H1 (2de divisie reeks B)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 21/01/2018 15:18

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.FH NIJLEN 138203321428
2.VCV LEEFDAAL-BERTEM 137312331928
3.BERG-OP WIJGMAAL 137213301826
4.HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 137123311925
5.VC TESLA LINT B136223292024
6.BMV BEVEREN MELSELE 135152292422
7.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN135134272520
8.GEEL ZWART WIJNEGEM 123414262418
9.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B134207192716
10.VOLMAR EKEREN 133154233116
11.OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN12210911308
12.VC FENIKS HAACHT B13000130390

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
13/01BERG-OP WIJGMAAL - VOLMAR EKEREN 3 - 2
13/01HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN2 - 3
13/01GEEL ZWART WIJNEGEM - VCV LEEFDAAL-BERTEM 1 - 3
13/01VC FENIKS HAACHT B - VC TESLA LINT B0 - 3
14/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE 2 - 3
14/01TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - FH NIJLEN 3 - 1
20/01VC TESLA LINT B - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
20/01FH NIJLEN - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
20/01VCV LEEFDAAL-BERTEM - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 1
20/01VOLMAR EKEREN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
20/01BMV BEVEREN MELSELE - BERG-OP WIJGMAAL 2 - 3
21/01OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
16/09BMV BEVEREN MELSELE - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
16/09VOLMAR EKEREN - BERG-OP WIJGMAAL 1 - 3
16/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - GEEL ZWART WIJNEGEM 1 - 3
16/09VC TESLA LINT B - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
16/09FH NIJLEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
17/09OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 1
23/09BERG-OP WIJGMAAL - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 0
23/09VC FENIKS HAACHT B - FH NIJLEN 0 - 3
24/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN 3 - 2
24/09TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC TESLA LINT B0 - 3
24/09GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
30/09BMV BEVEREN MELSELE - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
30/09VOLMAR EKEREN - GEEL ZWART WIJNEGEM 2 - 3
30/09VCV LEEFDAAL-BERTEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 1
30/09VC TESLA LINT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 2
01/10FH NIJLEN - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 0
01/10OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
07/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VCV LEEFDAAL-BERTEM 3 - 0
14/10TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
14/10BMV BEVEREN MELSELE - GEEL ZWART WIJNEGEM 2 - 3
14/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VOLMAR EKEREN 3 - 0
14/10BERG-OP WIJGMAAL - VC TESLA LINT B3 - 0
15/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - FH NIJLEN 0 - 3
21/10FH NIJLEN - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 0
21/10VC TESLA LINT B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 1 - 3
21/10VCV LEEFDAAL-BERTEM - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 1
21/10BMV BEVEREN MELSELE - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
22/10VOLMAR EKEREN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B2 - 3
22/10OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN0 - 3
28/10BERG-OP WIJGMAAL - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
28/10HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - FH NIJLEN 3 - 0
28/10GEEL ZWART WIJNEGEM - VC TESLA LINT B3 - 2
29/10TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BMV BEVEREN MELSELE 0 - 3
29/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 2 - 3
04/11VC FENIKS HAACHT B - VCV LEEFDAAL-BERTEM 0 - 3
11/11BERG-OP WIJGMAAL - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
11/11HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
11/11VOLMAR EKEREN - VC TESLA LINT B3 - 2
11/11BMV BEVEREN MELSELE - VCV LEEFDAAL-BERTEM 2 - 3
12/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 1
12/11OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - FH NIJLEN 1 - 3
18/11BMV BEVEREN MELSELE - VC TESLA LINT B2 - 3
18/11FH NIJLEN - VOLMAR EKEREN 3 - 0
18/11VCV LEEFDAAL-BERTEM - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
18/11VC FENIKS HAACHT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN0 - 3
26/11VC FENIKS HAACHT B - VOLMAR EKEREN 0 - 3
26/11TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - BERG-OP WIJGMAAL 0 - 3
28/11VC FENIKS HAACHT B - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B0 - 3
02/12VC FENIKS HAACHT B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 0 - 3
02/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - FH NIJLEN 2 - 3
02/12GEEL ZWART WIJNEGEM - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B2 - 3
