H1 (2de divisie reeks B)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 22/10/2018 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.BERG-OP WIJGMAAL4310012311
2.FH NIJLEN 4310012411
3.OXACO BVC ANTWERPEN 4301011310
4.VC TESLA LINT B4301011510
5.VC SMASH LIER 5112111117
6.VCV LEEFDAAL-BERTEM 5111210116
7.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN402118105
8.GEEL ZWART WIJNEGEM 41102685
9.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B41012594
10.BMV BEVEREN MELSELE 31002473
11.VBT MACHELEN 30003190
12.VOLMAR EKEREN400041120

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
27/10VCV LEEFDAAL-BERTEM - GEEL ZWART WIJNEGEM
27/10VC TESLA LINT B - BMV BEVEREN MELSELE
27/10VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN
27/10BERG-OP WIJGMAAL - FH NIJLEN
28/10OXACO BVC ANTWERPEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
08/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC SMASH LIER 3 - 2
15/09BERG-OP WIJGMAAL - VC TESLA LINT B3 - 2
15/09VC SMASH LIER - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 2
16/09OXACO BVC ANTWERPEN - VBT MACHELEN 3 - 0
16/09TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VOLMAR EKEREN3 - 0
16/09FH NIJLEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 1
22/09VOLMAR EKEREN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 0 - 3
22/09VC TESLA LINT B - VC SMASH LIER 3 - 1
22/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL0 - 3
22/09FH NIJLEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC ANTWERPEN 0 - 3
29/09BMV BEVEREN MELSELE - FH NIJLEN 1 - 3
29/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC TESLA LINT B1 - 3
29/09BERG-OP WIJGMAAL - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
29/09VC SMASH LIER - VBT MACHELEN 3 - 0
30/09TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN2 - 3
30/09OXACO BVC ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN3 - 0
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM - VC SMASH LIER 3 - 2
06/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 2
06/10VOLMAR EKEREN - BMV BEVEREN MELSELE 1 - 3
06/10FH NIJLEN - OXACO BVC ANTWERPEN 3 - 2
07/10TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC TESLA LINT B0 - 3
13/10BMV BEVEREN MELSELE - GEEL ZWART WIJNEGEM 0 - 3
13/10VBT MACHELEN - BERG-OP WIJGMAAL1 - 3
27/10VCV LEEFDAAL-BERTEM - GEEL ZWART WIJNEGEM
27/10VC TESLA LINT B - BMV BEVEREN MELSELE
27/10VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN
27/10BERG-OP WIJGMAAL - FH NIJLEN
28/10OXACO BVC ANTWERPEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
03/11VC TESLA LINT B - OXACO BVC ANTWERPEN
03/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE
03/11FH NIJLEN - VC SMASH LIER
03/11VBT MACHELEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
03/11VOLMAR EKEREN - BERG-OP WIJGMAAL
07/11TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VBT MACHELEN
10/11VBT MACHELEN - VC TESLA LINT B
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN
10/11BMV BEVEREN MELSELE - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
11/11OXACO BVC ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL
11/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - FH NIJLEN
17/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VC TESLA LINT B
17/11VC SMASH LIER - OXACO BVC ANTWERPEN
17/11BERG-OP WIJGMAAL - BMV BEVEREN MELSELE
17/11VOLMAR EKEREN - FH NIJLEN
18/11TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VCV LEEFDAAL-BERTEM
18/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VBT MACHELEN
24/11VBT MACHELEN - BMV BEVEREN MELSELE
01/12VOLMAR EKEREN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
01/12FH NIJLEN - VC TESLA LINT B
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM - VBT MACHELEN
01/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - BERG-OP WIJGMAAL
01/12BMV BEVEREN MELSELE - OXACO BVC ANTWERPEN
02/12TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC SMASH LIER
08/12VC SMASH LIER - BERG-OP WIJGMAAL
08/12VC TESLA LINT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
