Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Kalender MU17R (BC) - regionaal reeks 1 - MU17RR1
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
MOLVOC MOL B 11 8 2 1 0 32 8 32
BOVOC BOUWEL 11 8 2 0 1 31 7 31
FH Nijlen (bc) 8 7 0 1 0 23 5 23
WOVO MALLE A 10 7 0 1 2 23 10 23
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 8 6 1 0 1 22 6 22
V.C. KASTERLEE B 11 4 0 2 5 16 21 16
V.C. RETIE A 10 2 2 1 5 15 23 15
VBC ZANDHOVEN C 8 3 1 1 3 14 15 14
ARVOC 7 2 0 0 5 9 15 9
VBC POWER RAVELS 10 1 0 1 8 7 28 7
VOLLEY BEERSE 10 1 1 0 8 6 27 6
NRG VC GEEL C 9 1 0 1 7 6 25 6
VST LIONS GROOT-TURNHOUT B 7 1 0 0 6 4 18 4
Uitslagen MU17RR1
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 14/12 12:30ARVOC VBC POWER RAVELS
Sat 14/12 14:00WOVO MALLE A VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
Sat 14/12 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) BOVOC BOUWEL
Sat 14/12 16:00VBC ZANDHOVEN C VOLLEY BEERSE
Sat 14/12 16:00NRG VC GEEL C V.C. KASTERLEE B
Sun 15/12 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B ARVOC
 
Sat 07/09 11:00VOLLEY BEERSE VBC POWER RAVELS 3 - 2
Sat 07/09 16:00WOVO MALLE A BOVOC BOUWEL 2 - 3
Sun 22/09 12:00MOLVOC MOL B V.C. RETIE A 3 - 0
Sat 28/09 12:00V.C. KASTERLEE B FH Nijlen (bc) 0 - 3
Sat 28/09 13:30V.C. RETIE A WOVO MALLE A 0 - 3
Sat 28/09 16:00VBC ZANDHOVEN C BOVOC BOUWEL 0 - 3
Sat 28/09 16:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) VOLLEY BEERSE 3 - 0
Sat 28/09 18:00MOLVOC MOL B ARVOC 3 - 1
Sat 28/09 18:00NRG VC GEEL C VBC POWER RAVELS 3 - 1
Sat 05/10 10:00BOVOC BOUWEL NRG VC GEEL C 3 - 0
Sat 05/10 11:00VBC POWER RAVELS V.C. RETIE A 1 - 3
Sat 05/10 12:30ARVOC VOLLEY BEERSE 3 - 0
Sat 05/10 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) V.C. KASTERLEE B 3 - 2
Sun 06/10 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B MOLVOC MOL B 0 - 3
Sat 12/10 11:00VOLLEY BEERSE VST LIONS GROOT-TURNHOUT B 0 - 3
Sat 12/10 12:00V.C. KASTERLEE B ARVOC 3 - 0
Sat 12/10 12:00VBC ZANDHOVEN C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 0 - 3
Sat 12/10 13:30V.C. RETIE A BOVOC BOUWEL 0 - 3
Sat 12/10 18:00MOLVOC MOL B WOVO MALLE A 3 - 0
Sun 13/10 16:00NRG VC GEEL C FH Nijlen (bc) 0 - 3
Sat 19/10 11:00VOLLEY BEERSE WOVO MALLE A 0 - 3
Sat 19/10 12:30ARVOC VBC ZANDHOVEN C 1 - 3
Sat 19/10 13:00VBC POWER RAVELS MOLVOC MOL B 0 - 3
Sat 19/10 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) NRG VC GEEL C 3 - 0
Sat 19/10 18:30FH Nijlen (bc) V.C. RETIE A 3 - 0
Sun 20/10 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B V.C. KASTERLEE B 0 - 3
Sat 26/10 14:30FH Nijlen (bc) MOLVOC MOL B 2 - 3
Sun 27/10 12:00MOLVOC MOL B BOVOC BOUWEL 2 - 3
Sun 27/10 12:00V.C. KASTERLEE B VOLLEY BEERSE 3 - 0
Sat 02/11 12:00V.C. KASTERLEE B WOVO MALLE A 0 - 3
Sat 02/11 13:30V.C. RETIE A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 1 - 3
Sat 02/11 16:00NRG VC GEEL C ARVOC 0 - 3
Sat 02/11 17:00BOVOC BOUWEL VBC POWER RAVELS 3 - 0
Sun 03/11 11:00VBC ZANDHOVEN C VST LIONS GROOT-TURNHOUT B 3 - 0
Sat 09/11 11:00BOVOC BOUWEL V.C. KASTERLEE B 3 - 0
Sat 09/11 11:00VBC POWER RAVELS VBC ZANDHOVEN C 0 - 3
Sat 09/11 11:00VOLLEY BEERSE FH Nijlen (bc) 0 - 3
Sat 09/11 14:00WOVO MALLE A NRG VC GEEL C 3 - 0
Sat 16/11 11:00VOLLEY BEERSE MOLVOC MOL B 0 - 3
