Rangschikking

Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Uitslagen JU15RR1
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
 
Sat 18/09 14:00Volley Beerse Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 16:00NRG VC Geel HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 17:30VOS SCHILDE (bc) MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 19/09 11:30VST Lions - Arvoc VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 16:00VC Olen Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 26/09 11:30VST Lions - Arvoc VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 26/09 12:00MOLVOC MOL (bc) Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 26/09 18:00FH NIJLEN (bc) NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 14:00Geel Zwart Wijnegem MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 14:00Volley Beerse FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 16:00VC Olen HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 16:00NRG VC Geel Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 16:00VC Olen Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 17:30VOS SCHILDE (bc) Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/10 11:30VST Lions - Arvoc NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/10 12:00MOLVOC MOL (bc) B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/10 18:00FH NIJLEN (bc) Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 14:00Geel Zwart Wijnegem HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 14:00Volley Beerse MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 16:00NRG VC Geel VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/10 16:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 16:00NRG VC Geel Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 16:00VC Olen FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 17:30VOS SCHILDE (bc) HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/10 11:30VST Lions - Arvoc Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/10 16:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 14:00Volley Beerse VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 14:00Geel Zwart Wijnegem B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 16:00NRG VC Geel MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 14/11 18:00FH NIJLEN (bc) Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 14:00Volley Beerse Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 17:30VOS SCHILDE (bc) VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/11 12:00MOLVOC MOL (bc) HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/11 18:00FH NIJLEN (bc) VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/11 18:00Geel Zwart Wijnegem NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 12:00Geel Zwart Wijnegem VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/11 11:30VST Lions - Arvoc Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/11 18:00FH NIJLEN (bc) MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 14:00Volley Beerse B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 16:00VC Olen NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 17:30VOS SCHILDE (bc) FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 05/12 12:00MOLVOC MOL (bc) VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 05/12 16:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 16:00VC Olen MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 16:00NRG VC Geel B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 12/12 11:30VST Lions - Arvoc Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 12/12 16:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 14:00Geel Zwart Wijnegem VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 17:30VOS SCHILDE (bc) VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 09/01 16:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 09/01 18:00FH NIJLEN (bc) B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 14:00Geel Zwart Wijnegem Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 16:00VC Olen VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 16:00NRG VC Geel FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 16/01 12:00MOLVOC MOL (bc) VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 23/01 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 23/01 18:00FH NIJLEN (bc) VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 14:00Volley Beerse VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 14:00Geel Zwart Wijnegem FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 16:00NRG VC Geel VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 30/01 16:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 16:00VC Olen Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 17:30VOS SCHILDE (bc) Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/02 12:00MOLVOC MOL (bc) NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/02 12:00VST Lions - Arvoc B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 14:00Geel Zwart Wijnegem VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 14:00Volley Beerse NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/02 18:00FH NIJLEN (bc) VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 06/03 12:00MOLVOC MOL (bc) Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 15:30Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 16:00VC Olen B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 17:30VOS SCHILDE (bc) Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/03 12:00MOLVOC MOL (bc) Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/03 12:00VST Lions - Arvoc HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 16:00VC Olen VOS SCHILDE (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 16:00NRG VC Geel Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/03 12:00VST Lions - Arvoc MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/03 18:00FH NIJLEN (bc) Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 14:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B MOLVOC MOL (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 16:00NRG VC Geel VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 17:30VOS SCHILDE (bc) B.V.C. Balen - Olmense V.C.
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/04 12:00VST Lions - Arvoc FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/04 16:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) Volley Beerse
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 14:00Volley Beerse HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. Geel Zwart Wijnegem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 17:30VOS SCHILDE (bc) NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/04 12:00MOLVOC MOL (bc) FH NIJLEN (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/04 16:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc) VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 14:00Geel Zwart Wijnegem Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 14:00Volley Beerse VST Lions - Arvoc
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 16:00B.V.C. Balen - Olmense V.C. NRG VC Geel
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/04 12:00MOLVOC MOL (bc) VC Olen
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/04 18:00FH NIJLEN (bc) HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
© 2021 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper. Powered by JanW-IT