Onze scheidsrechtersaanduidingen

Hier staan de jeugdscheidsrechtersaanduidingen van eigen wedstrijden voor het seizoen 2019-2020

Scheidsrechtersaanduidingen voor de volgende weekends.

W Ploeg   Datum Uur Thuis Bezoekers JSR
47 U11-B za 23/11/2019 10u30 FH Nijlen C HERENTHOUT A Maud Dillen
47 MU15B za 23/11/2019 14u30 FH Nijlen VBC ZANDHOVEN C Stijn Marysael
               
48 U11-A za 30/11/2019 14u30 FH Nijlen A NRG VC GEEL D Paulien De Wachter
48 MU15 za 30/11/2019 16u30 FH Nijlen OXACO E Stijn Marysael
48 MU17 za 30/11/2019 18u30 FH Nijlen (bc) NOORDERKEMPEN D  Leen Scheers
               
49 MU15 za 7/12/2019 12u30 FH Nijlen HERENTHOUT (bc) Robin Vloeberghs
               
50 U11-D za 14/12/2019 11u00 FH Nijlen D V.C. RETIE D Paulien De Wachter
50 U11-B za 14/12/2019 11u00 FH Nijlen B WAVOC WAVERSE D Stijn Marysael
50 JU13 zo 15/12/2019 10u00 FH Nijlen (bc) V.C. KASTERLEE Robin Vloeberghs
50 U11-B zo 15/12/2019 10u00 FH Nijlen C NRG VC GEEL C Daan peeters
50 D5 zo 15/12/2019 18u00 FH Nijlen E BERLAAR C Emile Wils
               
51 MU13 za 21/12/2019 12u30 FH Nijlen VC OLEN B Birgit Gilen
51 U11-A za 21/12/2019 12u30 FH Nijlen A VOLMAR EKEREN B (bc) Stijn Marysael
51 MU15 za 21/12/2019 14u30 FH Nijlen NOORDERKEMPEN D  Bram Thys
               
1 MU17 za 04/01/2020 18u30 FH Nijlen VBC ZANDHOVEN C Sofie Verbecque
1 MU15 za 05/01/2020 12u00 FH Nijlen         OLVOC C Kaat Sels
               
2 MU15 za 11/01/2020 11u00 FH Nijlen ST.JANSKRING A (bc) Bram Thijs
2 MU17 za 11/01/2020 13u00 FH Nijlen (bc) V.C. KASTERLEE B Leen Scheers
2 MU13 zo 12/01/2020 10u00 FH Nijlen BLAASVELD A (bc) Birgit Gilen
2 U11-A zo 12/01/2020 10u00 FH Nijlen A  NOORDERKEMPEN C Ella Van den Bulck
               
3 U11-D za 18/01/2020 13u00 FH Nijlen D VBC ZANDHOVEN F Ella Van den Bulck
3 U11-B za 18/01/2020 13u00 FH Nijlen B WAVOC WAVERSE C Paulien De Wachter
3 JU13 zo 19/01/2020 10u00 FH Nijlen (bc) VOACH A Robin Vloeberghs
3 U11-B zo 19/01/2020 10u00 FH Nijlen C VC OLEN B Sophie Verbecque
3 D5 zo 19/01/2020 14u00 FH Nijlen E VBC ZANDHOVEN D Eline Mary
               
4 MU15 za 25/01/2020 12u30 FH Nijlen VBC ZANDHOVEN C Sophie Verbecque
4 MU17 za 25/01/2020 18u30 FH Nijlen (bc) NRG VC GEEL C Leen Scheers
4 MU13 zo 26/01/2020 10u00 FH Nijlen WESTERLO C (bc) Amber Goormans
4 U11-A zo 26/01/2020 10u00 FH Nijlen A AMIGOS  B Maxim Smet
               
6 U11-D za 8/02/2020 13u00 FH Nijlen D OLMENSE V.C.B Kobe Deridder
6 U11-B za 8/02/2020 13u00 FH Nijlen B WOKA (bc) Eline Mary
6 MU13 zo 9/02/2020 10u00 FH Nijlen BERLAAR Birgit Gilen
6 U11-B zo 9/02/2020 10u00 FH Nijlen C WAVOC WAVERSE A Sophie Verbecque
6 D5 zo 9/02/2020 14u000 FH Nijlen E BOVOC BOUWEL D Daan peeters
               
