Rangschikking

Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Uitslagen JU13PR1
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
 
Sat 04/09 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 11:30Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 16:00Mendo Booischot B Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 19/09 16:00Arvoc NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 19/09 16:00Mortsel Volley Antwerpen FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 10:00Arvoc Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 12:00NRG VC Geel A VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 12:30Mendo Booischot A Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 13:30Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 16:00Volak Vorselaar FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 26/09 12:00Oxaco BVC Antwerpen VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 16:00Volak Vorselaar Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 16:00Mendo Booischot B Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 18:00VC TESLA LINT A Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/10 10:00FH NIJLEN Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/10 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 10:00Arvoc Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 12:00NRG VC Geel A VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 12:30Mendo Booischot A FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 14:00VC TESLA LINT A Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/10 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/10 16:00Mortsel Volley Antwerpen Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 14:00VC TESLA LINT A Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 16:00Mendo Booischot B Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 16:00Volak Vorselaar Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/10 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/10 12:00Oxaco BVC Antwerpen NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 12:30Mendo Booischot A NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 15:00VC TESLA LINT A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/10 12:00Oxaco BVC Antwerpen Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/10 16:00Mortsel Volley Antwerpen Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/10 13:30Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/10 14:00VC TESLA LINT A Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/10 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 31/10 10:00FH NIJLEN Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 31/10 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 06/11 14:00NRG VC Geel A Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 12:30Mendo Booischot A Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 13:30Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 14:00VC TESLA LINT A Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 16:00Mendo Booischot B Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 16:00Volak Vorselaar VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 14/11 10:00FH NIJLEN NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 10:00Arvoc Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 12:00NRG VC Geel A Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 16:00Volak Vorselaar VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/11 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/11 10:00FH NIJLEN VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 12:30Mendo Booischot A VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 16:00Mendo Booischot B Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 16:00Volak Vorselaar Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/11 12:00Oxaco BVC Antwerpen FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/11 16:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/11 18:00Mortsel Volley Antwerpen VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 10:00Arvoc Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 12:00NRG VC Geel A Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 14:00VC TESLA LINT A FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 05/12 12:00Oxaco BVC Antwerpen Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 12:00NRG VC Geel A Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 12:30Mendo Booischot A Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 14:00VC TESLA LINT A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 16:00Volak Vorselaar Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 12/12 10:00FH NIJLEN Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 12/12 18:00Mortsel Volley Antwerpen Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/12 10:00Arvoc Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/12 13:30Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/12 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/12 16:00Mendo Booischot B FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/12 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 19/12 12:00Oxaco BVC Antwerpen Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 12:00NRG VC Geel A Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 12:30Mendo Booischot A Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 13:30Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 09/01 10:00FH NIJLEN Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 09/01 12:00Oxaco BVC Antwerpen VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 12:30Mendo Booischot A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 14:00VC TESLA LINT A NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 16/01 10:00FH NIJLEN Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 16/01 18:00Mortsel Volley Antwerpen Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 10:00Arvoc VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 12:00NRG VC Geel A Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 16:00Volak Vorselaar Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 23/01 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 23/01 16:00Mortsel Volley Antwerpen Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 16:00Mendo Booischot B VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 16:00Volak Vorselaar Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 30/01 10:00FH NIJLEN Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 30/01 12:00Oxaco BVC Antwerpen Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/02 10:00Arvoc Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/02 12:30Mendo Booischot A Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/02 13:30Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/02 13:30Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/02 16:00Mendo Booischot B VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 06/02 10:00FH NIJLEN Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 10:00Arvoc VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 12:00NRG VC Geel A Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/02 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/02 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/02 18:00Mortsel Volley Antwerpen Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 16:00Volak Vorselaar NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 16:00Mendo Booischot B Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/02 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/02 10:00FH NIJLEN VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/02 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/02 16:00Mortsel Volley Antwerpen Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 10:00Arvoc FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 16:00Mendo Booischot B NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/03 12:00Oxaco BVC Antwerpen Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/03 16:00Mortsel Volley Antwerpen Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 12:00NRG VC Geel A FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 12:30Mendo Booischot A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 14:00VC TESLA LINT A VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 16:00Volak Vorselaar Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 16:00Mendo Booischot B Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/03 12:00Oxaco BVC Antwerpen Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/03 10:00Arvoc Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/03 12:00NRG VC Geel A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/03 14:00VC TESLA LINT A Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/03 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 27/03 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 27/03 10:00FH NIJLEN Oxaco BVC Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 12:30Mendo Booischot A VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 14:30VC Syneton Klein Brabant Puurs FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 16:00Volak Vorselaar Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/04 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/04 12:00Oxaco BVC Antwerpen Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/04 16:00Mortsel Volley Antwerpen NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 12:00NRG VC Geel A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 12:30Mendo Booischot A Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 14:00VC TESLA LINT A Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/04 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/04 10:00FH NIJLEN Mendo Booischot B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/04 16:00Mortsel Volley Antwerpen VC Syneton Klein Brabant Puurs
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 16:00Mendo Booischot B Volak Vorselaar
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 16:30Heylen Vastgoed Wegi Lille (bc) NRG VC Geel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/04 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A FH NIJLEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/04 10:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/04 11:30Arvoc Mortsel Volley Antwerpen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/04 12:00Oxaco BVC Antwerpen Mendo Booischot A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
© 2021 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper. Powered by JanW-IT