Sat 16/11 14:00BOVOC BOUWEL ARVOC 3 - 0
Sat 16/11 14:00WOVO MALLE A VBC ZANDHOVEN C 3 - 0
Sat 16/11 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) VBC POWER RAVELS 3 - 0
Sat 16/11 16:00NRG VC GEEL C V.C. RETIE A 2 - 3
Sat 16/11 17:00FH Nijlen (bc) VST LIONS GROOT-TURNHOUT B 3 - 0
Sat 16/11 18:00MOLVOC MOL B V.C. KASTERLEE B 3 - 0
Sat 23/11 11:00VOLLEY BEERSE NRG VC GEEL C 3 - 1
Sat 23/11 11:00VBC POWER RAVELS VST LIONS GROOT-TURNHOUT B 3 - 1
Sat 23/11 12:00V.C. KASTERLEE B VBC ZANDHOVEN C 2 - 3
Sat 23/11 16:00BOVOC BOUWEL WOVO MALLE A 3 - 0
Sun 24/11 12:00V.C. RETIE A MOLVOC MOL B 2 - 3
Sat 30/11 11:00VBC POWER RAVELS WOVO MALLE A 0 - 3
Sat 30/11 13:30V.C. RETIE A V.C. KASTERLEE B 3 - 0
Sat 30/11 18:00MOLVOC MOL B NRG VC GEEL C 3 - 0
Sat 30/11 18:00BOVOC BOUWEL VOLLEY BEERSE 3 - 0
Sat 30/11 18:30FH Nijlen (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 3 - 1
Sat 07/12 12:00V.C. KASTERLEE B VBC POWER RAVELS 3 - 0
Sat 07/12 13:30V.C. RETIE A VBC ZANDHOVEN C 3 - 2
Sat 07/12 14:00BOVOC BOUWEL FH Nijlen (bc) 1 - 3
Sun 08/12 12:00ARVOC WOVO MALLE A 1 - 3
Sun 08/12 17:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 0 - 3
Sat 14/12 12:30ARVOC VBC POWER RAVELS
Sat 14/12 14:00WOVO MALLE A VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
Sat 14/12 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) BOVOC BOUWEL
Sat 14/12 16:00VBC ZANDHOVEN C VOLLEY BEERSE
Sat 14/12 16:00NRG VC GEEL C V.C. KASTERLEE B
Sun 15/12 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B ARVOC
Sat 21/12 11:00VBC POWER RAVELS FH Nijlen (bc)
Sat 21/12 13:30V.C. RETIE A ARVOC
Sat 21/12 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) WOVO MALLE A
Sun 22/12 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B BOVOC BOUWEL
Sun 22/12 15:00VBC ZANDHOVEN C NRG VC GEEL C
Sat 04/01 10:00V.C. RETIE A VOLLEY BEERSE
Sat 04/01 16:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) ARVOC
Sat 04/01 16:00NRG VC GEEL C VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
Sat 04/01 18:30FH Nijlen (bc) VBC ZANDHOVEN C
Sun 05/01 12:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B V.C. RETIE A
Sat 11/01 11:00VOLLEY BEERSE BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 11/01 11:00VBC POWER RAVELS NRG VC GEEL C
Sat 11/01 12:30ARVOC MOLVOC MOL B
Sat 11/01 13:00FH Nijlen (bc) V.C. KASTERLEE B
Sat 11/01 14:00WOVO MALLE A V.C. RETIE A
Sat 11/01 18:00BOVOC BOUWEL VBC ZANDHOVEN C
Sat 18/01 11:00VOLLEY BEERSE ARVOC
Sat 18/01 12:00V.C. KASTERLEE B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 18/01 13:30V.C. RETIE A VBC POWER RAVELS
Sat 18/01 16:00VBC ZANDHOVEN C FH Nijlen (bc)
Sat 18/01 16:00NRG VC GEEL C BOVOC BOUWEL
Sat 18/01 18:00MOLVOC MOL B VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
Sat 25/01 12:00BOVOC BOUWEL V.C. RETIE A
Sat 25/01 12:30ARVOC V.C. KASTERLEE B
Sat 25/01 16:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) VBC ZANDHOVEN C
Sat 25/01 16:00WOVO MALLE A MOLVOC MOL B
Sat 25/01 18:30FH Nijlen (bc) NRG VC GEEL C
Sun 26/01 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B VOLLEY BEERSE
Sat 01/02 16:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) MOLVOC MOL B
Sun 02/02 10:00ARVOC FH Nijlen (bc)
Sun 02/02 14:00MOLVOC MOL B VBC ZANDHOVEN C
Sat 08/02 12:00V.C. KASTERLEE B VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
Sat 08/02 13:30V.C. RETIE A FH Nijlen (bc)
Sat 08/02 14:00WOVO MALLE A VOLLEY BEERSE
Sat 08/02 14:00NRG VC GEEL C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 08/02 16:00VBC ZANDHOVEN C ARVOC
Sat 15/02 16:30FH Nijlen (bc) WOVO MALLE A
Sat 15/02 18:00MOLVOC MOL B VBC POWER RAVELS
Sat 22/02 10:00BOVOC BOUWEL MOLVOC MOL B
Sat 22/02 11:00VBC POWER RAVELS VOLLEY BEERSE
Sat 22/02 12:30ARVOC NRG VC GEEL C
Sat 22/02 16:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) V.C. RETIE A
Sat 22/02 18:00WOVO MALLE A V.C. KASTERLEE B
Sun 23/02 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B VBC ZANDHOVEN C
Sat 29/02 12:00V.C. KASTERLEE B BOVOC BOUWEL
Sat 29/02 13:00FH Nijlen (bc) VOLLEY BEERSE
Sat 29/02 14:00NRG VC GEEL C WOVO MALLE A
Sat 29/02 14:30V.C. RETIE A VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
Sat 29/02 18:00MOLVOC MOL B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sun 01/03 15:00VBC ZANDHOVEN C VBC POWER RAVELS
Sat 07/03 12:00NRG VC GEEL C VOLLEY BEERSE
Sat 07/03 14:30FH Nijlen (bc) ARVOC
Sat 07/03 16:00VBC ZANDHOVEN C V.C. KASTERLEE B
Sun 08/03 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B VBC POWER RAVELS
Sat 14/03 11:00VBC POWER RAVELS BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 14/03 12:00V.C. KASTERLEE B MOLVOC MOL B
Sat 14/03 12:30ARVOC BOVOC BOUWEL
Sat 14/03 13:30V.C. RETIE A NRG VC GEEL C
Sat 14/03 16:00VBC ZANDHOVEN C WOVO MALLE A
Sun 15/03 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B FH Nijlen (bc)
Sat 21/03 11:00VOLLEY BEERSE BOVOC BOUWEL
Sat 21/03 12:00V.C. KASTERLEE B V.C. RETIE A
Sat 21/03 12:30ARVOC VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
Sat 21/03 14:00WOVO MALLE A VBC POWER RAVELS
Sat 21/03 16:00NRG VC GEEL C MOLVOC MOL B
Sat 21/03 18:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) FH Nijlen (bc)
Sat 28/03 11:00VBC POWER RAVELS V.C. KASTERLEE B
Sat 28/03 14:00WOVO MALLE A ARVOC
Sat 28/03 16:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
Sat 28/03 16:00VBC ZANDHOVEN C V.C. RETIE A
Sat 28/03 18:00MOLVOC MOL B VOLLEY BEERSE
Sat 28/03 18:30FH Nijlen (bc) BOVOC BOUWEL
Sat 04/04 11:00VOLLEY BEERSE V.C. RETIE A
Sat 04/04 11:00VBC POWER RAVELS BOVOC BOUWEL
Sat 04/04 16:00VBC ZANDHOVEN C MOLVOC MOL B
Sat 04/04 18:00WOVO MALLE A FH Nijlen (bc)
Sun 05/04 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B NRG VC GEEL C
Sun 05/04 18:00ARVOC BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 18/04 10:00BOVOC BOUWEL BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 18/04 11:00VOLLEY BEERSE VBC ZANDHOVEN C
Sat 18/04 11:00VBC POWER RAVELS ARVOC
Sat 18/04 12:00V.C. KASTERLEE B NRG VC GEEL C
Sat 18/04 18:00MOLVOC MOL B FH Nijlen (bc)
Sun 19/04 14:00VST LIONS GROOT-TURNHOUT B WOVO MALLE A
Sat 25/04 11:00VOLLEY BEERSE V.C. KASTERLEE B
Sat 25/04 12:30ARVOC V.C. RETIE A
Sat 25/04 13:00FH Nijlen (bc) VBC POWER RAVELS
Sat 25/04 14:00WOVO MALLE A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 25/04 16:00NRG VC GEEL C VBC ZANDHOVEN C
Sat 25/04 18:00BOVOC BOUWEL VST LIONS GROOT-TURNHOUT B
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper