Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Uitslagen JU11P
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 19/09 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE VC TESLA LINT A
Sat 26/09 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A VC TESLA LINT A
Sat 26/09 12:30FH NIJLEN A V.C. KASTERLEE
Sat 26/09 13:00OXACO BVC ANTWERPEN HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
Sat 26/09 15:30MAVOC-MECHELEN ARVOC A
Sat 03/10 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE NRG VC GEEL
Sat 03/10 18:00VC TESLA LINT A MAVOC-MECHELEN
Sun 04/10 09:30ARVOC A VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
Sun 04/10 09:30W.E.K. LOENHOUT FH NIJLEN A
Sat 10/10 10:00NRG VC GEEL V.C. KASTERLEE
Sat 10/10 11:30MAVOC-MECHELEN HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
Sat 10/10 17:00OXACO BVC ANTWERPEN W.E.K. LOENHOUT
Sat 17/10 14:00V.C. KASTERLEE OXACO BVC ANTWERPEN
Sat 17/10 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
Sun 18/10 09:30W.E.K. LOENHOUT NRG VC GEEL
Sun 18/10 11:30ARVOC A FH NIJLEN A
Sat 24/10 10:00NRG VC GEEL VC TESLA LINT A
Sat 24/10 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A V.C. KASTERLEE
Sat 24/10 15:00OXACO BVC ANTWERPEN ARVOC A
Sun 25/10 09:30MAVOC-MECHELEN W.E.K. LOENHOUT
Sat 31/10 14:00NRG VC GEEL ARVOC A
Sat 07/11 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE FH NIJLEN A
Sat 07/11 14:00V.C. KASTERLEE MAVOC-MECHELEN
Sat 07/11 16:00VC TESLA LINT A OXACO BVC ANTWERPEN
 
Sat 19/09 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 12:30FH NIJLEN A V.C. KASTERLEE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 13:00OXACO BVC ANTWERPEN HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 15:30MAVOC-MECHELEN ARVOC A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE NRG VC GEEL
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 18:00VC TESLA LINT A MAVOC-MECHELEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 04/10 09:30ARVOC A VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 04/10 09:30W.E.K. LOENHOUT FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 10:00NRG VC GEEL V.C. KASTERLEE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 11:30MAVOC-MECHELEN HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 17:00OXACO BVC ANTWERPEN W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 14:00V.C. KASTERLEE OXACO BVC ANTWERPEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 18/10 09:30W.E.K. LOENHOUT NRG VC GEEL
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 18/10 11:30ARVOC A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 10:00NRG VC GEEL VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A V.C. KASTERLEE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 15:00OXACO BVC ANTWERPEN ARVOC A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/10 09:30MAVOC-MECHELEN W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 31/10 14:00NRG VC GEEL ARVOC A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 14:00V.C. KASTERLEE MAVOC-MECHELEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 16:00VC TESLA LINT A OXACO BVC ANTWERPEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 08/11 09:30W.E.K. LOENHOUT VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 14:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A OXACO BVC ANTWERPEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 15:30MAVOC-MECHELEN FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 16:00VC TESLA LINT A HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 15/11 11:30ARVOC A V.C. KASTERLEE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 12:30FH NIJLEN A VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 14:00V.C. KASTERLEE VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 15:00OXACO BVC ANTWERPEN NRG VC GEEL
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 22/11 09:30W.E.K. LOENHOUT ARVOC A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 10:00NRG VC GEEL FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 13:00VC TESLA LINT A ARVOC A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 16:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A MAVOC-MECHELEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 09:30ARVOC A HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A NRG VC GEEL
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 14:00V.C. KASTERLEE W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 15:30MAVOC-MECHELEN OXACO BVC ANTWERPEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 10:00NRG VC GEEL MAVOC-MECHELEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 15:00VC TESLA LINT A W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE V.C. KASTERLEE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/12 12:00OXACO BVC ANTWERPEN FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 14:00ARVOC A OXACO BVC ANTWERPEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 14:00V.C. KASTERLEE VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 16:00VC TESLA LINT A NRG VC GEEL
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/01 09:30W.E.K. LOENHOUT MAVOC-MECHELEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 10:00NRG VC GEEL W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 13:00OXACO BVC ANTWERPEN V.C. KASTERLEE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 15:30MAVOC-MECHELEN VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/01 10:00FH NIJLEN A ARVOC A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 14:00V.C. KASTERLEE ARVOC A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE OXACO BVC ANTWERPEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 16:00VC TESLA LINT A VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/01 10:00FH NIJLEN A MAVOC-MECHELEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 10:00NRG VC GEEL HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A ARVOC A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 31/01 10:00FH NIJLEN A W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 13:00VC TESLA LINT A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 14:00V.C. KASTERLEE NRG VC GEEL
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE MAVOC-MECHELEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/02 09:30W.E.K. LOENHOUT OXACO BVC ANTWERPEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 10:00ARVOC A NRG VC GEEL
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 12:30FH NIJLEN A HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 15:00OXACO BVC ANTWERPEN VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 16:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/02 09:30MAVOC-MECHELEN V.C. KASTERLEE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 14:00V.C. KASTERLEE FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 17:00OXACO BVC ANTWERPEN VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 14/03 11:30ARVOC A MAVOC-MECHELEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/03 10:00FH NIJLEN A VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 10:00NRG VC GEEL OXACO BVC ANTWERPEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 16:00VC TESLA LINT A V.C. KASTERLEE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/03 11:30ARVOC A W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 11:30MAVOC-MECHELEN VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 11/04 09:30ARVOC A VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 11/04 09:30W.E.K. LOENHOUT HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 11/04 10:00FH NIJLEN A NRG VC GEEL
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 10:00NRG VC GEEL VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 15:30HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE ARVOC A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 17:00OXACO BVC ANTWERPEN MAVOC-MECHELEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 18/04 09:30W.E.K. LOENHOUT V.C. KASTERLEE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 12:30FH NIJLEN A OXACO BVC ANTWERPEN
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 14:00V.C. KASTERLEE HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/04 09:30W.E.K. LOENHOUT VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/04 09:30MAVOC-MECHELEN NRG VC GEEL
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
© 2020 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper