Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Uitslagen DAP3A
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sun 20/09 16:00SPINLEY DESSEL C OXACO BVC ANTWERPEN B
Sat 26/09 13:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B SVEKA SCHOTEN A
Sat 26/09 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B MAVOC-MECHELEN C
Sat 26/09 15:00VOC SCHRIEK A FH NIJLEN C
Sat 26/09 16:00SPINLEY DESSEL C VC ST.JANSKRING HERENTALS B
Sat 26/09 20:30WAVOC WAVERSE A BOVOC BOUWEL C
Sun 27/09 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B VOLMAR EKEREN A
Sat 03/10 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B BOVOC BOUWEL C
Sat 03/10 20:30VOLMAR EKEREN A VC ST.JANSKRING HERENTALS B
Sun 04/10 10:00WAVOC WAVERSE A SVEKA SCHOTEN A
Sun 04/10 16:00FH NIJLEN C VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
Sat 10/10 18:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B WAVOC WAVERSE A
Sat 10/10 19:00VOC SCHRIEK A SPINLEY DESSEL C
Sat 10/10 20:00BOVOC BOUWEL C MAVOC-MECHELEN C
Sat 10/10 20:00SVEKA SCHOTEN A FH NIJLEN C
Sat 10/10 20:30VOLMAR EKEREN A VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
Sun 11/10 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
Sat 17/10 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B SPINLEY DESSEL C
Sat 17/10 16:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B VC ST.JANSKRING HERENTALS B
Sat 17/10 16:30FH NIJLEN C BOVOC BOUWEL C
Sat 17/10 17:30MAVOC-MECHELEN C SVEKA SCHOTEN A
Sat 17/10 20:30VOLMAR EKEREN A VOC SCHRIEK A
Sat 17/10 20:30WAVOC WAVERSE A OXACO BVC ANTWERPEN B
Sat 24/10 14:30FH NIJLEN C OXACO BVC ANTWERPEN B
Sat 24/10 15:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B WAVOC WAVERSE A
Sat 24/10 16:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B MAVOC-MECHELEN C
Sat 24/10 19:00VOC SCHRIEK A HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
Sat 24/10 20:00BOVOC BOUWEL C SPINLEY DESSEL C
Sat 24/10 20:00SVEKA SCHOTEN A VOLMAR EKEREN A
Sat 31/10 13:30MAVOC-MECHELEN C VOC SCHRIEK A
 
Sun 20/09 16:00SPINLEY DESSEL C OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 13:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 15:00VOC SCHRIEK A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 16:00SPINLEY DESSEL C VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 20:30WAVOC WAVERSE A BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 27/09 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 20:30VOLMAR EKEREN A VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 04/10 10:00WAVOC WAVERSE A SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 04/10 16:00FH NIJLEN C VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 18:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 19:00VOC SCHRIEK A SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 20:00BOVOC BOUWEL C MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 20:00SVEKA SCHOTEN A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 20:30VOLMAR EKEREN A VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 11/10 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 16:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 16:30FH NIJLEN C BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 17:30MAVOC-MECHELEN C SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 20:30VOLMAR EKEREN A VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 20:30WAVOC WAVERSE A OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 14:30FH NIJLEN C OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 15:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 16:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 19:00VOC SCHRIEK A HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 20:00BOVOC BOUWEL C SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 20:00SVEKA SCHOTEN A VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 31/10 13:30MAVOC-MECHELEN C VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 16:30FH NIJLEN C VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 17:30MAVOC-MECHELEN C OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 20:30VOLMAR EKEREN A BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 20:30WAVOC WAVERSE A VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 08/11 16:00SPINLEY DESSEL C SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 16:00SPINLEY DESSEL C HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 20:00SVEKA SCHOTEN A VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 20:00BOVOC BOUWEL C VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 20:30VOLMAR EKEREN A MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 20:30WAVOC WAVERSE A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 15/11 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 15:30MAVOC-MECHELEN C SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 19:00VOC SCHRIEK A OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 20:00BOVOC BOUWEL C SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 20:30VOLMAR EKEREN A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 16:00WAVOC WAVERSE A MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 18:00BOVOC BOUWEL C VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 20:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 20:00SVEKA SCHOTEN A VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 20:30FH NIJLEN C HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 29/11 16:00SPINLEY DESSEL C VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 20:00MAVOC-MECHELEN C FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 20:30SPINLEY DESSEL C WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 20:30VOLMAR EKEREN A HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 06/12 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 13:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 15:00FH NIJLEN C SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 17:00VOC SCHRIEK A VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 20:00BOVOC BOUWEL C OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 20:00SVEKA SCHOTEN A VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 20:30WAVOC WAVERSE A VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/12 18:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/12 20:30SPINLEY DESSEL C VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 16:30VOLMAR EKEREN A OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 17:00FH NIJLEN C VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 17:30MAVOC-MECHELEN C VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 20:00SVEKA SCHOTEN A HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 20:00BOVOC BOUWEL C WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 19:00VOC SCHRIEK A VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 20:00BOVOC BOUWEL C FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 20:00SVEKA SCHOTEN A MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 15:00FH NIJLEN C SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 16:00SPINLEY DESSEL C VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 17:30MAVOC-MECHELEN C BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 20:30WAVOC WAVERSE A VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/01 15:00HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 15:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 20:00SVEKA SCHOTEN A WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 20:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 20:00BOVOC BOUWEL C HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 31/01 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 06/02 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 06/02 19:00VOC SCHRIEK A MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/02 17:00OXACO BVC ANTWERPEN B WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/02 18:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 13:30MAVOC-MECHELEN C VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 16:00SPINLEY DESSEL C BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 20:30VOLMAR EKEREN A SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 20:30WAVOC WAVERSE A VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/02 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 16:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 19:00VOC SCHRIEK A WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 20:00BOVOC BOUWEL C VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 20:00SVEKA SCHOTEN A SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/02 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/02 18:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 13:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 15:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 15:30MAVOC-MECHELEN C VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 17:00VOC SCHRIEK A BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 18:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 14/03 12:00FH NIJLEN C WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/03 18:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/03 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 16:00SPINLEY DESSEL C MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 18:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 20:00SVEKA SCHOTEN A BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 20:30FH NIJLEN C VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 20:30WAVOC WAVERSE A HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/03 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 13:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 14:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 15:30MAVOC-MECHELEN C WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 19:00VOC SCHRIEK A SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 20:30VOLMAR EKEREN A SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 11/04 14:00OXACO BVC ANTWERPEN B VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 17:00VOC SCHRIEK A VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 17:00FH NIJLEN C MAVOC-MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 20:00BOVOC BOUWEL C VC ST.JANSKRING HERENTALS B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 20:00SVEKA SCHOTEN A OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 20:30WAVOC WAVERSE A SPINLEY DESSEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 15:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 16:00SPINLEY DESSEL C FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 18:00VC ST.JANSKRING HERENTALS B VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 20:30VOLMAR EKEREN A WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/04 11:30MAVOC-MECHELEN C HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
© 2020 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper