KASTERLEE B7401214914
5.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A72113131413
6.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (bc)72203121412
7.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F63012111011
8.VC ST.JANSKRING HERENTALS (bc)71114101710
9.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E730049139
10.FH NIJLEN C720059169
11.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B610237167
12.HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B710064194

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
10/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - FH NIJLEN C3 - 1
10/11V.C. KASTERLEE B - V.C. KASTERLEE A0 - 3
10/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
10/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BOVOC BOUWEL A0 - 3
11/11VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)2 - 3
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - FH NIJLEN C
17/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
17/11BOVOC BOUWEL A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
18/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - V.C. KASTERLEE A
18/11VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - V.C. KASTERLEE B
15/09V.C. KASTERLEE A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 2
15/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - FH NIJLEN C3 - 1
15/09V.C. KASTERLEE B - BOVOC BOUWEL A0 - 3
16/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
16/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)0 - 3
16/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)3 - 0
22/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - V.C. KASTERLEE B0 - 3
22/09BOVOC BOUWEL A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D3 - 2
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A2 - 3
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
23/09FH NIJLEN C - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
23/09VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - V.C. KASTERLEE A1 - 3
29/09V.C. KASTERLEE A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)1 - 3
29/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - BOVOC BOUWEL A2 - 3
29/09V.C. KASTERLEE B - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)2 - 3
30/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
30/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E0 - 3
30/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - FH NIJLEN C1 - 3
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 2
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - V.C. KASTERLEE B0 - 3
07/10VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
07/10FH NIJLEN C - V.C. KASTERLEE A1 - 3
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)0 - 3
14/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A0 - 3
20/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F0 - 3
20/10BOVOC BOUWEL A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
27/10V.C. KASTERLEE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E3 - 0
27/10V.C. KASTERLEE B - FH NIJLEN C3 - 0
28/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - BOVOC BOUWEL A1 - 3
28/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B1 - 3
28/10VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)3 - 0
03/11BOVOC BOUWEL A - V.C. KASTERLEE A3 - 1
03/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - V.C. KASTERLEE B0 - 3
03/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A3 - 0
04/11VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1 - 3
04/11FH NIJLEN C - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
10/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - FH NIJLEN C3 - 1
10/11V.C. KASTERLEE B - V.C. KASTERLEE A0 - 3
10/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D0 - 3
10/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BOVOC BOUWEL A0 - 3
11/11VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)2 - 3
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - FH NIJLEN C
17/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
17/11BOVOC BOUWEL A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
18/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - V.C. KASTERLEE A
18/11VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - V.C. KASTERLEE B
24/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
01/12V.C. KASTERLEE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
01/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - BOVOC BOUWEL A
01/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
02/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
02/12FH NIJLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
02/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE A
08/12BOVOC BOUWEL A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
08/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
08/12FH NIJLEN C - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
09/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
09/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - V.C. KASTERLEE A
09/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE B
15/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
15/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
15/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
16/12FH NIJLEN C - BOVOC BOUWEL A
22/12V.C. KASTERLEE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
22/12V.C. KASTERLEE A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - V.C. KASTERLEE A
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
05/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
05/01BOVOC BOUWEL A - V.C. KASTERLEE B
06/01VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
06/01FH NIJLEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
12/01V.C. KASTERLEE B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
12/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
12/01V.C. KASTERLEE A - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
13/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - FH NIJLEN C
13/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BOVOC BOUWEL A
13/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - V.C. KASTERLEE A
19/01BOVOC BOUWEL A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
19/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
20/01VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - V.C. KASTERLEE B
20/01FH NIJLEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
26/01V.C. KASTERLEE A - FH NIJLEN C
26/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
26/01V.C. KASTERLEE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
26/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
27/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
27/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BOVOC BOUWEL A
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
02/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - V.C. KASTERLEE A
02/02BOVOC BOUWEL A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
03/02FH NIJLEN C - V.C. KASTERLEE B
03/02VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
16/02V.C. KASTERLEE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
16/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
16/02V.C. KASTERLEE A - BOVOC BOUWEL A
17/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
17/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - FH NIJLEN C
17/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
23/02BOVOC BOUWEL A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
23/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC)
23/02V.C. KASTERLEE A - V.C. KASTERLEE B
24/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
24/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
24/02FH NIJLEN C - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
02/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - V.C. KASTERLEE A
16/03V.C. KASTERLEE A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
16/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - BOVOC BOUWEL A
16/03V.C. KASTERLEE B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
16/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
17/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
17/03FH NIJLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
23/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - V.C. KASTERLEE B
23/03V.C. KASTERLEE A - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
23/03BOVOC BOUWEL A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
23/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - FH NIJLEN C
24/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT D - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
24/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E
30/03VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - FH NIJLEN C
30/03V.C. KASTERLEE B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
30/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - BOVOC BOUWEL A
30/03V.C. KASTERLEE A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
30/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
30/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
06/04AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D (BC)
06/04BOVOC BOUWEL A - FH NIJLEN C
07/04BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A - V.C. KASTERLEE B
07/04HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT D
07/04VC ST.JANSKRING HERENTALS (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be