02/12BMV BEVEREN MELSELE - VOLMAR EKEREN 3 - 0
03/12OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VC TESLA LINT B0 - 3
03/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 0
09/12BERG-OP WIJGMAAL - GEEL ZWART WIJNEGEM 3 - 1
09/12VOLMAR EKEREN - VCV LEEFDAAL-BERTEM 2 - 3
09/12BMV BEVEREN MELSELE - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN3 - 0
09/12VC TESLA LINT B - FH NIJLEN 3 - 1
10/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 1
16/12VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC TESLA LINT B3 - 0
16/12GEEL ZWART WIJNEGEM - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
16/12HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - BERG-OP WIJGMAAL 3 - 2
16/12FH NIJLEN - BMV BEVEREN MELSELE 3 - 2
17/12OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VOLMAR EKEREN 1 - 3
17/12TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
06/01GEEL ZWART WIJNEGEM - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 2
13/01BERG-OP WIJGMAAL - VOLMAR EKEREN 3 - 2
13/01HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN2 - 3
13/01GEEL ZWART WIJNEGEM - VCV LEEFDAAL-BERTEM 1 - 3
13/01VC FENIKS HAACHT B - VC TESLA LINT B0 - 3
14/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE 2 - 3
14/01TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - FH NIJLEN 3 - 1
20/01VC TESLA LINT B - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B3 - 0
20/01FH NIJLEN - VC FENIKS HAACHT B3 - 0
20/01VCV LEEFDAAL-BERTEM - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 3 - 1
20/01VOLMAR EKEREN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN3 - 1
20/01BMV BEVEREN MELSELE - BERG-OP WIJGMAAL 2 - 3
21/01OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - GEEL ZWART WIJNEGEM
27/01VC FENIKS HAACHT B - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
27/01GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN
27/01HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - BMV BEVEREN MELSELE
27/01BERG-OP WIJGMAAL - FH NIJLEN
28/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC TESLA LINT B
28/01TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VCV LEEFDAAL-BERTEM
03/02FH NIJLEN - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
03/02VC TESLA LINT B - BERG-OP WIJGMAAL
03/02VCV LEEFDAAL-BERTEM - VC FENIKS HAACHT B
03/02VOLMAR EKEREN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
03/02GEEL ZWART WIJNEGEM - BMV BEVEREN MELSELE
04/02OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
10/02GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN
10/02VC FENIKS HAACHT B - BMV BEVEREN MELSELE
10/02HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VC TESLA LINT B
11/02MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
11/02TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VOLMAR EKEREN
24/02FH NIJLEN - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
24/02VC TESLA LINT B - GEEL ZWART WIJNEGEM
24/02VCV LEEFDAAL-BERTEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
24/02VOLMAR EKEREN - VC FENIKS HAACHT B
24/02BMV BEVEREN MELSELE - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
25/02OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - BERG-OP WIJGMAAL
03/03VC TESLA LINT B - BMV BEVEREN MELSELE
03/03BERG-OP WIJGMAAL - VCV LEEFDAAL-BERTEM
04/03TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
10/03FH NIJLEN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
10/03VC TESLA LINT B - VOLMAR EKEREN
10/03GEEL ZWART WIJNEGEM - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
10/03VC FENIKS HAACHT B - BERG-OP WIJGMAAL
10/03VCV LEEFDAAL-BERTEM - BMV BEVEREN MELSELE
17/03HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - GEEL ZWART WIJNEGEM
17/03BERG-OP WIJGMAAL - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
17/03VOLMAR EKEREN - FH NIJLEN
18/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - VC FENIKS HAACHT B
18/03OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM
24/03BERG-OP WIJGMAAL - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
24/03VOLMAR EKEREN - BMV BEVEREN MELSELE
24/03VC TESLA LINT B - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
24/03FH NIJLEN - VCV LEEFDAAL-BERTEM
24/03HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - VC FENIKS HAACHT B
25/03TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - GEEL ZWART WIJNEGEM
14/04VCV LEEFDAAL-BERTEM - VOLMAR EKEREN
14/04FH NIJLEN - VC TESLA LINT B
14/04GEEL ZWART WIJNEGEM - BERG-OP WIJGMAAL
14/04HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
15/04TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B - VC FENIKS HAACHT B
15/04OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN - BMV BEVEREN MELSELE
21/04BMV BEVEREN MELSELE - FH NIJLEN
21/04BERG-OP WIJGMAAL - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
21/04VC TESLA LINT B - VCV LEEFDAAL-BERTEM
21/04VC FENIKS HAACHT B - GEEL ZWART WIJNEGEM
21/04VOLMAR EKEREN - OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
22/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be