Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Kalender U11-A - regionaal gevorderd reeks 2 - U11RGR2
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
FH Nijlen A 7 6 1 0 0 21 5 21
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C 7 5 1 0 1 19 7 19
VOS SCHILDE A 7 4 1 1 1 17 10 17
VBC ZANDHOVEN D 7 4 1 0 2 16 8 16
DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A 7 4 0 1 2 16 10 16
VOLMAR EKEREN B (bc) 7 2 1 2 2 14 14 14
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B 7 2 1 0 4 9 15 9
WOVO MALLE A 7 0 0 2 5 6 21 6
SPINLEY DESSEL C 7 1 0 0 6 5 18 5
NRG VC GEEL D 7 1 0 0 6 3 18 3
Uitslagen U11RGR2
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 14/12 10:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A VBC ZANDHOVEN D
Sat 14/12 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B SPINLEY DESSEL C
Sat 14/12 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C VOS SCHILDE A
Sat 14/12 14:00WOVO MALLE A FH Nijlen A
Sat 14/12 16:00NRG VC GEEL D VOLMAR EKEREN B (bc)
 
Sat 28/09 12:00VBC ZANDHOVEN D WOVO MALLE A 3 - 0
Sat 28/09 13:30SPINLEY DESSEL C NRG VC GEEL D 0 - 3
Sat 28/09 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B VOLMAR EKEREN B (bc) 3 - 2
Sat 28/09 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C FH Nijlen A 1 - 3
Sat 05/10 14:00WOVO MALLE A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C 2 - 3
Sat 05/10 16:00NRG VC GEEL D VOS SCHILDE A 0 - 3
Sun 06/10 11:30VOLMAR EKEREN B (bc) DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A 0 - 3
Sat 12/10 10:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A WOVO MALLE A 3 - 0
Sat 12/10 11:30SPINLEY DESSEL C VOLMAR EKEREN B (bc) 0 - 3
Sat 12/10 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B FH Nijlen A 0 - 3
Sat 12/10 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C NRG VC GEEL D 3 - 0
Sat 19/10 10:30FH Nijlen A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A 3 - 2
Sat 19/10 12:00NRG VC GEEL D VBC ZANDHOVEN D 0 - 3
Sat 19/10 14:00WOVO MALLE A AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B 1 - 3
Sun 20/10 11:30VOLMAR EKEREN B (bc) VOS SCHILDE A 2 - 3
Sat 26/10 10:30FH Nijlen A VBC ZANDHOVEN D 3 - 1
Sat 02/11 11:30SPINLEY DESSEL C FH Nijlen A 1 - 3
Sat 02/11 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B NRG VC GEEL D 3 - 0
Sat 02/11 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C VOLMAR EKEREN B (bc) 3 - 1
Sat 02/11 15:30VOS SCHILDE A WOVO MALLE A 3 - 1
Sat 09/11 12:00NRG VC GEEL D DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A 0 - 3
Sat 09/11 12:30FH Nijlen A VOS SCHILDE A 3 - 0
Sat 09/11 14:00WOVO MALLE A SPINLEY DESSEL C 0 - 3
Sun 10/11 11:30VOLMAR EKEREN B (bc) VBC ZANDHOVEN D 3 - 0
Sat 16/11 12:00VBC ZANDHOVEN D AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B 3 - 0
Sat 16/11 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C SPINLEY DESSEL C 3 - 0
Sun 17/11 11:30VOLMAR EKEREN B (bc) WOVO MALLE A 3 - 2
Sun 17/11 12:00DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A VOS SCHILDE A 1 - 3
Sat 30/11 11:30SPINLEY DESSEL C DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A 1 - 3
Sat 30/11 12:00VBC ZANDHOVEN D VOS SCHILDE A 3 - 2
Sat 30/11 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C 0 - 3
Sat 30/11 14:30FH Nijlen A NRG VC GEEL D 3 - 0
Sat 07/12 10:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C 1 - 3
Sat 07/12 11:30SPINLEY DESSEL C VBC ZANDHOVEN D 0 - 3
Sat 07/12 14:00VOS SCHILDE A AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B 3 - 0
Sat 14/12 10:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A VBC ZANDHOVEN D
Sat 14/12 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B SPINLEY DESSEL C
Sat 14/12 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C VOS SCHILDE A
Sat 14/12 14:00WOVO MALLE A FH Nijlen A
Sat 14/12 16:00NRG VC GEEL D VOLMAR EKEREN B (bc)
Sat 21/12 12:00VBC ZANDHOVEN D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 21/12 12:30FH Nijlen A VOLMAR EKEREN B (bc)
Sat 21/12 13:30VOS SCHILDE A SPINLEY DESSEL C
Sat 04/01 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A
Sat 11/01 12:00NRG VC GEEL D SPINLEY DESSEL C
Sat 11/01 14:00WOVO MALLE A VBC ZANDHOVEN D
Sun 12/01 10:00FH Nijlen A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sun 12/01 11:30VOLMAR EKEREN B (bc) AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
Sat 18/01 10:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A VOLMAR EKEREN B (bc)
Sat 18/01 12:00VBC ZANDHOVEN D FH Nijlen A
Sat 18/01 13:30VOS SCHILDE A NRG VC GEEL D
Sat 18/01 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C WOVO MALLE A
Sat 25/01 12:00NRG VC GEEL D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 25/01 16:00WOVO MALLE A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A
Sun 26/01 10:00FH Nijlen A AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
Sun 26/01 11:30VOLMAR EKEREN B (bc) SPINLEY DESSEL C
Sat 08/02 10:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A FH Nijlen A
Sat 08/02 12:00VBC ZANDHOVEN D NRG VC GEEL D
Sat 08/02 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B WOVO MALLE A
Sat 08/02 15:30VOS SCHILDE A VOLMAR EKEREN B (bc)
Sat 22/02 12:00NRG VC GEEL D AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
Sat 22/02 12:30FH Nijlen A SPINLEY DESSEL C
Sat 22/02 18:00WOVO MALLE A VOS SCHILDE A
Sun 23/02 11:30VOLMAR EKEREN B (bc) BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 29/02 10:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A NRG VC GEEL D
Sat 29/02 11:30SPINLEY DESSEL C WOVO MALLE A
Sat 29/02 12:00VBC ZANDHOVEN D VOLMAR EKEREN B (bc)
Sat 29/02 15:30VOS SCHILDE A FH Nijlen A
Sat 14/03 11:30SPINLEY DESSEL C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 14/03 13:30VOS SCHILDE A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A
Sat 14/03 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B VBC ZANDHOVEN D
Sat 14/03 16:00WOVO MALLE A VOLMAR EKEREN B (bc)
Sat 21/03 10:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A SPINLEY DESSEL C
Sat 21/03 12:00NRG VC GEEL D FH Nijlen A
Sat 21/03 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
Sat 21/03 14:00VOS SCHILDE A VBC ZANDHOVEN D
Sat 28/03 12:00VBC ZANDHOVEN D SPINLEY DESSEL C
Sat 28/03 12:00NRG VC GEEL D WOVO MALLE A
Sat 28/03 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B VOS SCHILDE A
Sat 28/03 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A
Sat 18/04 11:30SPINLEY DESSEL C AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
Sat 18/04 12:00VBC ZANDHOVEN D DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A
Sat 18/04 14:00VOS SCHILDE A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 18/04 14:30FH Nijlen A WOVO MALLE A
Sun 19/04 11:30VOLMAR EKEREN B (bc) NRG VC GEEL D
Sat 25/04 10:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN A AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
Sat 25/04 11:30SPINLEY DESSEL C VOS SCHILDE A
Sat 25/04 14:00WOVO MALLE A NRG VC GEEL D
Sun 26/04 11:30VOLMAR EKEREN B (bc) FH Nijlen A
Sun 26/04 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C VBC ZANDHOVEN D
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper