Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Kalender MU13 - regionaal reeks 3 - MU13RR3
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
FH Nijlen 4 3 0 1 0 11 4 11
VOLLEYBAL CLUB BERLAAR 3 3 0 0 0 9 1 9
WAVOC WAVERSE B 3 2 0 1 0 8 5 8
BOVOC BOUWEL B 3 2 0 0 1 7 4 7
M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) 3 1 1 0 1 7 5 7
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C 4 2 0 0 2 7 6 7
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 3 2 0 0 1 6 3 6
VC OLEN B 4 1 1 0 2 6 8 6
VOLLEY WESTERLO B 2 1 0 0 1 4 4 4
WAVOC WAVERSE C 5 0 0 0 5 2 15 2
VOLLEY WESTERLO C (bc) 4 0 0 0 4 0 12 0
Uitslagen MU13RR3
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 26/10 16:00VOLLEY WESTERLO B VOLLEY WESTERLO C (bc)
 
Sun 22/09 10:00WAVOC WAVERSE C FH Nijlen 0 - 3
Sat 28/09 10:00VOLLEY WESTERLO C (bc) VC OLEN B 0 - 3
Sat 28/09 11:00VOLLEYBAL CLUB BERLAAR VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C 3 - 0
Sat 28/09 16:00WAVOC WAVERSE B WAVOC WAVERSE C 3 - 1
Sun 29/09 11:30M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) FH Nijlen 3 - 2
Sat 05/10 12:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C VOLLEY WESTERLO C (bc) 3 - 0
Sat 05/10 14:00BOVOC BOUWEL B M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) 3 - 1
Sat 05/10 14:00VC OLEN B VOLLEYBAL CLUB BERLAAR 0 - 3
Sat 05/10 16:00WAVOC WAVERSE C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 0 - 3
Sat 12/10 10:00VOLLEY WESTERLO C (bc) FH Nijlen 0 - 3
Sat 12/10 11:00VOLLEYBAL CLUB BERLAAR BOVOC BOUWEL B 3 - 1
Sat 12/10 14:00VOLLEY WESTERLO B WAVOC WAVERSE C 3 - 1
Sat 12/10 16:00WAVOC WAVERSE B VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C 3 - 1
Sun 13/10 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D VC OLEN B 3 - 0
Sat 19/10 14:00BOVOC BOUWEL B VOLLEY WESTERLO C (bc) 3 - 0
Sat 19/10 14:00VC OLEN B WAVOC WAVERSE B 3 - 2
Sat 19/10 16:00WAVOC WAVERSE C M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) 0 - 3
Sat 19/10 16:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 3 - 0
Sun 20/10 10:00FH Nijlen VOLLEY WESTERLO B 3 - 1
Sat 26/10 16:00VOLLEY WESTERLO B VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 02/11 14:00VOLLEY WESTERLO B VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sun 03/11 11:30M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) VC OLEN B
Sun 03/11 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D FH Nijlen
Sun 03/11 13:30VOLLEYBAL CLUB BERLAAR WAVOC WAVERSE C
Sat 09/11 12:30FH Nijlen WAVOC WAVERSE B
Sat 09/11 14:00BOVOC BOUWEL B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 09/11 14:00VC OLEN B VOLLEY WESTERLO B
Sat 09/11 16:00WAVOC WAVERSE C VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 09/11 16:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C M. SIKS BLAASVELD VC A (bc)
Sat 16/11 14:00BOVOC BOUWEL B VC OLEN B
Sun 17/11 10:30M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 23/11 14:00BOVOC BOUWEL B FH Nijlen
Wed 27/11 18:00M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) WAVOC WAVERSE B
Sat 30/11 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) M. SIKS BLAASVELD VC A (bc)
Sat 30/11 14:00VOLLEY WESTERLO B WAVOC WAVERSE B
Sat 30/11 16:00WAVOC WAVERSE C BOVOC BOUWEL B
Sat 30/11 16:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C VC OLEN B
Sun 01/12 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
Sat 07/12 11:00VOLLEYBAL CLUB BERLAAR M. SIKS BLAASVELD VC A (bc)
Sat 07/12 12:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C FH Nijlen
Sat 07/12 13:30WAVOC WAVERSE B VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sun 08/12 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D VOLLEY WESTERLO B
Sat 14/12 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 14/12 14:00VC OLEN B FH Nijlen
Sat 14/12 16:00WAVOC WAVERSE C VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sun 15/12 13:30VOLLEYBAL CLUB BERLAAR VOLLEY WESTERLO B
Sat 21/12 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
Sat 21/12 12:30FH Nijlen VC OLEN B
Sat 21/12 14:00VOLLEY WESTERLO B M. SIKS BLAASVELD VC A (bc)
Sat 21/12 16:00WAVOC WAVERSE B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 21/12 16:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C BOVOC BOUWEL B
Sat 04/01 11:00VOLLEYBAL CLUB BERLAAR FH Nijlen
Sat 04/01 14:00VOLLEY WESTERLO B BOVOC BOUWEL B
Sat 11/01 14:00BOVOC BOUWEL B VOLLEY WESTERLO B
Sat 11/01 14:00VC OLEN B VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 11/01 16:00WAVOC WAVERSE C WAVOC WAVERSE B
Sat 11/01 16:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
Sun 12/01 10:00FH Nijlen M. SIKS BLAASVELD VC A (bc)
Sat 18/01 11:00VOLLEYBAL CLUB BERLAAR VC OLEN B
Sat 18/01 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 18/01 14:00VOLLEY WESTERLO B FH Nijlen
Sun 19/01 11:30M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) BOVOC BOUWEL B
Sun 19/01 14:30BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D WAVOC WAVERSE C
Sat 25/01 14:00BOVOC BOUWEL B VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
Sat 25/01 14:00VC OLEN B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 25/01 16:00WAVOC WAVERSE C VOLLEY WESTERLO B
Sat 25/01 16:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C WAVOC WAVERSE B
Sun 26/01 10:00FH Nijlen VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 01/02 14:00VC OLEN B M. SIKS BLAASVELD VC A (bc)
Sat 08/02 10:00VOLLEY WESTERLO C (bc) BOVOC BOUWEL B
Sat 08/02 16:00WAVOC WAVERSE B VC OLEN B
Sun 09/02 10:00FH Nijlen VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
Sun 09/02 11:30M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) WAVOC WAVERSE C
Sun 09/02 14:30BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 15/02 16:00WAVOC WAVERSE B BOVOC BOUWEL B
Sat 15/02 16:00WAVOC WAVERSE B VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
Sat 22/02 12:30FH Nijlen BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 22/02 14:00BOVOC BOUWEL B WAVOC WAVERSE B
Sat 22/02 16:00WAVOC WAVERSE C VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
Sat 22/02 16:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C VOLLEY WESTERLO B
Sat 29/02 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) WAVOC WAVERSE C
Sat 29/02 14:00VOLLEY WESTERLO B VC OLEN B
Sat 29/02 16:00WAVOC WAVERSE B FH Nijlen
Sun 01/03 11:30M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sun 01/03 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D BOVOC BOUWEL B
Sat 14/03 10:30FH Nijlen WAVOC WAVERSE C
Sat 14/03 11:00VOLLEYBAL CLUB BERLAAR WAVOC WAVERSE B
Sat 14/03 14:00VC OLEN B BOVOC BOUWEL B
Sat 14/03 14:00VOLLEY WESTERLO C (bc) VOLLEY WESTERLO B
Sun 15/03 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D M. SIKS BLAASVELD VC A (bc)
Sat 21/03 14:00BOVOC BOUWEL B WAVOC WAVERSE C
Sat 21/03 14:00VC OLEN B VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 21/03 16:00WAVOC WAVERSE B VOLLEY WESTERLO B
Sun 22/03 10:30M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sun 22/03 13:30VOLLEYBAL CLUB BERLAAR BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 28/03 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) WAVOC WAVERSE B
Sat 28/03 14:00VOLLEY WESTERLO B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 28/03 16:00WAVOC WAVERSE C VC OLEN B
Sun 29/03 10:00FH Nijlen VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sun 29/03 11:30M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
Sat 18/04 14:00VOLLEY WESTERLO B VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
Sat 18/04 14:30FH Nijlen BOVOC BOUWEL B
Sat 18/04 16:00WAVOC WAVERSE B M. SIKS BLAASVELD VC A (bc)
Sun 19/04 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sun 19/04 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C WAVOC WAVERSE C
Sat 25/04 11:00VOLLEYBAL CLUB BERLAAR VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 25/04 14:00VC OLEN B WAVOC WAVERSE C
Sat 25/04 14:00BOVOC BOUWEL B VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sun 26/04 10:30M. SIKS BLAASVELD VC A (bc) VOLLEY WESTERLO B
Sun 26/04 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D WAVOC WAVERSE B
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper