Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Kalender Heren C - 3e provinciale A - H3PA
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
V.C. KASTERLEE 9 6 1 1 1 23 13 21
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B 8 6 1 0 1 22 7 20
W.E.K. LOENHOUT A 9 5 2 0 2 21 10 19
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 9 4 2 0 3 21 14 16
MAVOC-MECHELEN B 9 4 0 0 5 13 16 12
VOLMAR EKEREN B 9 3 1 1 4 15 19 12
FH NIJLEN C 9 2 1 3 3 18 21 11
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E 8 3 0 2 3 13 17 11
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A 9 3 0 2 4 15 20 11
V.C. RETIE B 9 1 1 1 6 9 23 6
MOLVOC MOL B 8 0 2 1 5 12 22 5
Uitslagen H3PA
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 21/12 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Sat 21/12 17:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D FH NIJLEN C
Sat 21/12 20:00MOLVOC MOL B MAVOC-MECHELEN B
Sat 21/12 20:30V.C. RETIE B VOLMAR EKEREN B
Sat 21/12 20:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B W.E.K. LOENHOUT A
 
Sun 22/09 13:30MAVOC-MECHELEN B HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A 3 - 0
Sat 28/09 18:00MAVOC-MECHELEN B V.C. RETIE B 3 - 0
Sat 28/09 20:00MOLVOC MOL B W.E.K. LOENHOUT A 0 - 3
Sun 29/09 16:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D VOLMAR EKEREN B 3 - 2
Sat 05/10 16:30VOLMAR EKEREN B FH NIJLEN C 3 - 1
Sat 05/10 20:30V.C. RETIE B MOLVOC MOL B 2 - 3
Sat 05/10 20:30W.E.K. LOENHOUT A MAVOC-MECHELEN B 3 - 0
Sat 05/10 20:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A V.C. KASTERLEE 1 - 3
Sat 05/10 20:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 3 - 1
Sat 12/10 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E VOLMAR EKEREN B 3 - 0
Sat 12/10 20:30V.C. KASTERLEE FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B 2 - 3
Sat 12/10 20:30FH NIJLEN C W.E.K. LOENHOUT A 2 - 3
Sat 12/10 20:30V.C. RETIE B AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 0 - 3
Sat 19/10 13:30VOLMAR EKEREN B V.C. KASTERLEE 3 - 0
Sat 19/10 20:30V.C. RETIE B FH NIJLEN C 3 - 2
Sat 19/10 20:30W.E.K. LOENHOUT A AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 0 - 3
Sat 19/10 20:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A MOLVOC MOL B 2 - 3
Sat 19/10 20:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E 3 - 0
Sat 26/10 16:30FH NIJLEN C FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B 1 - 3
Sat 26/10 20:00MAVOC-MECHELEN B VOLMAR EKEREN B 3 - 1
Sat 02/11 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E V.C. RETIE B 0 - 3
Sat 02/11 20:30V.C. KASTERLEE W.E.K. LOENHOUT A 3 - 0
Sun 03/11 17:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 3 - 1
Sat 09/11 16:30VOLMAR EKEREN B MOLVOC MOL B 3 - 2
Sat 09/11 20:30V.C. RETIE B V.C. KASTERLEE 1 - 3
Sat 09/11 20:30W.E.K. LOENHOUT A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E 3 - 2
Sat 09/11 20:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A FH NIJLEN C 2 - 3
Sun 10/11 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B MAVOC-MECHELEN B 3 - 0
Sat 16/11 16:30VOLMAR EKEREN B W.E.K. LOENHOUT A 0 - 3
Sat 16/11 20:00MAVOC-MECHELEN B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E 3 - 0
Sat 16/11 20:00MOLVOC MOL B AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 1 - 3
Sat 16/11 20:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B 3 - 1
Sun 17/11 12:00FH NIJLEN C V.C. KASTERLEE 2 - 3
Sat 30/11 13:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E FH NIJLEN C 3 - 1
Sat 30/11 20:00MOLVOC MOL B V.C. KASTERLEE 1 - 3
Sat 30/11 20:00MAVOC-MECHELEN B AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 0 - 3
Sat 30/11 20:30V.C. RETIE B HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A 0 - 3
Sat 30/11 20:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B VOLMAR EKEREN B 3 - 0
Sat 07/12 14:30FH NIJLEN C MAVOC-MECHELEN B 3 - 0
Sat 07/12 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E MOLVOC MOL B 3 - 1
Sat 07/12 20:30V.C. RETIE B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B 0 - 3
Sat 07/12 20:30W.E.K. LOENHOUT A HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A 3 - 0
Sat 07/12 20:30V.C. KASTERLEE AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 3 - 1
Sat 14/12 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 2 - 3
Sat 14/12 20:00MAVOC-MECHELEN B V.C. KASTERLEE 1 - 3
Sat 14/12 20:30W.E.K. LOENHOUT A V.C. RETIE B 3 - 0
Sat 14/12 20:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A VOLMAR EKEREN B 1 - 3
Sun 15/12 14:00FH NIJLEN C MOLVOC MOL B 3 - 1
Sat 21/12 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Sat 21/12 17:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D FH NIJLEN C
Sat 21/12 20:00MOLVOC MOL B MAVOC-MECHELEN B
Sat 21/12 20:30V.C. RETIE B VOLMAR EKEREN B
Sat 21/12 20:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B W.E.K. LOENHOUT A
Sat 11/01 16:30VOLMAR EKEREN B AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
Sat 11/01 20:30V.C. RETIE B MAVOC-MECHELEN B
Sat 11/01 20:30W.E.K. LOENHOUT A MOLVOC MOL B
Sat 11/01 20:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Sat 11/01 20:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B FH NIJLEN C
Sat 18/01 20:00MAVOC-MECHELEN B W.E.K. LOENHOUT A
Sat 18/01 20:00MOLVOC MOL B V.C. RETIE B
Sat 18/01 20:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Sat 18/01 20:30V.C. KASTERLEE HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Sun 19/01 12:00FH NIJLEN C VOLMAR EKEREN B
Sat 25/01 15:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B V.C. KASTERLEE
Sat 25/01 16:30VOLMAR EKEREN B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Sat 25/01 17:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D V.C. RETIE B
Sat 25/01 20:30W.E.K. LOENHOUT A FH NIJLEN C
Sat 25/01 20:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A MAVOC-MECHELEN B
Sat 01/02 20:00MOLVOC MOL B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Sat 01/02 20:30V.C. KASTERLEE BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Sat 08/02 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Sun 09/02 12:00FH NIJLEN C V.C. RETIE B
Sun 09/02 18:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D W.E.K. LOENHOUT A
Sat 15/02 20:00MOLVOC MOL B HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Sat 15/02 20:30V.C. KASTERLEE VOLMAR EKEREN B
Sat 22/02 16:30VOLMAR EKEREN B MAVOC-MECHELEN B
Sat 22/02 17:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Sat 22/02 20:30V.C. RETIE B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Sat 22/02 20:30W.E.K. LOENHOUT A V.C. KASTERLEE
Sat 22/02 20:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B MOLVOC MOL B
Sat 29/02 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E W.E.K. LOENHOUT A
Sat 29/02 20:00MAVOC-MECHELEN B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Sat 29/02 20:00MOLVOC MOL B VOLMAR EKEREN B
Sat 29/02 20:30V.C. KASTERLEE V.C. RETIE B
Sun 01/03 12:00FH NIJLEN C HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Sat 14/03 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E MAVOC-MECHELEN B
Sat 14/03 18:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D MOLVOC MOL B
Sat 14/03 20:30W.E.K. LOENHOUT A VOLMAR EKEREN B
Sat 14/03 20:30V.C. KASTERLEE FH NIJLEN C
Sat 14/03 20:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Sat 21/03 16:30VOLMAR EKEREN B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Sat 21/03 17:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D MAVOC-MECHELEN B
Sat 21/03 20:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A V.C. RETIE B
Sat 21/03 20:30V.C. KASTERLEE MOLVOC MOL B
Sun 22/03 12:00FH NIJLEN C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Sat 28/03 15:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D V.C. KASTERLEE
Sat 28/03 20:00MAVOC-MECHELEN B FH NIJLEN C
Sat 28/03 20:00MOLVOC MOL B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Sat 28/03 20:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A W.E.K. LOENHOUT A
Sat 28/03 20:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B V.C. RETIE B
Sat 18/04 16:30VOLMAR EKEREN B HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A
Sat 18/04 20:00MOLVOC MOL B FH NIJLEN C
Sat 18/04 20:30V.C. RETIE B W.E.K. LOENHOUT A
Sat 18/04 20:30V.C. KASTERLEE MAVOC-MECHELEN B
Sun 19/04 18:00AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E
Sat 25/04 16:30VOLMAR EKEREN B V.C. RETIE B
Sat 25/04 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN E V.C. KASTERLEE
Sat 25/04 20:00MAVOC-MECHELEN B MOLVOC MOL B
Sat 25/04 20:30W.E.K. LOENHOUT A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Sun 26/04 14:00FH NIJLEN C AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper