Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Kalender JU13 (BC) - regionaal reeks 1 - JU13RR1
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
BRAVOC RANST A (bc) 9 7 2 0 0 27 6 27
B.V.C. BALEN A (bc) 8 6 1 1 0 23 7 23
SPINLEY DESSEL B (bc) 8 5 1 1 1 21 9 21
NRG VC GEEL 8 2 4 1 1 21 15 21
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 9 5 0 1 3 18 16 18
V.C. KASTERLEE 8 3 1 1 3 16 15 16
FH Nijlen (bc) 8 3 0 1 4 13 16 13
VOACH A 8 2 0 1 5 10 18 10
V.C. RETIE A (bc) 8 1 0 2 5 9 21 9
VC OLEN B 8 2 0 0 6 6 20 6
MOLVOC MOL 8 0 0 0 8 3 24 3
Uitslagen JU13RR1
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 14/12 12:00VC OLEN B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 14/12 14:00B.V.C. BALEN A (bc) SPINLEY DESSEL B (bc)
Sat 14/12 14:00NRG VC GEEL MOLVOC MOL
Sun 15/12 10:00FH Nijlen (bc) V.C. KASTERLEE
Sun 15/12 16:00VOACH A V.C. RETIE A (bc)
 
Sun 22/09 12:00MOLVOC MOL BRAVOC RANST A (bc) 0 - 3
Sat 28/09 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 3 - 0
Sat 28/09 14:00B.V.C. BALEN A (bc) VC OLEN B 3 - 0
Sat 28/09 14:00NRG VC GEEL BRAVOC RANST A (bc) 2 - 3
Sun 29/09 12:00MOLVOC MOL VOACH A 0 - 3
Sat 05/10 14:00VC OLEN B NRG VC GEEL 3 - 1
Sat 05/10 14:00BRAVOC RANST A (bc) B.V.C. BALEN A (bc) 3 - 2
Sun 06/10 10:00V.C. RETIE A (bc) MOLVOC MOL 3 - 0
Sun 06/10 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D V.C. KASTERLEE 3 - 1
Sun 06/10 16:00VOACH A FH Nijlen (bc) 1 - 3
Sat 12/10 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) VC OLEN B 3 - 0
Sat 12/10 14:00B.V.C. BALEN A (bc) V.C. RETIE A (bc) 3 - 1
Sat 12/10 14:30FH Nijlen (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 0 - 3
Sat 12/10 15:00V.C. KASTERLEE BRAVOC RANST A (bc) 0 - 3
Sun 13/10 14:00NRG VC GEEL VOACH A 3 - 0
Sat 19/10 11:30V.C. RETIE A (bc) NRG VC GEEL 2 - 3
Sat 19/10 12:00VC OLEN B V.C. KASTERLEE 0 - 3
Sat 19/10 12:00BRAVOC RANST A (bc) SPINLEY DESSEL B (bc) 3 - 1
Sat 19/10 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D MOLVOC MOL 3 - 1
Sun 20/10 16:00VOACH A B.V.C. BALEN A (bc) 0 - 3
Sat 26/10 10:30FH Nijlen (bc) V.C. RETIE A (bc) 3 - 0
Sat 02/11 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) V.C. RETIE A (bc) 3 - 0
Sat 02/11 14:00B.V.C. BALEN A (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 3 - 0
Sun 03/11 10:00FH Nijlen (bc) VC OLEN B 3 - 0
Sat 09/11 11:30V.C. RETIE A (bc) V.C. KASTERLEE 2 - 3
Sat 09/11 14:00BRAVOC RANST A (bc) FH Nijlen (bc) 3 - 0
Sat 09/11 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D NRG VC GEEL 2 - 3
Sun 10/11 16:00VOACH A SPINLEY DESSEL B (bc) 2 - 3
Sat 16/11 14:00NRG VC GEEL V.C. KASTERLEE 3 - 2
Sat 16/11 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D BRAVOC RANST A (bc) 1 - 3
Sun 17/11 10:00FH Nijlen (bc) SPINLEY DESSEL B (bc) 1 - 3
Sun 17/11 10:00MOLVOC MOL B.V.C. BALEN A (bc) 0 - 3
Sun 17/11 16:00VOACH A VC OLEN B 3 - 0
Sat 23/11 12:00VC OLEN B MOLVOC MOL 3 - 1
Sat 30/11 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) NRG VC GEEL 2 - 3
Sat 30/11 11:30V.C. RETIE A (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 1 - 3
Sat 30/11 12:00V.C. KASTERLEE VOACH A 3 - 0
Sat 30/11 14:00B.V.C. BALEN A (bc) FH Nijlen (bc) 3 - 2
Sat 30/11 14:00BRAVOC RANST A (bc) VC OLEN B 3 - 0
Sun 01/12 12:00MOLVOC MOL V.C. KASTERLEE 1 - 3
Sat 07/12 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) MOLVOC MOL 3 - 0
Sat 07/12 11:30V.C. RETIE A (bc) BRAVOC RANST A (bc) 0 - 3
Sat 07/12 15:00V.C. KASTERLEE B.V.C. BALEN A (bc) 1 - 3
Sat 07/12 18:00NRG VC GEEL FH Nijlen (bc) 3 - 1
Sun 08/12 14:00VOACH A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 1 - 3
Sat 14/12 12:00VC OLEN B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 14/12 14:00B.V.C. BALEN A (bc) SPINLEY DESSEL B (bc)
Sat 14/12 14:00NRG VC GEEL MOLVOC MOL
Sun 15/12 10:00FH Nijlen (bc) V.C. KASTERLEE
Sun 15/12 16:00VOACH A V.C. RETIE A (bc)
Sat 21/12 11:30V.C. RETIE A (bc) VC OLEN B
Sat 21/12 14:00B.V.C. BALEN A (bc) NRG VC GEEL
Sat 21/12 14:00BRAVOC RANST A (bc) VOACH A
Sun 22/12 10:00MOLVOC MOL FH Nijlen (bc)
Sat 11/01 12:00VC OLEN B B.V.C. BALEN A (bc)
Sat 11/01 12:30V.C. RETIE A (bc) FH Nijlen (bc)
Sat 11/01 14:00BRAVOC RANST A (bc) NRG VC GEEL
Sat 11/01 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D SPINLEY DESSEL B (bc)
Sun 12/01 16:00VOACH A MOLVOC MOL
Sat 18/01 14:00B.V.C. BALEN A (bc) BRAVOC RANST A (bc)
Sat 18/01 14:00NRG VC GEEL VC OLEN B
Sat 18/01 15:00V.C. KASTERLEE BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sun 19/01 10:00FH Nijlen (bc) VOACH A
Sun 19/01 12:00MOLVOC MOL V.C. RETIE A (bc)
Sat 25/01 11:30V.C. RETIE A (bc) B.V.C. BALEN A (bc)
Sat 25/01 12:00VC OLEN B SPINLEY DESSEL B (bc)
Sat 25/01 14:00BRAVOC RANST A (bc) V.C. KASTERLEE
Sat 25/01 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D FH Nijlen (bc)
Sun 26/01 16:00VOACH A NRG VC GEEL
Sat 01/02 12:00VC OLEN B FH Nijlen (bc)
Sat 01/02 15:00V.C. KASTERLEE SPINLEY DESSEL B (bc)
Sat 08/02 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) BRAVOC RANST A (bc)
Sat 08/02 12:00NRG VC GEEL V.C. RETIE A (bc)
Sat 08/02 14:00B.V.C. BALEN A (bc) VOACH A
Sat 08/02 15:00V.C. KASTERLEE VC OLEN B
Sat 15/02 16:00MOLVOC MOL BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 22/02 14:00BRAVOC RANST A (bc) MOLVOC MOL
Sat 22/02 14:30V.C. RETIE A (bc) SPINLEY DESSEL B (bc)
Sat 22/02 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D B.V.C. BALEN A (bc)
Sun 23/02 16:00VOACH A V.C. KASTERLEE
Sat 29/02 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) VOACH A
Sat 29/02 12:00NRG VC GEEL BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 29/02 13:00V.C. KASTERLEE V.C. RETIE A (bc)
Sun 01/03 10:00FH Nijlen (bc) BRAVOC RANST A (bc)
Sun 01/03 10:00MOLVOC MOL VC OLEN B
Sat 07/03 15:00V.C. KASTERLEE NRG VC GEEL
Sat 14/03 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) FH Nijlen (bc)
Sat 14/03 12:00VC OLEN B VOACH A
Sat 14/03 14:00B.V.C. BALEN A (bc) MOLVOC MOL
Sat 14/03 14:00BRAVOC RANST A (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 21/03 10:00NRG VC GEEL SPINLEY DESSEL B (bc)
Sat 21/03 13:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D V.C. RETIE A (bc)
Sat 21/03 15:00V.C. KASTERLEE MOLVOC MOL
Sat 21/03 16:00VC OLEN B BRAVOC RANST A (bc)
Sun 22/03 10:00FH Nijlen (bc) B.V.C. BALEN A (bc)
Sat 28/03 13:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D VOACH A
Sat 28/03 14:00B.V.C. BALEN A (bc) V.C. KASTERLEE
Sat 28/03 14:00BRAVOC RANST A (bc) V.C. RETIE A (bc)
Sun 29/03 10:00FH Nijlen (bc) NRG VC GEEL
Sun 29/03 12:00MOLVOC MOL SPINLEY DESSEL B (bc)
Sat 18/04 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) B.V.C. BALEN A (bc)
Sat 18/04 11:30V.C. RETIE A (bc) VOACH A
Sat 18/04 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D VC OLEN B
Sat 18/04 15:00V.C. KASTERLEE FH Nijlen (bc)
Sun 19/04 10:00MOLVOC MOL NRG VC GEEL
Sat 25/04 09:30SPINLEY DESSEL B (bc) V.C. KASTERLEE
Sat 25/04 12:00VC OLEN B V.C. RETIE A (bc)
Sat 25/04 14:00NRG VC GEEL B.V.C. BALEN A (bc)
Sun 26/04 10:00FH Nijlen (bc) MOLVOC MOL
Sun 26/04 16:00VOACH A BRAVOC RANST A (bc)
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper