H1 (2de divisie reeks B)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 20/04/2018 08:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 2115123552449
2.VCV LEEFDAAL-BERTEM 2111523542945
3.FH NIJLEN 2112324522644
4.BERG-OP WIJGMAAL 219435483438
5.VC TESLA LINT B219435483638
6.BMV BEVEREN MELSELE 219273493738
7.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B219219383832
8.GEEL ZWART WIJNEGEM 216528404330
9.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN217248394229
10.VOLMAR EKEREN 214359345023
11.OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN2131116195412
12.VC FENIKS HAACHT B21000210630

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
14/04HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
14/04FH NIJLEN - VC TESLA LINT B2 - 3
14/04GEEL ZWART WIJNEGEM - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 2
14/04VCV LEEFDAAL-BERTEM - VOLMAR EKEREN 3 - 0
15/04OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE 1 - 3
15/04TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
21/04BERG-OP WIJGMAAL - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
21/04BMV BEVEREN MELSELE - FH NIJLEN
21/04VOLMAR EKEREN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
21/04VC FENIKS HAACHT B - GEEL ZWART WIJNEGEM
21/04VC TESLA LINT B - VCV LEEFDAAL-BERTEM
22/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
16/09BMV BEVEREN MELSELE - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
16/09VOLMAR EKEREN - BERG-OP WIJGMAAL 1 - 3
16/09VC TESLA LINT B - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
16/09FH NIJLEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
16/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - GEEL ZWART WIJNEGEM 1 - 3
17/09OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 1
23/09BERG-OP WIJGMAAL - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 0
23/09VC FENIKS HAACHT B - FH NIJLEN 0 - 3
24/09GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
24/09TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC TESLA LINT B0 - 3
24/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN 3 - 2
30/09BMV BEVEREN MELSELE - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
30/09VOLMAR EKEREN - GEEL ZWART WIJNEGEM 2 - 3
30/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 1
30/09VC TESLA LINT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 2
01/10FH NIJLEN - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 0
01/10OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
07/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 0
14/10BMV BEVEREN MELSELE - GEEL ZWART WIJNEGEM 2 - 3
14/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VOLMAR EKEREN 3 - 0
14/10TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
14/10BERG-OP WIJGMAAL - VC TESLA LINT B3 - 0
15/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - FH NIJLEN 0 - 3
21/10FH NIJLEN - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
21/10VC TESLA LINT B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
21/10VCV LEEFDAAL-BERTEM - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 1
21/10BMV BEVEREN MELSELE - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
22/10VOLMAR EKEREN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B2 - 3
22/10OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN0 - 3
28/10BERG-OP WIJGMAAL - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
28/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - FH NIJLEN 3 - 0
28/10GEEL ZWART WIJNEGEM - VC TESLA LINT B3 - 2
29/10TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BMV BEVEREN MELSELE 0 - 3
29/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 2 - 3
04/11VC FENIKS HAACHT B - VCV LEEFDAAL-BERTEM 0 - 3
11/11HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
11/11BERG-OP WIJGMAAL - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
11/11VOLMAR EKEREN - VC TESLA LINT B3 - 2
11/11BMV BEVEREN MELSELE - VCV LEEFDAAL-BERTEM 2 - 3
12/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 1
12/11OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - FH NIJLEN 1 - 3
18/11BMV BEVEREN MELSELE - VC TESLA LINT B2 - 3
18/11FH NIJLEN - VOLMAR EKEREN 3 - 0
18/11VC FENIKS HAACHT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN0 - 3
18/11VCV LEEFDAAL-BERTEM - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
26/11TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BERG-OP WIJGMAAL 0 - 3
26/11VC FENIKS HAACHT B - VOLMAR EKEREN 0 - 3
28/11VC FENIKS HAACHT B - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B0 - 3
02/12VC FENIKS HAACHT B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 0 - 3
02/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - FH NIJLEN 2 - 3
02/12GEEL ZWART WIJNEGEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B2 - 3
02/12BMV BEVEREN MELSELE - VOLMAR EKEREN 3 - 0
03/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 0
03/12OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VC TESLA LINT B0 - 3
09/12BMV BEVEREN MELSELE - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
09/12VOLMAR EKEREN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 2 - 3
09/12BERG-OP WIJGMAAL - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 1
09/12VC TESLA LINT B - FH NIJLEN 3 - 1
10/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 1
16/12HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 2
16/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC TESLA LINT B3 - 0
16/12GEEL ZWART WIJNEGEM - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
16/12FH NIJLEN - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 2
17/12OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN 1 - 3
17/12TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
06/01GEEL ZWART WIJNEGEM - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 2
13/01BERG-OP WIJGMAAL - VOLMAR EKEREN 3 - 2
13/01HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN2 - 3
13/01GEEL ZWART WIJNEGEM - VCV LEEFDAAL-BERTEM 1 - 3
13/01VC FENIKS HAACHT B - VC TESLA LINT B0 - 3
14/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE 2 - 3
14/01TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - FH NIJLEN 3 - 1
20/01FH NIJLEN - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
20/01VC TESLA LINT B - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
20/01VCV LEEFDAAL-BERTEM - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 1
20/01VOLMAR EKEREN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
20/01BMV BEVEREN MELSELE - BERG-OP WIJGMAAL 2 - 3
21/01OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM 1 - 3
27/01VC FENIKS HAACHT B - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN0 - 3
27/01GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN 3 - 0
27/01HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 1
27/01BERG-OP WIJGMAAL - FH NIJLEN 1 - 3
28/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC TESLA LINT B1 - 3
28/01TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 1
03/02FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 2
03/02VC TESLA LINT B - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 1
03/02VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
03/02VOLMAR EKEREN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
03/02GEEL ZWART WIJNEGEM - BMV BEVEREN MELSELE 0 - 3
04/02OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B0 - 3
10/02VC FENIKS HAACHT B - BMV BEVEREN MELSELE 0 - 3
10/02HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VC TESLA LINT B3 - 1
10/02GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN 0 - 3
11/02MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
11/02TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VOLMAR EKEREN 3 - 1
24/02FH NIJLEN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
24/02VC TESLA LINT B - GEEL ZWART WIJNEGEM 1 - 3
24/02VCV LEEFDAAL-BERTEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
24/02VOLMAR EKEREN - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
24/02BMV BEVEREN MELSELE - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 1
25/02OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL 2 - 3
03/03VC TESLA LINT B - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 2
03/03BERG-OP WIJGMAAL - VCV LEEFDAAL-BERTEM 2 - 3
04/03TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
10/03FH NIJLEN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
10/03VC TESLA LINT B - VOLMAR EKEREN 2 - 3
10/03GEEL ZWART WIJNEGEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN2 - 3
10/03VC FENIKS HAACHT B - BERG-OP WIJGMAAL 0 - 3
10/03VCV LEEFDAAL-BERTEM - BMV BEVEREN MELSELE 2 - 3
17/03VOLMAR EKEREN - FH NIJLEN 0 - 3
17/03BERG-OP WIJGMAAL - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 2
17/03HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
18/03OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 0 - 3
18/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
24/03HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
24/03VOLMAR EKEREN - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 2
24/03BERG-OP WIJGMAAL - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
24/03VC TESLA LINT B - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 1
24/03FH NIJLEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 2 - 3
25/03TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
14/04HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 0
14/04FH NIJLEN - VC TESLA LINT B2 - 3
14/04GEEL ZWART WIJNEGEM - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 2
14/04VCV LEEFDAAL-BERTEM - VOLMAR EKEREN 3 - 0
15/04OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE 1 - 3
15/04TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
21/04BERG-OP WIJGMAAL - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
21/04BMV BEVEREN MELSELE - FH NIJLEN
21/04VOLMAR EKEREN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
21/04VC FENIKS HAACHT B - GEEL ZWART WIJNEGEM
21/04VC TESLA LINT B - VCV LEEFDAAL-BERTEM
22/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be