7 MU17 za 15/02/2020 16u30 FH Nijlen (bc) WOVO MALLE A Emile Wils
               
8 U11-B za 22/02/2020 10u30 FH Nijlen B VOLLEY WESTERLO D Louis Van Meensel
8 MU13 za 22/02/2020 12u30 FH Nijlen NOORDERKEMPEN D Maxim Smet
8 U11-A za 22/02/2020 12u30 FH Nijlen A SPINLEY DESSEL C Maud Dillen
               
9 U11-D za 29/02/2020 11u00 FH Nijlen D V.C. ZOERSEL C Amber Goormans
9 U11-B za 29/02/2020 11u00 FH Nijlen B HERENTHOUT C Maud Dillen
9 MU17 za 29/02/2020 13u00 FH Nijlen (bc) VOLLEY BEERSE Leen Scheers
9 JU13 zo 1/03/2020 10u00 FH Nijlen (bc) BRAVOC RANST A (bc) Bram Thys
9 U11-B zo 1/03/2020 10u00 FH Nijlen C HELLVOC B Kobe Deridder
9 D5 zo 1/03/2020 14u00 FH Nijlen E HERENTHOUT D Daan peeters
               
10 JU11 za 07/03/2020 0u00 FH Nijlen VOLGT Stijn Marysael
10 MU17 za 7/03/2020 14u30 FH Nijlen (bc) ARVOC Ella Coomans
               
11 MU13 za 14/03/2020 10u30 FH Nijlen WAVOC WAVERSE C Birgit Gilen
               
11 U11-B za 14/03/2020 10u30 FH Nijlen B VOLLEY HEIST(bc) Kobe Deridder
11 MU15 za 14/03/2020 12u30 FH Nijlen WOKA WOMMELGEM Robin Vloeberghs
               
12 U11-D za 21/03/2020 11u00 FH Nijlen D AMIGOS  D Amber Goormans
12 U11-B za 21/03/2020 11u00 FH Nijlen B WESTERLO C (bc) Eline Mary
12 JU13 zo 22/03/2020 10u00 FH Nijlen (bc) B.V.C. BALEN A (bc) Louis Van Meensel
12 U11-B zo 22/03/2020 10u00 FH Nijlen C VOLLEY WESTERLO B Maxim Smet
               
13 U11-D za 28/03/2020 12u30 FH Nijlen D V O L A KVORSELAAR Kaat Sels
13 U11-B za 28/03/2020 12u30 FH Nijlen B MENDO BOOISCHOT C Eline Mary
13 MU17 za 28/03/2020 18u30 FH Nijlen (bc) BOVOC BOUWEL Leen Scheers
13 JU13 zo 29/03/2020 10u00 FH Nijlen (bc) NRG VC GEEL Louis Van Meensel
13 MU13 zo 29/03/2020 10u00 FH Nijlen HERENTHOUT C Ella Coomans
               
16 MU13 za 18/04/2020 14u30 FH Nijlen BOVOC BOUWEL B Birgit Gilen
16 U11-A za 18/04/2020 14u30 FH Nijlen A WOVO MALLE A Ella Van den Bulck
16 MU15 za 18/04/2020 16u30 FH Nijlen KADEE BORNEM B (bc) Eline Mary
               
17 U11-D za 25/04/2020 11u00 FH Nijlen D MOLVOC MOL C Amber Goormans
17 U11-B za 25/04/2020 11u00 FH Nijlen B OLVOC C (bc) Daan peeters
17 MU17 za 25/04/2020 13u00 FH Nijlen (bc) RAVELS Leen Scheers
17 JU13 zo 26/04/2020 10u00 FH Nijlen (bc) MOLVOC MOL Bram Thys
17 U11-B zo 26/04/2020 10u00 FH Nijlen C B.V.C. BALEN B Maud Dillen
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper