Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Kalender MU15 - regionaal reeks 2 - MU15RR2
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
BOVOC BOUWEL 8 8 0 0 0 24 4 24
VBC ZANDHOVEN C 7 6 0 0 1 19 3 19
OLVOC C (bc) 6 6 0 0 0 18 1 18
FH Nijlen 7 6 0 0 1 18 5 18
WOKA WOMMELGEM 8 4 0 0 4 13 12 13
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT 8 3 0 1 4 12 16 12
VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) 9 3 0 0 6 12 19 12
VOC SCHRIEK 9 2 0 0 7 8 21 8
OXACO BVC ANTWERPEN E 8 1 1 0 6 8 21 7
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 8 2 0 0 6 6 18 6
KADEE BORNEM B (bc) 8 1 0 0 7 3 21 3
Uitslagen MU15RR2
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 14/12 14:00WOKA WOMMELGEM VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
Sat 14/12 15:00OXACO BVC ANTWERPEN E BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 14/12 16:00KADEE BORNEM B (bc) FH Nijlen
Sat 14/12 18:00BOVOC BOUWEL OLVOC C (bc)
 
Sun 22/09 15:00OLVOC C (bc) KADEE BORNEM B (bc) 3 - 0
Sat 28/09 11:00BOVOC BOUWEL VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT 3 - 1
Sat 28/09 12:00VBC ZANDHOVEN C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 3 - 0
Sat 28/09 15:00VOC SCHRIEK OXACO BVC ANTWERPEN E 1 - 3
Sun 29/09 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) FH Nijlen 1 - 3
Sat 05/10 14:00WOKA WOMMELGEM VOC SCHRIEK 3 - 0
Sat 05/10 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) BOVOC BOUWEL 0 - 3
Sat 05/10 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT VBC ZANDHOVEN C 0 - 3
Sat 05/10 16:00KADEE BORNEM B (bc) VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) 0 - 3
Sat 12/10 10:00VBC ZANDHOVEN C FH Nijlen 1 - 3
Sat 12/10 15:00OLVOC C (bc) WOKA WOMMELGEM 3 - 0
Sat 12/10 15:00VOC SCHRIEK BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 3 - 0
Sat 12/10 17:30BOVOC BOUWEL KADEE BORNEM B (bc) 3 - 0
Sun 13/10 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) OXACO BVC ANTWERPEN E 3 - 1
Sat 19/10 12:30FH Nijlen BOVOC BOUWEL 0 - 3
Sat 19/10 14:00WOKA WOMMELGEM VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) 3 - 0
Sat 19/10 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT VOC SCHRIEK 3 - 0
Sat 19/10 16:00KADEE BORNEM B (bc) VBC ZANDHOVEN C 0 - 3
Sun 20/10 12:00OXACO BVC ANTWERPEN E OLVOC C (bc) 1 - 3
Sat 02/11 13:00BOVOC BOUWEL WOKA WOMMELGEM 3 - 1
Sat 02/11 13:00FH Nijlen VOC SCHRIEK 3 - 0
Sat 02/11 15:00OLVOC C (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT 3 - 0
Sun 03/11 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 0 - 3
Sun 03/11 11:00VBC ZANDHOVEN C OXACO BVC ANTWERPEN E 3 - 0
Sat 09/11 14:00WOKA WOMMELGEM VBC ZANDHOVEN C 0 - 3
Sat 09/11 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) OLVOC C (bc) 0 - 3
Sat 09/11 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) 3 - 1
Sat 09/11 15:00OXACO BVC ANTWERPEN E BOVOC BOUWEL 0 - 3
Sat 09/11 16:00KADEE BORNEM B (bc) VOC SCHRIEK 0 - 3
Sat 16/11 14:00WOKA WOMMELGEM FH Nijlen 0 - 3
Sat 16/11 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) KADEE BORNEM B (bc) 3 - 0
Sat 16/11 15:00OXACO BVC ANTWERPEN E VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT 3 - 2
Sun 17/11 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) VOC SCHRIEK 3 - 0
Sat 30/11 14:00WOKA WOMMELGEM KADEE BORNEM B (bc) 3 - 0
Sat 30/11 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) 3 - 0
Sat 30/11 15:00VOC SCHRIEK BOVOC BOUWEL 1 - 3
Sat 30/11 16:30FH Nijlen OXACO BVC ANTWERPEN E 3 - 0
Sun 01/12 13:00VBC ZANDHOVEN C VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) 3 - 0
Thu 05/12 18:00BOVOC BOUWEL VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) 3 - 1
Sat 07/12 12:30FH Nijlen VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT 3 - 0
Sat 07/12 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) WOKA WOMMELGEM 0 - 3
Sat 07/12 15:00VOC SCHRIEK OLVOC C (bc) 0 - 3
Sat 07/12 16:00KADEE BORNEM B (bc) OXACO BVC ANTWERPEN E 3 - 0
Sat 14/12 14:00WOKA WOMMELGEM VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
Sat 14/12 15:00OXACO BVC ANTWERPEN E BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 14/12 16:00KADEE BORNEM B (bc) FH Nijlen
Sat 14/12 18:00BOVOC BOUWEL OLVOC C (bc)
Sat 21/12 14:00VBC ZANDHOVEN C VOC SCHRIEK
Sat 21/12 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT KADEE BORNEM B (bc)
Sat 21/12 14:30FH Nijlen BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 21/12 15:00OLVOC C (bc) VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc)
Sat 21/12 15:00OXACO BVC ANTWERPEN E WOKA WOMMELGEM
Sun 22/12 13:00VBC ZANDHOVEN C BOVOC BOUWEL
Sun 05/01 12:00FH Nijlen OLVOC C (bc)
Sat 11/01 11:00FH Nijlen VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc)
Sat 11/01 14:00KADEE BORNEM B (bc) OLVOC C (bc)
Sat 11/01 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT BOVOC BOUWEL
Sat 11/01 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) VBC ZANDHOVEN C
Sun 12/01 14:00OXACO BVC ANTWERPEN E VOC SCHRIEK
Sat 18/01 12:00BOVOC BOUWEL BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 18/01 15:00OLVOC C (bc) FH Nijlen
Sat 18/01 15:00VOC SCHRIEK WOKA WOMMELGEM
Sat 18/01 16:00VBC ZANDHOVEN C VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
Sun 19/01 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) KADEE BORNEM B (bc)
Sat 25/01 12:30FH Nijlen VBC ZANDHOVEN C
Sat 25/01 14:00WOKA WOMMELGEM OLVOC C (bc)
Sat 25/01 15:00OXACO BVC ANTWERPEN E VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc)
Sat 25/01 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) VOC SCHRIEK
Sat 25/01 16:00KADEE BORNEM B (bc) BOVOC BOUWEL
Sat 01/02 15:00VOC SCHRIEK KADEE BORNEM B (bc)
Sat 08/02 14:00BOVOC BOUWEL FH Nijlen
Sat 08/02 15:00OLVOC C (bc) OXACO BVC ANTWERPEN E
Sat 08/02 15:00VOC SCHRIEK VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
Sat 08/02 16:00VBC ZANDHOVEN C KADEE BORNEM B (bc)
Sun 09/02 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) WOKA WOMMELGEM
Sat 15/02 15:00VOC SCHRIEK FH Nijlen
Sat 15/02 15:00OLVOC C (bc) VBC ZANDHOVEN C
Sat 22/02 14:00WOKA WOMMELGEM BOVOC BOUWEL
Sat 22/02 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT OLVOC C (bc)
Sat 22/02 15:00OXACO BVC ANTWERPEN E VBC ZANDHOVEN C
Sat 22/02 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc)
Sat 29/02 12:00VBC ZANDHOVEN C WOKA WOMMELGEM
Sat 29/02 15:00OLVOC C (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 29/02 16:00BOVOC BOUWEL OXACO BVC ANTWERPEN E
Sun 01/03 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
Sat 14/03 12:30FH Nijlen WOKA WOMMELGEM
Sat 14/03 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT OXACO BVC ANTWERPEN E
Sat 14/03 15:00VOC SCHRIEK VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc)
Sat 14/03 16:00KADEE BORNEM B (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 14/03 16:00VBC ZANDHOVEN C OLVOC C (bc)
Sat 21/03 15:00OXACO BVC ANTWERPEN E FH Nijlen
Sat 21/03 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
Sat 21/03 16:00KADEE BORNEM B (bc) WOKA WOMMELGEM
Sat 21/03 16:00BOVOC BOUWEL VOC SCHRIEK
Sun 22/03 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) VBC ZANDHOVEN C
Sat 28/03 14:00WOKA WOMMELGEM BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc)
Sat 28/03 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT FH Nijlen
Sat 28/03 15:00OLVOC C (bc) VOC SCHRIEK
Sat 28/03 15:00OXACO BVC ANTWERPEN E KADEE BORNEM B (bc)
Sun 29/03 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) BOVOC BOUWEL
Sat 18/04 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT WOKA WOMMELGEM
Sat 18/04 15:00OLVOC C (bc) BOVOC BOUWEL
Sat 18/04 15:00VOC SCHRIEK VBC ZANDHOVEN C
Sat 18/04 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) OXACO BVC ANTWERPEN E
Sat 18/04 16:30FH Nijlen KADEE BORNEM B (bc)
Sat 25/04 12:00BOVOC BOUWEL VBC ZANDHOVEN C
Sat 25/04 14:00WOKA WOMMELGEM OXACO BVC ANTWERPEN E
Sat 25/04 15:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D (bc) FH Nijlen
Sat 25/04 16:00KADEE BORNEM B (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
Sun 26/04 10:00VC ST.JANSKRING HERENTALS A (bc) OLVOC C (bc)
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper