H1 (2de divisie reeks B)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 20/02/2019 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.FH NIJLEN 1712302461542
2.BERG-OP WIJGMAAL1613111451342
3.OXACO BVC ANTWERPEN 1711132442038
4.VBT MACHELEN 1711105382235
5.VC TESLA LINT B188316363131
6.VC SMASH LIER 177235363228
7.BMV BEVEREN MELSELE 1751110243618
8.VCV LEEFDAAL-BERTEM 164147273718
9.GEEL ZWART WIJNEGEM 173329243917
10.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN161339214312
11.VOLMAR EKEREN1713211194611
12.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B1730212174311

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/02VC SMASH LIER - FH NIJLEN 0 - 3
16/02BERG-OP WIJGMAAL - VOLMAR EKEREN3 - 1
16/02VCV LEEFDAAL-BERTEM - VBT MACHELEN 2 - 3
16/02BMV BEVEREN MELSELE - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
17/02OXACO BVC ANTWERPEN - VC TESLA LINT B3 - 0
17/02TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
23/02VC SMASH LIER - VCV LEEFDAAL-BERTEM
23/02BERG-OP WIJGMAAL - OXACO BVC ANTWERPEN
23/02VC TESLA LINT B - VBT MACHELEN
23/02VOLMAR EKEREN - GEEL ZWART WIJNEGEM
23/02FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
24/02TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BMV BEVEREN MELSELE
08/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC SMASH LIER 3 - 2
15/09BERG-OP WIJGMAAL - VC TESLA LINT B3 - 2
15/09VC SMASH LIER - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 2
16/09OXACO BVC ANTWERPEN - VBT MACHELEN 3 - 0
16/09TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VOLMAR EKEREN3 - 0
16/09FH NIJLEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 1
22/09VOLMAR EKEREN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 0 - 3
22/09VC TESLA LINT B - VC SMASH LIER 3 - 1
22/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL0 - 3
22/09FH NIJLEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC ANTWERPEN 0 - 3
29/09BMV BEVEREN MELSELE - FH NIJLEN 1 - 3
29/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC TESLA LINT B1 - 3
29/09BERG-OP WIJGMAAL - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
29/09VC SMASH LIER - VBT MACHELEN 3 - 0
30/09OXACO BVC ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN3 - 0
30/09TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN2 - 3
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM - VC SMASH LIER 3 - 2
06/10FH NIJLEN - OXACO BVC ANTWERPEN 3 - 2
06/10VOLMAR EKEREN - BMV BEVEREN MELSELE 1 - 3
06/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 2
07/10TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC TESLA LINT B0 - 3
13/10VBT MACHELEN - BERG-OP WIJGMAAL1 - 3
13/10BMV BEVEREN MELSELE - GEEL ZWART WIJNEGEM 0 - 3
27/10BERG-OP WIJGMAAL - FH NIJLEN 3 - 0
27/10VCV LEEFDAAL-BERTEM - GEEL ZWART WIJNEGEM 0 - 3
27/10VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN3 - 2
27/10VC TESLA LINT B - BMV BEVEREN MELSELE 0 - 3
28/10OXACO BVC ANTWERPEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 2
03/11VC TESLA LINT B - OXACO BVC ANTWERPEN 0 - 3
03/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE 2 - 3
03/11FH NIJLEN - VC SMASH LIER 3 - 0
03/11VBT MACHELEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 0
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
03/11VOLMAR EKEREN - BERG-OP WIJGMAAL0 - 3
07/11TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VBT MACHELEN 1 - 3
10/11VBT MACHELEN - VC TESLA LINT B3 - 0
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN2 - 3
10/11BMV BEVEREN MELSELE - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B1 - 3
11/11OXACO BVC ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL3 - 1
11/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - FH NIJLEN 0 - 3
17/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VC TESLA LINT B0 - 3
17/11VC SMASH LIER - OXACO BVC ANTWERPEN 3 - 1
17/11BERG-OP WIJGMAAL - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 0
17/11VOLMAR EKEREN - FH NIJLEN 0 - 3
18/11TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VCV LEEFDAAL-BERTEM 0 - 3
18/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VBT MACHELEN 1 - 3
24/11VBT MACHELEN - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 1
01/12VOLMAR EKEREN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
01/12FH NIJLEN - VC TESLA LINT B1 - 3
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM - VBT MACHELEN 0 - 3
01/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - BERG-OP WIJGMAAL1 - 3
01/12BMV BEVEREN MELSELE - OXACO BVC ANTWERPEN 1 - 3
02/12TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC SMASH LIER 1 - 3
08/12VC SMASH LIER - BERG-OP WIJGMAAL1 - 3
08/12VC TESLA LINT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
08/12VBT MACHELEN - VOLMAR EKEREN3 - 0
08/12GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN 0 - 3
08/12BMV BEVEREN MELSELE - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 0
09/12OXACO BVC ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
15/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - OXACO BVC ANTWERPEN 1 - 3
15/12FH NIJLEN - VBT MACHELEN 3 - 1
15/12VOLMAR EKEREN - VC TESLA LINT B2 - 3
15/12VC SMASH LIER - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 0
15/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 2
16/12TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BERG-OP WIJGMAAL0 - 3
22/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - FH NIJLEN 2 - 3
22/12GEEL ZWART WIJNEGEM - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 2
22/12VBT MACHELEN - OXACO BVC ANTWERPEN 3 - 1
22/12VC TESLA LINT B - BERG-OP WIJGMAAL3 - 2
22/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC SMASH LIER 1 - 3
05/01VOLMAR EKEREN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 2
12/01VC SMASH LIER - VC TESLA LINT B2 - 3
12/01BERG-OP WIJGMAAL - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
12/01VCV LEEFDAAL-BERTEM - VOLMAR EKEREN3 - 1
12/01OXACO BVC ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
12/01BMV BEVEREN MELSELE - VBT MACHELEN 0 - 3
13/01TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - FH NIJLEN 0 - 3
19/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 1
19/01VOLMAR EKEREN - OXACO BVC ANTWERPEN 3 - 2
19/01VC TESLA LINT B - VCV LEEFDAAL-BERTEM 1 - 3
19/01FH NIJLEN - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 0
19/01VBT MACHELEN - VC SMASH LIER 3 - 1
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM - BERG-OP WIJGMAAL1 - 3
26/01VC SMASH LIER - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 1
26/01BERG-OP WIJGMAAL - VBT MACHELEN 3 - 0
26/01BMV BEVEREN MELSELE - VOLMAR EKEREN3 - 0
26/01VC TESLA LINT B - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 1
27/01OXACO BVC ANTWERPEN - FH NIJLEN 2 - 3
02/02MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - OXACO BVC ANTWERPEN 0 - 3
02/02VOLMAR EKEREN - VC SMASH LIER 0 - 3
02/02VBT MACHELEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 2
02/02BMV BEVEREN MELSELE - VC TESLA LINT B0 - 3
09/02VC TESLA LINT B - FH NIJLEN 0 - 3
16/02VC SMASH LIER - FH NIJLEN 0 - 3
16/02BERG-OP WIJGMAAL - VOLMAR EKEREN3 - 1
16/02VCV LEEFDAAL-BERTEM - VBT MACHELEN 2 - 3
16/02BMV BEVEREN MELSELE - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
17/02OXACO BVC ANTWERPEN - VC TESLA LINT B3 - 0
17/02TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
23/02VC SMASH LIER - VCV LEEFDAAL-BERTEM
23/02BERG-OP WIJGMAAL - OXACO BVC ANTWERPEN
23/02VC TESLA LINT B - VBT MACHELEN
23/02VOLMAR EKEREN - GEEL ZWART WIJNEGEM
23/02FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
24/02TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BMV BEVEREN MELSELE
02/03VCV LEEFDAAL-BERTEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
09/03VBT MACHELEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
10/03BMV BEVEREN MELSELE - VC SMASH LIER
16/03VC TESLA LINT B - GEEL ZWART WIJNEGEM
16/03BMV BEVEREN MELSELE - BERG-OP WIJGMAAL
16/03FH NIJLEN - VOLMAR EKEREN
17/03VCV LEEFDAAL-BERTEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
17/03OXACO BVC ANTWERPEN - VC SMASH LIER
23/03VC SMASH LIER - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
23/03VBT MACHELEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
23/03FH NIJLEN - BERG-OP WIJGMAAL
24/03OXACO BVC ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE
24/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN
24/03BERG-OP WIJGMAAL - VCV LEEFDAAL-BERTEM
30/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC TESLA LINT B
30/03VCV LEEFDAAL-BERTEM - BMV BEVEREN MELSELE
30/03BERG-OP WIJGMAAL - VC SMASH LIER
30/03VOLMAR EKEREN - VBT MACHELEN
31/03FH NIJLEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
31/03TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - OXACO BVC ANTWERPEN
06/04GEEL ZWART WIJNEGEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
06/04VBT MACHELEN - FH NIJLEN
06/04BERG-OP WIJGMAAL - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
06/04VC TESLA LINT B - VOLMAR EKEREN
07/04OXACO BVC ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be