H1 (2de divisie reeks B)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 22/10/2017 23:49

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.FH NIJLEN 5500015015
2.HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 5400113512
3.GEEL ZWART WIJNEGEM 5220112810
4.BERG-OP WIJGMAAL 530021079
5.VC TESLA LINT B521021088
6.BMV BEVEREN MELSELE 520129107
7.VCV LEEFDAAL-BERTEM 42002786
8.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN511129116
9.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B511037115
10.OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN520036105
11.VOLMAR EKEREN 500327153
12.VC FENIKS HAACHT B400040120

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
21/10VC TESLA LINT B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
21/10FH NIJLEN - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
21/10BMV BEVEREN MELSELE - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
21/10VCV LEEFDAAL-BERTEM - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 1
22/10VOLMAR EKEREN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B2 - 3
22/10OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN0 - 3
28/10BERG-OP WIJGMAAL - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
28/10GEEL ZWART WIJNEGEM - VC TESLA LINT B
28/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - FH NIJLEN
29/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM
29/10TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BMV BEVEREN MELSELE
16/09VOLMAR EKEREN - BERG-OP WIJGMAAL 1 - 3
16/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - GEEL ZWART WIJNEGEM 1 - 3
16/09VC TESLA LINT B - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
16/09BMV BEVEREN MELSELE - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
16/09FH NIJLEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
17/09OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 1
23/09VC FENIKS HAACHT B - FH NIJLEN 0 - 3
23/09BERG-OP WIJGMAAL - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 0
24/09TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC TESLA LINT B0 - 3
24/09GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
24/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN 3 - 2
30/09VC TESLA LINT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 2
30/09VOLMAR EKEREN - GEEL ZWART WIJNEGEM 2 - 3
30/09BMV BEVEREN MELSELE - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
30/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 1
01/10FH NIJLEN - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 0
01/10OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
07/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 0
14/10BERG-OP WIJGMAAL - VC TESLA LINT B3 - 0
14/10TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
14/10BMV BEVEREN MELSELE - GEEL ZWART WIJNEGEM 2 - 3
14/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VOLMAR EKEREN 3 - 0
15/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - FH NIJLEN 0 - 3
21/10VC TESLA LINT B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
21/10FH NIJLEN - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
21/10BMV BEVEREN MELSELE - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
21/10VCV LEEFDAAL-BERTEM - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 1
22/10VOLMAR EKEREN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B2 - 3
22/10OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN0 - 3
28/10BERG-OP WIJGMAAL - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
28/10GEEL ZWART WIJNEGEM - VC TESLA LINT B
28/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - FH NIJLEN
29/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM
29/10TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BMV BEVEREN MELSELE
04/11VC FENIKS HAACHT B - VCV LEEFDAAL-BERTEM
11/11BMV BEVEREN MELSELE - VCV LEEFDAAL-BERTEM
11/11VOLMAR EKEREN - VC TESLA LINT B
11/11BERG-OP WIJGMAAL - VC FENIKS HAACHT B
11/11HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
12/11OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - FH NIJLEN
12/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
18/11VCV LEEFDAAL-BERTEM - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
18/11VC FENIKS HAACHT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
18/11FH NIJLEN - VOLMAR EKEREN
18/11BMV BEVEREN MELSELE - VC TESLA LINT B
26/11TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BERG-OP WIJGMAAL
26/11VC FENIKS HAACHT B - VOLMAR EKEREN
28/11VC FENIKS HAACHT B - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
02/12VC FENIKS HAACHT B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
02/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - FH NIJLEN
02/12GEEL ZWART WIJNEGEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
02/12BMV BEVEREN MELSELE - VOLMAR EKEREN
03/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL
03/12OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VC TESLA LINT B
09/12BMV BEVEREN MELSELE - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
09/12VOLMAR EKEREN - VCV LEEFDAAL-BERTEM
09/12BERG-OP WIJGMAAL - GEEL ZWART WIJNEGEM
09/12VC TESLA LINT B - FH NIJLEN
10/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
16/12HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - BERG-OP WIJGMAAL
16/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC TESLA LINT B
16/12GEEL ZWART WIJNEGEM - VC FENIKS HAACHT B
16/12FH NIJLEN - BMV BEVEREN MELSELE
17/12TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
17/12OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN
07/01GEEL ZWART WIJNEGEM - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
13/01BERG-OP WIJGMAAL - VOLMAR EKEREN
13/01HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
13/01VC FENIKS HAACHT B - VC TESLA LINT B
13/01GEEL ZWART WIJNEGEM - VCV LEEFDAAL-BERTEM
14/01TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - FH NIJLEN
14/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE
20/01FH NIJLEN - VC FENIKS HAACHT B
20/01VC TESLA LINT B - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
20/01VCV LEEFDAAL-BERTEM - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
20/01VOLMAR EKEREN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
20/01BMV BEVEREN MELSELE - BERG-OP WIJGMAAL
21/01OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
27/01VC FENIKS HAACHT B - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
27/01GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN
27/01HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - BMV BEVEREN MELSELE
27/01BERG-OP WIJGMAAL - FH NIJLEN
28/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC TESLA LINT B
28/01TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VCV LEEFDAAL-BERTEM
03/02FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
03/02VC TESLA LINT B - BERG-OP WIJGMAAL
03/02GEEL ZWART WIJNEGEM - BMV BEVEREN MELSELE
03/02VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC FENIKS HAACHT B
03/02VOLMAR EKEREN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
04/02OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
10/02VC FENIKS HAACHT B - BMV BEVEREN MELSELE
10/02GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN
10/02HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VC TESLA LINT B
11/02MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
11/02TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VOLMAR EKEREN
24/02FH NIJLEN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
24/02VC TESLA LINT B - GEEL ZWART WIJNEGEM
24/02VCV LEEFDAAL-BERTEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
24/02VOLMAR EKEREN - VC FENIKS HAACHT B
24/02BMV BEVEREN MELSELE - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
25/02OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL
03/03VC TESLA LINT B - BMV BEVEREN MELSELE
03/03BERG-OP WIJGMAAL - VCV LEEFDAAL-BERTEM
04/03TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
10/03FH NIJLEN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
10/03VC TESLA LINT B - VOLMAR EKEREN
10/03GEEL ZWART WIJNEGEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
10/03VC FENIKS HAACHT B - BERG-OP WIJGMAAL
10/03VCV LEEFDAAL-BERTEM - BMV BEVEREN MELSELE
17/03HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - GEEL ZWART WIJNEGEM
17/03BERG-OP WIJGMAAL - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
17/03VOLMAR EKEREN - FH NIJLEN
18/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC FENIKS HAACHT B
18/03OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM
24/03VOLMAR EKEREN - BMV BEVEREN MELSELE
24/03BERG-OP WIJGMAAL - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
24/03HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VC FENIKS HAACHT B
24/03VC TESLA LINT B - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
24/03FH NIJLEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM
25/03TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - GEEL ZWART WIJNEGEM
14/04HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
14/04VCV LEEFDAAL-BERTEM - VOLMAR EKEREN
14/04GEEL ZWART WIJNEGEM - BERG-OP WIJGMAAL
14/04FH NIJLEN - VC TESLA LINT B
15/04OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE
15/04TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC FENIKS HAACHT B
21/04VC TESLA LINT B - VCV LEEFDAAL-BERTEM
21/04BERG-OP WIJGMAAL - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
21/04VOLMAR EKEREN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
21/04BMV BEVEREN MELSELE - FH NIJLEN
21/04VC FENIKS HAACHT B - GEEL ZWART WIJNEGEM
22/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be