08/12VBT MACHELEN - VOLMAR EKEREN
08/12GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN
08/12BMV BEVEREN MELSELE - VCV LEEFDAAL-BERTEM
09/12OXACO BVC ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
15/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - OXACO BVC ANTWERPEN
15/12FH NIJLEN - VBT MACHELEN
15/12VOLMAR EKEREN - VC TESLA LINT B
15/12VC SMASH LIER - BMV BEVEREN MELSELE
15/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
16/12TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BERG-OP WIJGMAAL
22/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - FH NIJLEN
22/12GEEL ZWART WIJNEGEM - BMV BEVEREN MELSELE
22/12VBT MACHELEN - OXACO BVC ANTWERPEN
22/12VC TESLA LINT B - BERG-OP WIJGMAAL
22/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC SMASH LIER
05/01VOLMAR EKEREN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
12/01VC SMASH LIER - VC TESLA LINT B
12/01BERG-OP WIJGMAAL - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
12/01VCV LEEFDAAL-BERTEM - VOLMAR EKEREN
12/01OXACO BVC ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
12/01BMV BEVEREN MELSELE - VBT MACHELEN
13/01TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - FH NIJLEN
19/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
19/01VOLMAR EKEREN - OXACO BVC ANTWERPEN
19/01VC TESLA LINT B - VCV LEEFDAAL-BERTEM
19/01FH NIJLEN - BMV BEVEREN MELSELE
19/01VBT MACHELEN - VC SMASH LIER
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM - BERG-OP WIJGMAAL
26/01VC SMASH LIER - GEEL ZWART WIJNEGEM
26/01BERG-OP WIJGMAAL - VBT MACHELEN
26/01BMV BEVEREN MELSELE - VOLMAR EKEREN
26/01VC TESLA LINT B - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
27/01OXACO BVC ANTWERPEN - FH NIJLEN
02/02MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - OXACO BVC ANTWERPEN
02/02VOLMAR EKEREN - VC SMASH LIER
02/02VBT MACHELEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM - VCV LEEFDAAL-BERTEM
02/02BMV BEVEREN MELSELE - VC TESLA LINT B
09/02VC TESLA LINT B - FH NIJLEN
16/02VC SMASH LIER - FH NIJLEN
16/02BERG-OP WIJGMAAL - VOLMAR EKEREN
16/02VCV LEEFDAAL-BERTEM - VBT MACHELEN
16/02BMV BEVEREN MELSELE - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
17/02OXACO BVC ANTWERPEN - VC TESLA LINT B
17/02TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - GEEL ZWART WIJNEGEM
23/02VC SMASH LIER - VCV LEEFDAAL-BERTEM
23/02VC TESLA LINT B - VBT MACHELEN
23/02BERG-OP WIJGMAAL - OXACO BVC ANTWERPEN
23/02VOLMAR EKEREN - GEEL ZWART WIJNEGEM
23/02FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
24/02TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BMV BEVEREN MELSELE
02/03VCV LEEFDAAL-BERTEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
09/03VBT MACHELEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
16/03BMV BEVEREN MELSELE - BERG-OP WIJGMAAL
16/03VC TESLA LINT B - GEEL ZWART WIJNEGEM
16/03FH NIJLEN - VOLMAR EKEREN
17/03OXACO BVC ANTWERPEN - VC SMASH LIER
17/03VCV LEEFDAAL-BERTEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
23/03VC SMASH LIER - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
23/03VBT MACHELEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
23/03FH NIJLEN - BERG-OP WIJGMAAL
24/03BERG-OP WIJGMAAL - VCV LEEFDAAL-BERTEM
24/03OXACO BVC ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE
24/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN
30/03VOLMAR EKEREN - VBT MACHELEN
30/03VCV LEEFDAAL-BERTEM - BMV BEVEREN MELSELE
30/03BERG-OP WIJGMAAL - VC SMASH LIER
30/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC TESLA LINT B
31/03TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - OXACO BVC ANTWERPEN
31/03FH NIJLEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
06/04BMV BEVEREN MELSELE - VC SMASH LIER
06/04GEEL ZWART WIJNEGEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
06/04VC TESLA LINT B - VOLMAR EKEREN
06/04BERG-OP WIJGMAAL - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
06/04VBT MACHELEN - FH NIJLEN
07/04OXACO BVC ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be